Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

58 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jack~

~Jack~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 19:59:37

NO TO PIĘKNIE SIE POROBIŁO AŻ PISAĆ MI SIE NIE CHCE KU....................

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 20:21:01

Czy wsparcie klubu przez miasto nie powinno być głosowane przez rade miasta???

Jeżeli tak to czy już było takie głosowanie? 

#3 ~WISLASKS była bedzie jest~

~WISLASKS była bedzie jest~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 20:53:45

Dziekujemy Wam wyborcy Bronkowskiego , każdy wiedział jak będzie jak ten Pan przejmię władze.Była prośba o mobilizację w głosowaniu na Jurka to była bardzo słaba.........a teraz masz babo placek.

Przykre to....Ale rozliczymy sie za 4 lata

#4 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 20:55:20

no pani prezes, czas się w końcu ruszyć i zacząć szukać sponsora. Skończył się czas gimnastykowania na każdym meczu przed byłym już burmistrzem, nadszedł czas wytężonej i ciężkiej pracy. Oby z sukcesami ku chwale Wisły Sandomierz.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 20:55:43

budżet już przyjęty , trzeba było na borówę głosować , a nie dziś płakać , nowy  nienawidzi kibiców i A klasa blisko, radni też nic nie zrobili w tym temacie , to zemsta polityczna i prywata nowego może trzeba by iść pod ten jego burdel 

#6 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 21:00:28

Z tego co wiem to budżet Wisly jest taki sam ja rok temu (oficjalnie) problem w tym ze burmistrz obecny nie chce dolozyc tego co bylo dawane pod tzn. stolem a co nie bylo oficjalnie ksiegowane a jest to spora suma bo nieoficjalnie Wisla miala budżet okolo 900 tys. Zł a teraz trzeba bedzie poradzic sobie z 300 co nie ujmuje pani prezes i reszcie ze nic nie robili a zeby wlasnie w takiej sytuacji nie musieli sie tylko opierac na kasie miasta a tak chyba bylo im wygodniej szkoda ze to wszystko musi szlak trafic no coz takich mamy wyborcow i to wśród kibiców nie wspomne juz o pani zastepcy która chciala 100 jeszcze uwalic na biblioteki ale dostalo sie pozal sie boze strazy miejskiej

#7 ~Bronisław~

~Bronisław~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 21:31:08

Nie głosowaliście na Borowskiego to macie Nowego :)  Podziękujcie Robertowi Pytce (przewodniczący rady miasta) i Jackowi Dybusowi (przewodniczący komisji budżetowej). 

#8 ~radca były~

~radca były~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 21:48:50

Ktoś nie siej fermentu,żadne pieniądze nie idą pod stołem.Każda złotówka musi byc rozliczona,jest sprawozdanie z działalności klubu  w obecności radych,przedstawiciela burmistrza oraz kibiców i są czytane wszelkie wydatki na co klub wydał pieniądze.Zawyżyłeś budżet klubu o około 400 tysięcy,jeżeli chcesz siac nienawiśc do klubu,piłkarzy i zarządu to Twoja sprawa ale nie podawaj fałszywych danych i nie posądzaj ludzi o nieuczciwośc. 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 22:03:59

Nareszcie! Dlaczego miasto ma utrzymywać klub? Czy klub nie może znaleźć sponsora?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 22:17:41

Nareszcie! Dlaczego miasto ma utrzymywać klub? Czy klub nie może znaleźć sponsora?

Po to aby kilkuset mieszkańców w niedzielne popołudnie miało jedyną rozrywkę w tym mieście...

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 22:25:19

Po to aby kilkuset mieszkańców w niedzielne popołudnie miało jedyną rozrywkę w tym mieście...

aha. I to ma tłumaczyć tak duże dofinansowanie z budżetu miasta dla trzecioligowego klubu? A sponsorzy? Nikt nie chce sponsorować, czy włodarzom klubu nie chce się o takowych postarać?

#12 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 22:44:51

Panie radca mam klub bardziej w sercu niz pan a chcialem przyblizyc prawde jaka byla ja sie moge przedstawic i wiem ze taki budzet byl 250 tys na jedna runde na wyplaty dla pilkarzy daje 500 na sezon plus dojazdy sedziowie itd. Czy bylo czy nie bylo ksiegowane to mnie to rypie mogli nawed dac 100 razy tyle to jeszcze bardziej bym sie cieszyl i o tym ze bylo dawane poza oficjalnym budzetem to kazdy zainteresowany wie a teraz wyszlo jacy sa prezesi w klubie nie dali to rozpacz a co sie robilo przez tyle lat a nic dawali to bralam sama dupska nie ruszylam a no i wychodzi brak drugiej druzyny czyli wychowankowie

#13 ~Widelec~

~Widelec~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 23:04:48

aha. I to ma tłumaczyć tak duże dofinansowanie z budżetu miasta dla trzecioligowego klubu? A sponsorzy? Nikt nie chce sponsorować, czy włodarzom klubu nie chce się o takowych postarać?

Duscha błyszczy intelektem.

#14 ~Pola~

~Pola~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 23:08:30

A nie Januszek bankier ?

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 23:27:15

Klub jeśli chce funkcjonować niech znajdzie sobie sponsora a nie ma być utrzymywany przez miasto. Nie prezentuje żadnego poziomu sportowego, gra w jakiejś tam 3 lidze a utrzymanie go kosztuje więcej niż wszystkich innych sandomierskich sekcji sportowych razem wziętych w których są o wiele większe sukcesy,. A miasto jedynie co ma z tego klubu piłkarskiego to problemy z kibicami i pomalowane bloki...

#16 ~Wisla~

~Wisla~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 23:38:04

Klub jeśli chce funkcjonować niech znajdzie sobie sponsora a nie ma być utrzymywany przez miasto. Nie prezentuje żadnego poziomu sportowego, gra w jakiejś tam 3 lidze a utrzymanie go kosztuje więcej niż wszystkich innych sandomierskich sekcji sportowych razem wziętych w których są o wiele większe sukcesy,. A miasto jedynie co ma z tego klubu piłkarskiego to problemy z kibicami i pomalowane bloki...

sukcesy ilosc kibicow prezentacja klubu miasta np. Na meczach Gieksy czy Siarki no a teraz daj te inne sekcje sportowe sukcesy itp.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 23:56:22

sukcesy ilosc kibicow prezentacja klubu miasta np. Na meczach Gieksy czy Siarki no a teraz daj te inne sekcje sportowe sukcesy itp.

mieszkam w okolicy stadionu i właśnie słyszę tych kibiców i ich kwieciste słownictwo,  po prostu piękna wizytówka dla miasta....
inne sukcesy np lekka atletyka, nasza zawodniczka Mistrzyni Polski i reprezentantka kraju na Mistrzostwach Europy,
chcesz do niej porównywać poziom sportowy Wisły z III ligi? :D

#18 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 00:36:12

Nigdy nie lubiłam rudzielców są dwulicowi!

#19 ~Kielcok~

~Kielcok~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 00:52:37

Bardzo dobrze, niech do A klasy spadną.. kibice na to zasłuzyli hehehe

#20 ~hucior~

~hucior~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 08:17:51

W Sandomierzu żaden sponsor się nie znajdzie bo nikt nie jest zainteresowany finansowaniem piłki.Burmistrz nie chce 3 ligii to będzie czwarta,tyle lat była okręgówka i klub istniał.Niestety wszystko kosztuje,im wyższa liga tym większe koszty utrzymania klubu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych