Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wizytówka Włoszczowy droga od strony Jędrzejowa

Drogi Włoszczowa Jędrzejów Droga Dziury Radni Burmistrz

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 16:31:22

Mam pytanie ile lat temu była robiona tam drogą ? Czy tam ona wogole istnieje czy jest łata na łacie? Wjazd kolędowy masakra amortyzator mi na nim poszedł. Dlaczego mi powiedzcie powiat jędrzejowski wszystkie pięknie drogi nie mają już gdzie robić to dojazdy do pól robią asfaltowe a we wloszczowie masakra jeszcze jakby to była jakaś wieś ale to miasto powiatowe a do tego wizytówka włoszczowy bo jakoś trzeba do tego miasta wjechać

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 17:13:58

Mam pytanie ile lat temu była robiona tam drogą ? Czy tam ona wogole istnieje czy jest łata na łacie? Wjazd kolędowy masakra amortyzator mi na nim poszedł. Dlaczego mi powiedzcie powiat jędrzejowski wszystkie pięknie drogi nie mają już gdzie robić to dojazdy do pól robią asfaltowe a we wloszczowie masakra jeszcze jakby to była jakaś wieś ale to miasto powiatowe a do tego wizytówka włoszczowy bo jakoś trzeba do tego miasta wjechać

ZSL ci jutro zrobi !

#3 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 17:14:31

Ta droga to porażka! Kierowcy powinni podać do sądu tych co za nią odpowiadają!!!

#4 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 20:22:44

Jest mała obwodnica  Włoszczowy  ze spowalniaczem w Woli Wiśniowej ( w planach) i to jest alternatywa dla Jędrzejowskiej,

można spróbować.

#5 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 23:07:15

Jest mała obwodnica  Włoszczowy  ze spowalniaczem w Woli Wiśniowej ( w planach) i to jest alternatywa dla Jędrzejowskiej,

można spróbować.

Właśnie słyszałem ze ma być obwodnica tylko ze słyszę o niej od 15 lat. ja nie rozumiem po prostu tego nie rozumiem czy inne powiaty mają więcej pieniędzy ? przecież we Włoszczowie są wielkie przedsiębiorstwa jak zpue czy stolbud. w województwie świętokrzyskim włoszczowa ma najwięcej sklepów przypadających na mieszkańca. Powiedzcie mi gdzie idzie ta kasa jak nie mogą zrobić odcinka drogi od bodajże 20 lat 

#6 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 23:11:51

gdy by to tylko o tą drogę chodziło ja rozumiem ktoś jej nie zauważył są inne drogi..  ale dobra w koniecznie jedna z większych miejscowości robią drogę po odcinku co 100 m  co wybory no masakra ale dalej jest nie skończona ja nie wiem czy droga pomiędzy Przygradowem a Koniecznem była ogólnie robiona bo tam tak samo łata na łacie... 

#7 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 23:18:38

Niestety radni czy burmistrz robi nam łaskę ze nam drogę stawia masakra.... nam się to należy na to oddajemy ogromną ilość kasy na podatki z pracy za grunty na zakupach itp. Gdzie są nasze pieniądze ?    10 razy szybciej sami byśmy sobie ta drogę zbudowali gdybyście nie brali od nas pieniędzy nieroby 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2018 - 03:20:40

Proszę powiedzieć za którego Burmistrza i w której kadencji zrobione było więcej dróg niż obecnie ???!!! A Jedrzejowska będzie jeszcze w tym roku robiona . A anty burmistrzowe trole forumowe już nie mają się czego doczepić

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2018 - 07:08:20

Proszę powiedzieć za którego Burmistrza i w której kadencji zrobione było więcej dróg niż obecnie ???!!! A Jedrzejowska będzie jeszcze w tym roku robiona . A anty burmistrzowe trole forumowe już nie mają się czego doczepić

Widze że nie masz co robić w nocy cięciu ,

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2018 - 08:34:01

Niestety radni czy burmistrz robi nam łaskę ze nam drogę stawia masakra.... nam się to należy na to oddajemy ogromną ilość kasy na podatki z pracy za grunty na zakupach itp. Gdzie są nasze pieniądze ?    10 razy szybciej sami byśmy sobie ta drogę zbudowali gdybyście nie brali od nas pieniędzy nieroby 

Bo Włoszczowa jest jak ta właśnie droga jedna wielka dziura.

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2018 - 09:07:17

Fakt ta droga to droga przez mękę

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2018 - 09:42:26

Biedne ,forumowe pajace,droga do Jędrzejowa to droga wojewódzka,w gestii urzędu marszałkowskiego gdzie kumpel Dziubka marszałkiem,ale pan burmistrz do tej drogi ani ulicy nic nie ma bo to nie droga ani ulica gminna !

#13 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2018 - 16:03:19

Ty,"Gość", wszędzie tak ludzi od pajaców wyzywasz? "Kto się przezywa,ten się sam tak nazywa."

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2018 - 18:26:05

Biedne ,forumowe pajace,droga do Jędrzejowa to droga wojewódzka,w gestii urzędu marszałkowskiego gdzie kumpel Dziubka marszałkiem,ale pan burmistrz do tej drogi ani ulicy nic nie ma bo to nie droga ani ulica gminna !

Więc czemu obecny burmistrz  przypina sobie zasługi  przy przebudowie drogi wyjazdowej do Kluczewska (Młynarska)

Drogi w kierunku Radomska  czy aby to nie są drogi w gestii   marszałka

Może jest tak pajacu , jak zrobiona to fotka ,sukces itd. 

jak coś zawalone to nie on to marszałek .

I co ty na to biedny forumowy  ćwoczku ?

#15 ~MTR~

~MTR~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2018 - 21:15:28

Ty,"Gość", wszędzie tak ludzi od pajaców wyzywasz? "Kto się przezywa,ten się sam tak nazywa."

To stary ubek zapewne pajac pierwszy koronny czerwonej republiki ludowej, tylko on ma taką szaradę w gadce rodem z czasów za którymi tak tęskni.

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2018 - 05:16:33

Już nawet do Mrówki nie chce się jechać na zakupy.Bo jak sobie pomyślę o drodze to wolę zasuwać gdzieś indziej. 

Nasuwa się pytanie

Czy przedsiębiorcy, którzy mają przy tej drodze swoje firmy nie powinni także  monitować o lepszy dojazd?

Przecież WAM  panowie powinno także zależeć na wygodnym dojeżdzie?

To również wizerunek waszej firmy!

Wobec dużęj konkurencji i walki o klienta  łata na łacie, dziura obok dziury,koleiny, krzywe pobocze, powyginane płyty chodnikowe z całą pewnością nie poprawiają wyobrażeń o firmach.Więc może z większym  zaangażowaniem i możliwościami włączycie się w naciski na odpowiednie władze by poprawić patologię tej drogi.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2018 - 08:14:45

Więc czemu obecny burmistrz  przypina sobie zasługi  przy przebudowie drogi wyjazdowej do Kluczewska (Młynarska)

Drogi w kierunku Radomska  czy aby to nie są drogi w gestii   marszałka

Może jest tak pajacu , jak zrobiona to fotka ,sukces itd. 

jak coś zawalone to nie on to marszałek .

I co ty na to biedny forumowy  ćwoczku ?

A czyja wina ,że dajecie się nabierać na plewy ?

Gimbaza nie wie,że gmina odpowiada za drogi gminne a powiat za drogi powiatowe ?

Marszałek za drogi wojewódzkie a rząd za drogi krajowe ?/wykazy dróg na stronach gminy i powiatu/

Jak nie wie ,niech bije brawa burmistrzowi nawet za remont drogi krajowej w Moskorzewie !

#18 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2018 - 12:56:28

Dla cudzoziemców,którzy odwiedzają te"słynne" firmy przy owej drodze, to SZOK! I czym się tu szczycić? Wstyd i hańba dla Włoszczowy.

#19 ~Olga~

~Olga~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2018 - 13:02:30

Jak muszę przejechać tamtędy, to rzucam przekleństwami na całą władzę! Może ich szlag tafi jak i tą drogę!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2018 - 17:09:51

Jak muszę przejechać tamtędy, to rzucam przekleństwami na całą władzę! Może ich szlag tafi jak i tą drogę!

Jarubas trzymał się mocno,może na jesieni wreszcie polegnie ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Drogi, Włoszczowa, Jędrzejów, Droga, Dziury, Radni, Burmistrz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych