Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wójt Gminy Słupia

1254 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2018 - 09:59:33

UWAGA !!!
Rolnicy biorący udział w scalaniu gruntów na terenie m. Słupia, Raszków, Wielkopole muszą mieć baczenie na te działania gdyż familie rodzinne chcą przejąć ziemię w dobrej klasie, dobrym miejscu i w jednym kawałku.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2018 - 10:04:14

Idź fiu cie do kościoła pomodlić się o rozum a nie uprawiaj w święta polityki

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2018 - 13:14:20

Byłem już w kościele i proboszcz mówił, że taki jeden łysy przed świętami po plebaniach rozwoził kiełbasę wyborczą bo myślał, że każdego można przekupić.

#4 ~Ciele majowe~

~Ciele majowe~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2018 - 13:54:56

Maćka ty nawet w święta jesteś złośliwa. A u spowiedzi byłaś bo do komunii pierwsza chodzisz

#5 ~Maćka~

~Maćka~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2018 - 15:55:49

Ja też byłem w kościele i ksiądz mu właśnie dziękował tak jak innym więc nic ciekawego nie wymysliłeś.

#6 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 10:18:50

Wybory powinno się wygrywać poprzez dobre zarządzanie gminą oraz służeniu mieszkańcom a nie roznoszenie kiełbasy wyborczej przed wyborami po plebaniach.
Wstydu brak ale ludzie na szczescie mają rozum i oczy.

#7 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2018 - 08:05:33

PIS do wyborów samorządów w gminie Słupia wyznaczył swojego,, ASA'' Krzysztofa Nowaka. Manager woj. świętokrzyskiego P. Poseł Krupka nie wiem czy wie, że gmina Słupia w 2015 roku będąc pod rządami Nowaka była najbardziej zadłużoną gminą w powiecie jędrzejowskim i jedną z najbardziej zadłużoną gminą w Polsce.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2018 - 18:53:05

A kogo to obchodzi. Przecież ani ty ani ja ani nikt inny nie będzie tego długu spłacał.

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2018 - 06:21:29

Czy roznoszenie toreb z różnymi wyrobami - swięconką przed świętami i przed wyborami po okolicznych plebaniach przez kandydata na wójta to jest normą w demokracji, w gminie Słupia ? Czy wójt roznosił torby co roku czy tylko w roku wyborczym ?
Panie Nowak - Wójcie ! jaki daje Pan przykład swoim pracownikom ? Jak Pan spojrzy wyborcom w oczy ???

#10 ~ciele majowe~

~ciele majowe~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2018 - 14:06:04

Ale pier.olicie. Jak wam o swieconke chodzi to trzeba było mówić ze w święta głodowaliście to wójt i wam by dał bo to chłop dobry i jak trzeba to pomoże.

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2018 - 14:08:18

Pan Bóg przykazał sie dzielić . :) :)

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 17:59:13

Ale pier.olicie. Jak wam o swieconke chodzi to trzeba było mówić ze w święta głodowaliście to wójt i wam by dał bo to chłop dobry i jak trzeba to pomoże.

Z komentarza rzecznika wójta wynika, że wójt roznosił torby dlatego żeby księża w święta nie głodowali.
A prawda jest taka, że wójt - kandydat Nowak roznosił torby dlatego żeby księża poparli go w wyborach.

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 19:14:18

Zal d*** ściska. Widac że nie macie o czym pisać. szukanie tematów na siłe. :D :D :D :D

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 09:03:10

to kiedy będzie nosił  tAKIE torby po zwykłych ludziach, nie mówię tu ze odblaski za 2 zł

#15 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 10:26:38

co to niema żadnego wstydu tak łazic i roznosic?

#16 ~sole~

~sole~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 13:35:07

W gminie Słupia wszystkie osoby ktore zostały przyjęte do pracy w ostatniej kadencji posiadały,, plecy''. Tj. córka v-ce wójta,żona radnego wojewódzkiego,szwagierka radnego gminnego(rodzina z wójtem ),wnuczka sołtysa itd.
Panie wójcie Nowak - kandydacie na wójta z PIS-u gdzie tu przy przyjmowaniu pracowników do gminy jest PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ ???

#17 ~śmiechu warte~

~śmiechu warte~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 08:15:51

Wójt powinien mieć zaplanowany urlop na takich samych zasadach jak pracownicy. A jak jest w U.G. Słupia ?
Co prace polowe sianie,opryski,żniwa itd. to wójt ma urlop i jeszcze mu starcza dni na wczasy. A to ciekawe ?

#18 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 09:45:34

ludzie przecież możecie na niego ie głosować, wystarczy nie iśc do wyborów i nie oddac głosu, albo zaznaczyć ze nie chce tego kandydata, bo wsyzsyc gadu gadu jaki to zły ale kazdy na niego glosuje, pamietajcie nie zaznaczyc

#19 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 09:45:49

ludzie przecież możecie na niego ie głosować, wystarczy nie iśc do wyborów i nie oddac głosu, albo zaznaczyć ze nie chce tego kandydata, bo wsyzsyc gadu gadu jaki to zły ale kazdy na niego glosuje, pamietajcie nie zaznaczyc

#20 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 09:48:49

wójt to powinna byc osoba, która nie w miedzy czasie znajdzie czas na przyjscie do pracy, tylko  wtej pracy ma być, ma byc dla ludzi dostepna, jakoś nie zauwazyłam zeby wójt jakąs impreze opuścił, zawsze jest, wiec da sie da, tylko niech od pon do piatku przyhodzi jak godziny urzedowania, chce być rolnikiem prosze bardzo, niech będzie, myśle ze 2 kadencje i powinna sie władza zmienic, bo nie widać żadnej poprawy w gminie na lepsze

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych