Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wójt gminy Magnuszew 2014-2018 ocena dokonań, szanse na reelekcje?

wójt gminy magnuszew

1034 odpowiedzi w tym temacie

#1001 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2018 - 22:36:08

Drapala wygral

#1002 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 00:05:05

Gratulacje dla Pana Marka!

#1003 ~W. W.~

~W. W.~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 01:32:49

:D :D :D

Gratuluję wygranej Panie Marku, podobnie jak 4 lata wcześniej zwyciężył Pan w II turze.

Gratulacje dla pilota Bombardierów w rezerwie od mechanika pokładowego awionetek w stanie spoczynku.

:wub: :wub: :wub:

Wojciech Węgrzycki

P.S.

W Głowaczowie wygrał różnicą około 600 głosów Hubert Czubaj. B)

#1004 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 09:46:40

Na

#1005 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 09:47:48

Nasz Wójt wygrał, hura hura.

#1006 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 10:08:39

Wreszcie po wyborach, hura, hura. Może w końcu wystarczy tej nagonki politycznej, tych "obiektywnych" wywiadów, tego szczucia jednych na drugich. Może wreszcie zamilknie REDAKCJA  Echa Magnuszewa albo przynajmniej znajdzie czas na choćby przyspieszony kurs poprawnej polszczyzny, bo nie wątpię, że za chwilę zacznie pisać poematy i psalmy pochwalne na temat dokonań i planów naszej "władzy" - oczywiście obiektywnie. 

#1007 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 11:18:27

Wreszcie po wyborach, hura, hura. Może w końcu wystarczy tej nagonki politycznej, tych "obiektywnych" wywiadów, tego szczucia jednych na drugich. Może wreszcie zamilknie REDAKCJA Echa Magnuszewa albo przynajmniej znajdzie czas na choćby przyspieszony kurs poprawnej polszczyzny, bo nie wątpię, że za chwilę zacznie pisać poematy i psalmy pochwalne na temat dokonań i planów naszej "władzy" - oczywiście obiektywnie.

Tylek Cie boli. A polszczyzny naucz się ty. Coś pozytywnego Echo wniosło bez kłamstw itp. Nie to co witryna pseudo podatników Wdowiaka. Mi się ona podoba. Echo gratuluję i tak trzymajcie dalej.!!!

#1008 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 12:44:00

Tylek Cie boli. A polszczyzny naucz się ty. Coś pozytywnego Echo wniosło bez kłamstw itp. Nie to co witryna pseudo podatników Wdowiaka. Mi się ona podoba. Echo gratuluję i tak trzymajcie dalej.!!!

Nie "tykaj" mi Gościu, nie tykaj. Pokaż, co świadczy o moich brakach w ortografii i dopiero dyskutuj. A tak nawiasem tyłek mnie nie boli - bardzo się cieszę, że jest po wyborach, myślałam, że skończy się wreszcie to obrażanie - jednak nie - Gościu.

#1009 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 17:21:29

Jak się nie ma czego czepiać to wszystko jest dobre. Jak Ci przeszkadza to nie czytaj. Będzie nam milej.

#1010 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 17:21:40

Jak się nie ma czego czepiać to wszystko jest dobre. Jak Ci przeszkadza to nie czytaj. Będzie nam milej.

#1011 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 07:50:17

To kiedy następne szkolenie na Mazurach?

#1012 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 08:25:57

No milej na tym forum to już chyba być nie może? A może jednak - Gościu? Dziwne standardy...

#1013 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 10:53:28

:D :D :D

Gratuluję wygranej Panie Marku, podobnie jak 4 lata wcześniej zwyciężył Pan w II turze.

Gratulacje dla pilota Bombardierów w rezerwie od mechanika pokładowego awionetek w stanie spoczynku.

:wub: :wub: :wub:

Wojciech Węgrzycki

P.S.

W Głowaczowie wygrał różnicą około 600 głosów Hubert Czubaj. B)

podobnie jak poprzednim  razem pomógł mu Zieliński, wtedy go poparł teraz nie pomógł benkowi, bo ten artysta by przegrał z kretesem

#1014 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 10:16:35

Mają nas za drugi sort, a my nie potrafiliśmy się zmobilizować :(

#1015 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 10:18:53

#1016 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 10:45:17

10 listopada Prezydent będzie wręczał nominacje generalskie. Nasz generał w końcu tez dostanie swoją?

#1017 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 17:08:38

jak zwykle, miał wygrać Zieliński to namnożyli kandydatów i daliśmy się wyrolować a mogło tak pięknie...

inna sprawa że Zieliński wybory zupełnie sobie odpuścił.... pomijam już jego głównego pomagiera bo niewart komentarza jak kiedyś mu się bedzie startował to się musi oganąć ..szkoda bo kolejna kadencja w plecy

#1018 ~Optymistyczny Mieszkaniec~

~Optymistyczny Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 17:27:36

Co się przejmujecie Zieliński mu pomagał 4 lata temu i odwalil za niego brudna robotę, to jak wygrał to go z wdzięczności wystawil i mial gdzieś Zieliński się wkurzyl i zabrał duzo głosów. Ciekawi mnie tylko kogo teraz wykorzystał? bo mi się nie chce wierzyć że on sam (on za wygodnym człowiekiem jest i każdy o tym wie) . Ale jak to w praktyce i historii bywa pewnie te najwne zwierzątko a raczej bydątko już nie długo się przejedzie na naszym wlodzarzu który nie lubi zbytnio być wdzięcznym komu kolwiek i za 5 lat będzie po problemie bo już nikt mu nie zostanie. Więc co się martwcie.

#1019 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 13:55:02

jak zwykle, miał wygrać Zieliński to namnożyli kandydatów i daliśmy się wyrolować a mogło tak pięknie...
inna sprawa że Zieliński wybory zupełnie sobie odpuścił.... pomijam już jego głównego pomagiera bo niewart komentarza jak kiedyś mu się bedzie startował to się musi oganąć ..szkoda bo kolejna kadencja w plecy

Ten główny pomagier to kto niby.

#1020 ~Mateo~

~Mateo~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 09:26:16

Co się przejmujecie Zieliński mu pomagał 4 lata temu i odwalil za niego brudna robotę, to jak wygrał to go z wdzięczności wystawil i mial gdzieś Zieliński się wkurzyl i zabrał duzo głosów. Ciekawi mnie tylko kogo teraz wykorzystał? bo mi się nie chce wierzyć że on sam (on za wygodnym człowiekiem jest i każdy o tym wie) . Ale jak to w praktyce i historii bywa pewnie te najwne zwierzątko a raczej bydątko już nie długo się przejedzie na naszym wlodzarzu który nie lubi zbytnio być wdzięcznym komu kolwiek i za 5 lat będzie po problemie bo już nikt mu nie zostanie. Więc co się martwcie.

To racja to racja. Wójt nigdy nie potrafił docenić tego że ktoś mu pomagał i sądził że wszystko mu się należy i każdy powinien być wdzięczny mu za to ze wogóle mu pomaga. Ja też jestem ciekawy kto to jest? Ale masz rację już niedługo będzie po problemie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych