Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wójt gminy Magnuszew 2014-2018 ocena dokonań, szanse na reelekcje?

wójt gminy magnuszew

1034 odpowiedzi w tym temacie

#981 ~Danuta Kawecka~

~Danuta Kawecka~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2018 - 21:00:04

Bardzo przepraszam, że się wtrąca w Państwa dysksję teraz chyba ktoś sobie pozwolił za dużo! Na wiosnę dowiedziałam się z tego forum, że będę startować na urząd Wójta podpisując się imieniem i nazwiskiem odpowiedziałam teraz robię to ponownie to, że Nasza kampanią się zakończyła to nie znaczy że nie mam prawa w II turze mieć swojgo zdania, każdy ma ale jak dostaję informację ponownie żebym tu weszła i poczytała, jestem w szoku jakim językiem się Państwo posługują. Odpowiem Panu Igorowi bo czytam i wiem, że tu również pisze przeprosiłam, jeśli Pan nie rozumie słowa przepraszam odsyłam do encyklopedii mógł się Pan czuć urażony, ale nic więcej nie mogę, jak przeprosić, ale jak czytam co powyżej to obiecuję że zgłoszę do prokuratury to obraźliwe dla Mojej i Pana Wdowiaka Rodziny i na tu zakończę i pozdrawiam piszących. Danuta Kawecka

#982 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2018 - 21:00:32

Żył sobie taki jeden za górami za lasami, co się przebierał.
Kiedy już mu całkiem się przestawiło zamażył o młodszej,
Chodził zasmucony i zatrapiony...aż tu nagle oświecony,
że pracownik nie doszkolony,
Tak więc w pędy i szkolenie zorganizować na weekendy,
Ale na Mazury nie tędy, i nasz przebieraniec odepchnięty.
Gożka porażka absztyfikant odtroncony oby nie dotarło do żony.

Haha brawo.. do żony nie dotrze. Podobno nie ma dostępu do internetu

#983 ~nauczyciel~

~nauczyciel~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2018 - 21:28:18

Ludzie! Opanujcie się! Co Wy robicie? Za kilka dni będzie po wszystkim, a te wszystkie świństwa, które piszecie pod adresem Wdowiaka, Drapały, Kaweckiej, mecenasa, Karola, Flakiewicza  i Lucynki zostaną. Przecież to jest poniżej godności ludzkiej. Za kilka dni będziecie musieli isć do urzędu i patrzeć w oczy wójtowi. Będziecie się podlizywać, czy może w oczy im powiecie to, co tutaj napisaliście. Miejcie trochę godnosci. Przecież tą pisaniną ośmieszacie tylko siebie samych. Ani nie pomożecie w ten sposób swojemu faworytowi, ani nie zaszkodzicie jego rywalowi. Dziś, w wigilię Świeta Zmarłych należałoby zadumać nad swoim życiem, spędzić ten dzień na cmentarzach, powspominać Bliskich, którzy odeszli. Może pomodlić się a nie ziać nienawiścią. Sama nie jestem swięta i czasem mam ochotę tak tu komuś przykopać. Nie jestem od osądzania, ale  LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ.

#984 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2018 - 21:44:20

Ludzie! Opanujcie się! Co Wy robicie? Za kilka dni będzie po wszystkim, a te wszystkie świństwa, które piszecie pod adresem Wdowiaka, Drapały, Kaweckiej, mecenasa, Karola, Flakiewicza i Lucynki zostaną. Przecież to jest poniżej godności ludzkiej. Za kilka dni będziecie musieli isć do urzędu i patrzeć w oczy wójtowi. Będziecie się podlizywać, czy może w oczy im powiecie to, co tutaj napisaliście. Miejcie trochę godnosci. Przecież tą pisaniną ośmieszacie tylko siebie samych. Ani nie pomożecie w ten sposób swojemu faworytowi, ani nie zaszkodzicie jego rywalowi. Dziś, w wigilię Świeta Zmarłych należałoby zadumać nad swoim życiem, spędzić ten dzień na cmentarzach, powspominać Bliskich, którzy odeszli. Może pomodlić się a nie ziać nienawiścią. Sama nie jestem swięta i czasem mam ochotę tak tu komuś przykopać. Nie jestem od osądzania, ale LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ.

Chciałem spędzić czas na cmentarzu ale się nie da bo po mg lata szarańcza która zaczepia wszystkich i gada o tym ze mam głosować na generała

#985 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2018 - 21:48:51

Chciałem spędzić czas na cmentarzu ale się nie da bo po mg lata szarańcza która zaczepia wszystkich i gada o tym ze mam głosować na generała

TAM SZARAŃCZA, TUTAJ WILKI.  Mam prośbę do założyciela tego forum: zamknij go człowieku, zanim dojdzie do nieszczęścia. Dobranoc wszystkim

#986 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 08:09:55

A Wójtem zostanie JEDEN z nich - i co później? Popierający przegranego wyprowadzą się , czy jak? Odpuśćcie sobie ludzie , idźcie, zagłosujcie i żyjcie dalej, czy wygra jeden czy drugi - to kandydaci walczą ze sobą, wyborcy nie powinni. Przykre jest tylko to, że polityka na każdym szczeblu to takie wielkie bagno.

A wyborcami jesteśmy wszyscy, zatem szanujmy się w tej kampanii, byśmy po wyborach mogli patrzeć w oczy sąsiadowi.

#987 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 08:35:41

Chyba za dużo Pani sobie wyobraża. Wątpię że tu piszą osoby z Facebooka. Przy okazji proszę nadpomniec o Panu Flakiewiczu i jego postawie oraz wszystkim osoba które tu obrażają wszystkich. Przynajmniej będzie ok 20 osób na ławie oskarżonych. Trzeba tylko Pamiętać czy aby samej po tym wszystkim co się napisało na niej nie być. Pozdrawiam

#988 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 08:49:11

Bardzo przepraszam, że się wtrąca w Państwa dysksję teraz chyba ktoś sobie pozwolił za dużo! Na wiosnę dowiedziałam się z tego forum, że będę startować na urząd Wójta podpisując się imieniem i nazwiskiem odpowiedziałam teraz robię to ponownie to, że Nasza kampanią się zakończyła to nie znaczy że nie mam prawa w II turze mieć swojgo zdania, każdy ma ale jak dostaję informację ponownie żebym tu weszła i poczytała, jestem w szoku jakim językiem się Państwo posługują. Odpowiem Panu Igorowi bo czytam i wiem, że tu również pisze przeprosiłam, jeśli Pan nie rozumie słowa przepraszam odsyłam do encyklopedii mógł się Pan czuć urażony, ale nic więcej nie mogę, jak przeprosić, ale jak czytam co powyżej to obiecuję że zgłoszę do prokuratury to obraźliwe dla Mojej i Pana Wdowiaka Rodziny i na tu zakończę i pozdrawiam piszących. Danuta Kawecka

Chyba za dużo Pani sobie wyobraża. Wątpię że tu piszą osoby z Facebooka. Przy okazji proszę nadpomniec o Panu Flakiewiczu i jego postawie oraz wszystkim osoba które tu obrażają wszystkich. Przynajmniej będzie ok 20 osób na ławie oskarżonych. Trzeba tylko Pamiętać czy aby samej po tym wszystkim co się napisało na niej nie być.Ja się nie wypowiadam ale tylko obserwuje i bólem serca i palca mogę wszystkie Pani posty pokazać. Ma Pani bardzo specyficzny sposób pisania. Pozdrawiam

#989 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 08:49:23

Chyba za dużo Pani sobie wyobraża. Wątpię że tu piszą osoby z Facebooka. Przy okazji proszę nadpomniec o Panu Flakiewiczu i jego postawie oraz wszystkim osoba które tu obrażają wszystkich. Przynajmniej będzie ok 20 osób na ławie oskarżonych. Trzeba tylko Pamiętać czy aby samej po tym wszystkim co się napisało na niej nie być.Ja się nie wypowiadam ale tylko obserwuje i bólem serca i palca mogę wszystkie Pani posty pokazać. Ma Pani bardzo specyficzny sposób pisania. Pozdrawiam

#990 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 08:59:31

To flakiewicz kręci te filmiki? Ale sie wyrobił koleś. Kiedyś jedno zdanie z drugim ledwo złożył, a teraz FIU, FIU  REPORTER  całą gębą

A który to ten starszy czy młodszy?

#991 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 09:12:36

A który to ten starszy czy młodszy?

Odpowiem w stylu redakcji echa magnuszewa. Ma pan jakieś dowody na to ze to pan flakiewicz nagrywa? Jeżeli nie to proszę zamilknac. Ja osobiscie jestem wdzięczny, ze jest ktoś taki w naszej gminie kto się wojta i jego elity nie boi. Przykre ze obnaża niekompetencje i arogancję obecnych władz ale skoro ona występuje to bardzo słusznie ze to robi. Jeszcze bardziej przykre jest to ze stał się przez to obiektem wyzwisk i krytyki ale ten pan sobie swietnie daje z tym radę. Popieram

#992 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 09:47:11

Dlaczego Wojt nie udzielił wywiadu i nie wyjaśnił co się stało z milionem za kanalizację ? Czy ktoś coś wie na ten temat ?

#993 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 10:00:37

Piszcie, piszcie szakale, macie jeszcze parę godzin do 24.00. A potem albo radość i wyzywanie przeciwników od nowa, albo smutek i straszenie sądami. Zaraz napiszę do administracji, może uda mi się ich przekonać do zamknięcia tego forum, bo to jest skandal. Taką laurkę po sobie pozostawić?

#994 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 10:32:25

Cóż za wywiad - ho,ho. REDAKCJA się postarała, jednak gramatyka ciągle kuleje, kuleje. Pewnie nie było kto profesjonalnie zredagować tego tekstu. A kiedy wywiad (oczywiście równie obiektywny) z drugim kandydatem - wszak wybieramy spośród dwóch? Zostało mało czasu.

#995 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 20:20:54

Widzę że Pani Stańczyk nie popiera nikogo a sugeruje żeby poprzeć zmianę. OBŁUDA!!!!! Albo się kogoś popiera albo nie. WAŻNE ABY MIEĆ CYWILNĄ ODWAGĘ I ZAJĄĆ JASNE STANOWISKO. ZIELIŃSKI NIE POPIERA NIKOGO I JA TO SZANUJE. Szkoda że taki wybór pozostał. Dla mnie powinien wygrać Zieliński bo skończył by wreszczeście te wojnę która toczy sie od kilkunastu lat. Nie skoczą jej te wybory bo kto by nie wygrał będzie jeździł po przegranych. Rzenada !!!!!Dla mnie jest obojętne kto by nie wygrał bo specjalnie nie znałem kandydatów. A tak wróciło stare po stronie Drapały Stysiaki, Plak zamienił się z Benkiem.~Sorry ~ Takie mamy społeczeństwo

#996 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 20:51:45

Odpowiem w stylu redakcji echa magnuszewa. Ma pan jakieś dowody na to ze to pan flakiewicz nagrywa? Jeżeli nie to proszę zamilknac. Ja osobiscie jestem wdzięczny, ze jest ktoś taki w naszej gminie kto się wojta i jego elity nie boi. Przykre ze obnaża niekompetencje i arogancję obecnych władz ale skoro ona występuje to bardzo słusznie ze to robi. Jeszcze bardziej przykre jest to ze stał się przez to obiektem wyzwisk i krytyki ale ten pan sobie swietnie daje z tym radę. Popieram

Sam się chwal sam, bo nie ma cie kto chwalić. Benus ci zapłaci

#997 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 20:51:55

#998 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 20:52:10

#999 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2018 - 22:09:06

czy są już jakieś wstępne informacje?

#1000 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2018 - 22:35:17

Nikt jeszcze nic nie wie? Ludzie, napiszcie, bo nie usnę

Dodaj odpowiedź