Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wójt gminy Magnuszew 2014-2018 ocena dokonań, szanse na reelekcje?

wójt gminy magnuszew

1034 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Mateo~

~Mateo~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 11:07:20

Chciałem napisać nie wolno kogoś obrażać

Jesteśmy po tej samej stronie barykady. ale zrobisz co chcesz dorosły jesteś . Czasy pisowców niestety w chodzą w życie i nie długo nawet palcem nie będzie można kiwnąć bo tez się za to oberwie .  

#22 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 15:37:07

Uważajcie na to co piszecie , podobno faktycznie sprawa poszła do prokuratury i każdy wpis będzie weryfikowany pod kontem naruszenia norm prawnych i dostaną wszyscy adekwatnie do tego co pisali . Wiec lepiej dmuchać na zimne . 

No chyba żartujesz, ci co umieją czytać i pisać mogą tu wyrażać swoje odczucia. Nie blokuj pseudo yenerale wolnych ludzi, nie zamkniesz nam kolejnego forum, bo juz sam sobie zmknąłes wszystkie możliwości. my ludzie oszukani linią 400kv tobie też podziękujemy w wyborach. Pozamiatałeś do końca, ADIEU!

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 19:12:56

Symbolem obecnej kadencji, dla potomnych, na pewno stanie się wieża widokowa na skansenie z której będzie można podziwiać budowę słupów lini 400kv.

#24 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2018 - 07:28:07

Niebywałe zasługi. I zrobić coś takiego zaledwie w ciągu jednaj kadencji? Szacunek

#25 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2018 - 13:54:25

Kolejnym kandydatem jest podobno Dyrektorka Szkoły w Magnuszewie.

#26 ~Illl~

~Illl~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2018 - 14:53:24

Ja slyszalem o czterech kandydatach. 1 to general czyli obecny wojt'2.benek przewodniczacy'3.woch,4.zielinski

#27 ~Merytoryczny~

~Merytoryczny~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 08:12:42

Proponuje obejrzec filmik na youtube pt jedyny wojt w polsce budujacy i ciekawy

#28 Obiektywnyumysł

Obiektywnyumysł

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 343 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 09:21:01

Użytkownik Obiektywnyumysł edytował ten post 15 marzec 2018 - 09:26:47

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 14:32:44

Po tu przylazles mutancie?

#30 ~Nnnnnnn~

~Nnnnnnn~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 15:53:57

Filmik fajny,pokazuje prawde o czlowieku jesli ktos mija sie z prawda w kwestii swojego stopnia wojskowego klamie tez w polityce i obietnicach wyborczych

#31 PAPIS

PAPIS

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 07:43:12

Po tu przylazles mutancie?

Filmik fajny,pokazuje prawde o czlowieku jesli ktos mija sie z prawda w kwestii swojego stopnia wojskowego klamie tez w polityce i obietnicach wyborczych

To jest sposób kulturalny konwersacji Panie Flak ? Za kogo się Pana osoba podaje ? Obrażanie innych i wymaganie od innych kulturalnego słownictwa oraz zachowania świadczy nie tylko o Pana braku wiedzy na podstawowe jednostki , ale również mówi o Panu to iż jest Pan identycznym obrazem jaki Pan opisuje. Czyli między innymi ( Jest Pan Kłamcą , obłąkanym , zaburzonym psychicznie człowiekiem nawet nie ze wsi bo to za delikatne określenie a raczej z wiochy . ) Ciesze sie iż nie długo zapłaci Pan i Pana koledzy po fachu za swoja głupote , może wtedy nauczy sie Pan pokory. Mój jest to pierwszy wpis , dlatego nie zdołam zarobić nawet na mandat karny za swe tak prawdziwe o Panu słowa. Oglądałem Pana wypociny ale i również czytałem opinie które doskonale określają Pana stan. Pana Marka znam od wielu lat i sadze ze Pan i Pan Wdow, Ciz, oraz Merytor z Przewozu nie zmieni  nic, po przez obrazanie Wójta i jego rodziny , którą osobiście też bardzo szanuje, 

#32 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2018 - 09:13:41

To jest sposób kulturalny konwersacji Panie Flak ? Za kogo się Pana osoba podaje ? Obrażanie innych i wymaganie od innych kulturalnego słownictwa oraz zachowania świadczy nie tylko o Pana braku wiedzy na podstawowe jednostki , ale również mówi o Panu to iż jest Pan identycznym obrazem jaki Pan opisuje. Czyli między innymi ( Jest Pan Kłamcą , obłąkanym , zaburzonym psychicznie człowiekiem nawet nie ze wsi bo to za delikatne określenie a raczej z wiochy . ) Ciesze sie iż nie długo zapłaci Pan i Pana koledzy po fachu za swoja głupote , może wtedy nauczy sie Pan pokory. Mój jest to pierwszy wpis , dlatego nie zdołam zarobić nawet na mandat karny za swe tak prawdziwe o Panu słowa. Oglądałem Pana wypociny ale i również czytałem opinie które doskonale określają Pana stan. Pana Marka znam od wielu lat i sadze ze Pan i Pan Wdow, Ciz, oraz Merytor z Przewozu nie zmieni nic, po przez obrazanie Wójta i jego rodziny , którą osobiście też bardzo szanuje, </p></p>

W tym filmie co innego ma znaczenie. Hahahahhaha przebieraniec jeneralec

#33 Obiektywnyumysł

Obiektywnyumysł

Swojak

• PipPipPipPip
  • 343 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 09:22:53

Zobaczymy . 

Użytkownik Obiektywnyumysł edytował ten post 16 marzec 2018 - 09:40:34

#34 PAPIS

PAPIS

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 09:42:04

Kazdy inaczej to odebrał , chyba ze Pan czytać nie umie Panie Flak i te żałosne ha ha ,, Co Pan z przedszkola wyszedł ?? To zachowanie świadczy ze Pana poziom inteligencji jest na poziomie 3 latka . Przykre ale prawdziwe. Istotnym jest faktem ze przekształca Pan tresci jak dziecko tak jak sie Panu podoba sadzać ze nie będzie miało to konsekwencji . No cóz przekonamy sie . No ale wtedy to i śmiech będzie uzasadniony przez łzy . 

#35 ~nnnnnnnnnnnnnnnnnnnn~

~nnnnnnnnnnnnnnnnnnnn~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 22:22:30

Znalazłem informacje na stronie gminy o Sesji Rady Gminy z 27..03.2018 ma być poruszany temat zakupu nieruchomości w boguszkowie czy ktoś wie o co chodzi? czy sprawa dotyczy działki pod oczyszczalnie??????ktoś coś wie??? 

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2018 - 17:43:49

To jest jedno, ale zapewne pan Wójt wykorzysta zamieszanie i przemyci zmiany budżetowe na których oprze swoją kampanię. Za co, z pewnością, wszyscy zapłacimy.

#37 ~vvvvvvvvvvvvvvvv~

~vvvvvvvvvvvvvvvv~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2018 - 21:40:48

cięzko nadrobić w 5miesięcy calą kadencję lenistwa i nic nie robienia!!!!! najciekawszy dla mnie jest punkt dotyczący działki pod oczyszczALNIE???

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 07:33:45

No i co, Wyjaśnili sprawę z działką pod Oczyszczalnią?

#39 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 09:12:42

Co się dzieje? Internet odcięto?

#40 ~Aaa~

~Aaa~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 13:25:17

Co się dzieje? Internet odcięto?

W urzędzie awaria i dlatego taka cisza

Dodaj odpowiedź