Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

91 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 07:56:43

Wojewoda przecież pislam popiera tylko kaczynskiego a on Rydzyka a rydzyk chciałby kasę dla siebie i kółkosię zamyka kwakwa kwa

#22 ~Greg~

~Greg~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 08:07:39

Prowokacja czystej postaci. I teraz centrum bajki w Pacanowie ma problem który sami sobie zrobili. Obawiam sie ze wszystkie fundusze na działalnosc tej instytucji a zależne od P. Wojewody skończą sie . Moim zdaniem słusznie bo to co zrobiono to chamstwo w czystej postaci. Zaczynam sie zastanawiać czy przy innej władzy nie wprowadzono by obowiązkowej daniny na WOŚP.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 08:10:45

Prowokacja czystej postaci. I teraz centrum bajki w Pacanowie ma problem który sami sobie zrobili. Obawiam sie ze wszystkie fundusze na działalnosc tej instytucji a zależne od P. Wojewody skończą sie . Moim zdaniem słusznie bo to co zrobiono to chamstwo w czystej postaci. Zaczynam sie zastanawiać czy przy innej władzy nie wprowadzono by obowiązkowej daniny na WOŚP.

Mogą ukarać.

To ludzie mściwi i podli.

Zobacz co zrobili z teatrem we Wrocławiu-wywalili niepokornego dyrektora.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 08:24:29

Mogą ukarać.

Zobacz co zrobili z teatrem we Wrocławiu-wywalili niepokornego dyrektora.

PANI WOJEWODA POWINNA BYĆ DOBRA I WSPIERAĆ WSZYSTKICH A NIE TYLKO RYDZYKA I PIS -P. WOJEWODA NA TACZKI

#25 ~darczyńca~

~darczyńca~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 08:30:57

Katolickie milosierdzie.Jeszcze tylko 3lata i bedzie normalnie!!!!
Odstawimy pisiorów łącznie z wojtyszek..

Dobrze prawisz jeszcze trzy lata i będzie normalnie, bo PiS będzie miał ponad 50% poparcia i odprawi wszystkie lumpy antypolskie ,tak samo różnej maści resortowych cwaniaczków typu Owsiak,

#26 ~aktor~

~aktor~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 08:41:02

[quote name="Gość" post="3547387" timestamp="1484637045"]Mogą ukarać.
Zobacz co zrobili z teatrem we Wrocławiu-wywalili niepokornego dyrektora.[/quote
A co zrobili z teatrem we Wrocławia bo nie wiem? Wiem tylko że wywalili jakiegoś nie wykształconego, nie mającego pojęcia o zarządzaniu głąba, którego niszczył teatr, ale czy można go od razu nazywać dyrektorem?

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 08:45:12

[quote name="Gość" post="3547387" timestamp="1484637045"]Mogą ukarać.
Zobacz co zrobili z teatrem we Wrocławiu-wywalili niepokornego dyrektora.[/quote
A co zrobili z teatrem we Wrocławia bo nie wiem? Wiem tylko że wywalili jakiegoś nie wykształconego, nie mającego pojęcia o zarządzaniu głąba, którego niszczył teatr, ale czy można go od razu nazywać dyrektorem?

Wywalili człowieka kompetentnego,otwartego na sztukę ,zastępując go swoim miernotom.

#28 ~normalny~

~normalny~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 08:47:08

Piękna sprawa, w odpowiedzi na szkalowanie Orkiestry i Jurka przez dobrą zmianę, POLACY pokazali serce i zrozumieli, że takie akcje powinny być daleko od polityki.Co do tej Wojtyszek to wstyd dla Świętokrzyskiego że taka nic nie znacząca  nauczycielka ze Starachowic piastuje tak wysokie stanowisko,ale do czasu!! myślę że już niedługo ten czas nastąpi....

#29 ~Janiedaje~

~Janiedaje~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 09:01:50

Nie miała ochoty dać na WOŚP, to nie dała i o co ta burza. Przecież datki nie są obowiązkowe. To są dary serca, a nie przymusowej daniny. Ja osobiście popieram Owsiaka i może liczyć na moje datki, ale nie krytykuje osób, które nie chcą brać udziału w tej pięknej akcji. Bez nich Orkiestra nadal będzie grała i zbierała pieniądze na sprzęt do szpitali. Cel jest szlachetny i nie pozwólmy na brukanie go durnymi nagonkami. Jurek jest wielki i oby grał do końca świata, a nawet jeden dzień dłużej. 

Nie miała ochoty dać na WOŚP, to nie dała i o co ta burza. Przecież datki nie są obowiązkowe. 

OTÓŻ TO!

#30 ~der~

~der~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 09:02:55

Wojewodzianka ma dobre serce i tak pomogła bardziej niż chciała. 1000 zł to bardzo dużo.

Nie chciała i pomogła, ale przewrotność losu. 

#31 mianek

mianek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 09:07:47

Dobrze prawisz jeszcze trzy lata i będzie normalnie, bo PiS będzie miał ponad 50% poparcia i odprawi wszystkie lumpy antypolskie ,tak samo różnej maści resortowych cwaniaczków typu Owsiak,

te 50 procent o których piszesz człeku to mam rozumieć będą w głównej mierze LUMPY PRO POLSKIE. Doskonale opisałeś bracie pislamski elektorat.Brawo Ty!!!. A ten którego nikczemnie nazywasz resortowym cwaniaczkiem pokazał Wam (pislamistom) jak powinna wyglądać Polska - dom WSZYSTKICH Polaków. Bez podziałów, hejtu,zakłamania, Polska w której ludzie żyją z radością a nie nienawiścią.

#32 ~zgred-71~

~zgred-71~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 09:07:58

ja mam tylko pytanie kto organizował pikniki 14.01 z udziałem wojska i kiedy na łamach prasy ukarze się info ile wpadło do puszek Caritasu , za tymi wszystkimi decyzjami stoją ludzie , można nie lubić WOŚP ale żeby tv publiczna nawet wzmianki nie pokazała jako wydarzenie kulturalne w całym kraju to wstyd . Ps niema się dziwić że niektórzy księża nie popierają takich akcji , gdyż tylko oni wiedzą o jakich kwotach można myśleć np zakładając  że WOŚP zbierze 70 mln to wypada po niecałe 2 zł na jednego polaka ,to jeśli 5mln polaków co niedzielę da 1zł to mamy 20 mln msc. a 240 mln rocznie , a dochodzą jeszcze posługi , dotacje , pensje to wtedy sumy są jeszcze większe nic wtedy dziwnego że przedstawiciele władzy często wchodzą w d**pę 

#33 ~CHRISTOPHER~

~CHRISTOPHER~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 09:09:32

Prowadzę własną dział. gosp. od 1987 roku, regularnie płacę podatki i to z tych podatków państwo powinno zapewnić ochronę zdrowia i sprzęt w szpitalach. Jeśli za państwo zrobi to Owsiak to urzędasy zaoszczędzone pieniądze skutecznie wykorzystają na ...np. podwyższenie sobie pensji. Zatem de facto Owsiak robi dobrze, ale dla urzędasów państwowych. Nikt o tym nie pomyślał?

#34 ~der~

~der~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 09:10:11

37 proc. spośród deklarujących udział w wyborach parlamentarnych zagłosowałoby na Prawo i Sprawiedliwość. 16 proc. na Platformę Obywatelską, 9 proc. na Nowoczesną, a 8 proc. na Kukiz'15 – wynika z najnowszego, styczniowego sondażu CBOS. Do Sejmu weszłyby też SLD i PSL (odpowiednio 6 i 5 proc.)

I o co chodzi.

To prawda 37 proc z 48 proc, które poszło na wybory. Reszta zlała temat bo nie ma na kogo głosować, czyli nie wierzą w te bzdury. Świadczy to o tym, że mamy marnych liderów. 

#35 ~Kielczanin~

~Kielczanin~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 09:19:57

Nawet ci urzędnicy pisowcy typu Wojtyszek budzą we mnie odrazę - jakieś to takie oślizłe od wazeliny a Wojtyszek to już najbardziej-ale korytko zobowiązuje i tyle....

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 09:25:26

Brawo Polacy, nikt nie dał się zmanipulować nagonce tvpis i politykom pis,Wojtyszek w odstawkę !!!

#37 ~zgred-71~

~zgred-71~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 09:31:27

Prowadzę własną dział. gosp. od 1987 roku, regularnie płacę podatki i to z tych podatków państwo powinno zapewnić ochronę zdrowia i sprzęt w szpitalach. Jeśli za państwo zrobi to Owsiak to urzędasy zaoszczędzone pieniądze skutecznie wykorzystają na ...np. podwyższenie sobie pensji. Zatem de facto Owsiak robi dobrze, ale dla urzędasów państwowych. Nikt o tym nie pomyślał?

Rozumiem żal do urzędników ale polska to taki dziwny kraj w którym zawsze brak pieniędzy , dlaczego np Niemcy kwota wolna od podatku ok 30 tyś zł zasiłek na każde nawet pierwsze dziecko ok 190 euro a ceny w sklepach bardzo podobne 

#38 ~usta~

~usta~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 09:49:05

Kępczyk i Bartusiak nie zrozumieli podstawowej rzeczy: Przekazywanie rzeczy na licytację WOŚP nie jest obowiązkowe. Próbowali ośmieszyć wojewodę, ale tak naprawdę ośmieszyli sami siebie. Od lat wspieram WOŚP i wstydzę się za ich zachowanie. Oby jak najmniej takich "wolonatriuszy - szantażystów" bo robią złą reklamę szlachetnej akcji.

co Ty człowieku piszesz Michał zrobił świetną robotę

#39 ~maruch~

~maruch~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 09:52:46

Szacunek dla Pani wojewody Wojtyszek!

Kobieta a nie uległa terrorowi "Jurka Owsiaka" ze spólłki  Złoty Melon, który to  przez lata ogłupia i pierze mózgi.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 09:55:16

Jurek robi dobrą robotę.

Jeszcze ulicę będą nazywać jego imieniem.Zobaczycie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych