Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

63 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~student~

~student~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2015 - 22:31:24

Panie Burmistrzu, ,,Pani od Wrzodów" droga Rado Miasta. 

,,Dziękuje" za zlikwidowanie jedynej niedzielnej rozrywki tego miasta. Jestem studentem, przyjazdy do rodzinnego miasta zawsze planowałem tak aby w weekend zobaczyć sobie mecz drużyny której jestem kibicem od lat. W mieście którym studiuje jest ekstraklasa, ale i tak zawsze wolałem mecze naszej lokalnej drużyny, drużyny z królewskiego miasta. Jest to ,,idealny" prezent na 90 LECI KLUBU.  DZIĘKUJĘ! Teraz nawet na weekendy nie będę przyjeżdżał tak często... 

#2 ~p86~

~p86~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2015 - 08:26:56

Daleko mi do kibicowania Wiśle ale wkurza mnie fakt że kolejny klub z tradycjami może zniknąć z piłkarskiej mapy województwa. Trzymajcie się.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2015 - 09:45:44

no i udało się tej ''od wrzodów'' i tego pantoflarza zlikwidować klub , zepsuć coś fajnego , to nie sztuka , ale rządy tej władzy to jedna wielka porażka , za trzy lata was rozliczymy , tak nieudolnych ludzi trudno znaleść

#4 ~gc~

~gc~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2015 - 11:04:40

35 lat kibicuje Wiśle. Tyle tez czekalem na sukcesy i wreszcie sie doczekałem. Zawsze chodziłem na mecze z przyjemnościa. Teraz jak wreszcie poziom jest wysoki , druzyna zbudowana, druzyna zwycieska , pstryknieciem palca wszystko sie rozpieprza. Zespol Wisly stal sie wizytowka Sandomierza,nie tylko Ojciec Mateusz . Mam znajomych w calej Polsce i kazdy z nich slyszal o wynikach Wisly , o pieknych wygranych z Garbarnia, z Hutnikiem. Powinien być sponsor ale skąd go wziąć? Pilkington niestety nie jest sandomierski, nawet nie jest polski. W takim wypadku ratowanie wizytówki jest miasta obowiązkiem, tylko ze obecnie w UM nic sie nie zalatwi bo rzadza ludzie ktorzy interesuja sie tylko tym jak cos zniszczyc albo kogo zwolnic. Wstyd drodzy Panstwo. Wstyd

#5 ~Mr Aquis~

~Mr Aquis~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2015 - 11:34:01

Strzał w stopę panie burmistrzu. Duuuuży błąd. Najgorzej, że wizerunkowo nie widać Pana działań żeby jakoś rozwikłać tę sytuację. Ciekaw jestem czy tak samo skrupulatny będzie Pan dla innych instytucji, które Pan dofinansowywał.

Zapłaci Pan za to za 4 lata a może szybciej jak mieszkańcy rozpoczną procedurę odwołania.

Łatwo się niszczy Panie Marku. Trudniej zbudować.

Darmowa rada. Powinien Pan przynajmniej przerzucić część z tych pieniędzy na sport młodzieżowy aby wychować kolejnego Bieleckiego, Kołeczek, czy Andrzeja Pacholczaka.

Piszę to ze smutkiem :-(

#6 ~Była Będzie jest Wisła SKS~

~Była Będzie jest Wisła SKS~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2015 - 11:51:21

Brawo, brawo Panie Burmistrzu… przed wyborami jak była potrzeba głosów wyborców bywało się incydentalnie na meczach, jeszcze na meczu z Radomiakiem dumne pozy do zdjęć, a teraz wspaniały prezent na 90- lecie klubu….. demagogia, populizm, hipokryzja….. A co do samego Zarządzania Klubem tam jest potrzebny nie „Prezes” a menadżer, który potrafi tak zakręcić wszystkim aby postawić to na nogi łącznie ze znalezieniem sponsorów oczywiście przy współpracy z Urzędem Miasta…..

#7 ~kibic Wisły~

~kibic Wisły~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2015 - 12:07:32

Panie Autor: /dor/. Korzystaj Pan ze słownika ortograficznego, albo "w cale" nie pisz, bo takie błędy to już nie wstyd, ale żenada.

A Wisły mi żal, zmarnowano kilkuletnią, ciężką pracę piłkarzy i trenera. Szkoda wielka. Byłym już zawodnikom i trenerowi (może przeczytają) dziękuję za wspaniałą grę, zaangażowanie i za poczucie dumy z zespołu jaką mi dali, bo choć żyję w Krakowie to zawsze moje serce było przy "mojej" Wiśle, a nie krakowskich zespołach. Ot taki sentyment...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2015 - 13:41:21

Dobra,już się nie produkujta-drużyna poszła się jebac i jest po ptokach.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2015 - 19:18:10

Własną nieudolność i niekompetencje zwala sie na burmistrza.

#10 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2015 - 19:23:37

Ponoć drużynę w meczu pucharowym ma poprowadzić jedyny trener z licencją UEFA A w Sandomierzu - Tomasz Dzieciuch

#11 ~asss~

~asss~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 07:07:52

rozliczymy sie za 3 lata burmistrzu

#12 ~Mieszkanka~

~Mieszkanka~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 13:54:03

Za chwilę w tym pięknym mieście nic nie będzie Podziękujmy BURMISTRZOWI

#13 ~jedynka~

~jedynka~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 16:11:28

są ważniejsze sprawy w SANDOMIERZU  niz kopanie w piłkę

#14 ~sandomierzanin~

~sandomierzanin~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 16:56:58

Brawo, brawo Panie Burmistrzu… przed wyborami jak była potrzeba głosów wyborców bywało się incydentalnie na meczach, jeszcze na meczu z Radomiakiem dumne pozy do zdjęć, a teraz wspaniały prezent na 90- lecie klubu….. demagogia, populizm, hipokryzja….. A co do samego Zarządzania Klubem tam jest potrzebny nie „Prezes” a menadżer, który potrafi tak zakręcić wszystkim aby postawić to na nogi łącznie ze znalezieniem sponsorów oczywiście przy współpracy z Urzędem Miasta…..

masz rację!
i jak mamy być szczerzy ( bo też jestem kibicem Wisły od lat ), to powiedzciemi ludziska co tam w zarządzie robie : gala?!!!
no na miłość bos....

a ty burmistrzu będziesz do końca zapamiętany , do końca
JAKO TEN , KTÓRY ZRÓJNOWAŁ KLUB WISŁA SANDOMIERZ W 2 MIESIĄCE!!!

#15 ~sandomierzanin 45+~

~sandomierzanin 45+~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 16:57:48

są ważniejsze sprawy w SANDOMIERZU  niz kopanie w piłkę

niby jakie?!
dawaj dawaj

#16 ~sandomierski piknik~

~sandomierski piknik~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 17:06:00

Czy bronkowski tylko kłamał przed wyborami?!

redaktoroi w radiu Kielce też powiedział że pomorze a wraz ze swoja marionetką vice doprowadził w miesiąc Klub do ruiny!!!!

Klub nie istnieje w ogóle!!!!

Ludzie, gdzie to referendum????!!!!

weście róbcie to referendum bo już nie mogę sie doczekać aby tego cesarza odwołać od koryta i jego cały dwór.

A Ci co głosowali na bronkowskiego to BRAWO!!!!

hehehehe

teraz macie za swoje, bo piękne są nowe rządy.

stare nie były wzorowe ale obecne to bagno i 100 metrów MUŁU!!!

A co najgorsze , że to niektórzy kibice Wisły uwierzyli w te bajki temu człowiekowi, hehehehe

jak moglibyści być tacy naiwni?!

hehehe

teraz będziecie w niedzielę zamiast na stadion to w warcaby naparzać albo w TVP familiadę oglądać

no chyba że pojedziecie do Ostrowca, Tadkowi kibicować.

ehhhhhh..............

Tak to jest jak większość to..................głąby

Ponadto dokładnie alalizując dotychczasowe rządy obecnego burmistrza to można łaowo zauważyć, że jego celem i jego vice jest DOKŁADNIE ZNIESZCZENIE wszystkiego co dokonał poprzedni burmistrz a jak nie dokonał to chcą zniszczyć to co poprzednik temu pomagał.

I chyba tylko idiota by zauważył , że tak nie jest.

Bo dokładnie robi wszystko na przekór !!!

Niszczy wszyściuteńko co zrobiła poprzednia ekipa
np: nawet trawy nie ma kto podlać na bulwarze i uschła

Ale pierdołami się zajmowac to..............a jakże. PIERWSI SĄ!

1, obecny burmistrzu Sandomierza bronkowski
jesteś kłamcą, kłamcą i jeszcze raz kłamcą!!!!
przypomnij sobie jak żebrałeś o głosy przy wyborach  i jaaaakie to pieniądze obiecywałeś na KLUB WISŁA!!!

2. przy najbliższych wyborach jesteś najzwyczajniej w świecie SPALONY!!!!

i ile do nich dotrwasz bo jak będzie referendum to Jestem pierwszy co na nie pójdzie aby cię odwołać!!!!

3. ty + twoja vice + cała rada miasta z naczelnym na czele = JESTEŚCIE SPALENI!!!!
WSZYSCY BEZ WYJĄTKU

#17 ~jedynka~

~jedynka~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 17:40:26

niby jakie?!
dawaj dawaj

opieka medyczna dzieci w szkołach,zkanalizowanie Sandomierza, zwodociagowanie Sandomierza, poprawa nawierzchni ulic miejskich, dworzec autobusowy mam wymieniać dalej...?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 17:57:18

opieka medyczna dzieci w szkołach,zkanalizowanie Sandomierza, zwodociagowanie Sandomierza, poprawa nawierzchni ulic miejskich, dworzec autobusowy mam wymieniać dalej...?

wymieniaj niech oddadzą PTTK miastu i bedziesz miał na wszystko co wymieniłes 

#19 ~sandomierzanka~

~sandomierzanka~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 18:02:21

dworzec autobusowy jest potrzebny w obecnych czasach jak K..... majtki!

A temat nawierzchni ulic to problem zje***ej myśli polskiej technologii,

bo wina leży w żle prowadzonych przetargach a co chodzi to każdy wie. Droga rok, półtora i dziury jak szlak bo najtańsza firma bo połowę materiału do tzw. "żyda" poszło.

A przyjemność dużej cześci mieszkańców w postaci meczy WISŁY  również sie należy bo i płacą podatki na to!
Nie wszyscy w tym mieście ludzie to tzw. "Janusze" 
Nie wszyscy co tu mieszkają to myślą tylko o canach cebuli na targowicy!

Bo naprawdę dużo ludzi w tym mieście ma tyle ziemi ile w doniczkach na balkonie!

#20 ~jedynka~

~jedynka~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 19:04:06

dworzec autobusowy jest potrzebny w obecnych czasach jak K..... majtki!

A temat nawierzchni ulic to problem zje***ej myśli polskiej technologii,

bo wina leży w żle prowadzonych przetargach a co chodzi to każdy wie. Droga rok, półtora i dziury jak szlak bo najtańsza firma bo połowę materiału do tzw. "żyda" poszło.

A przyjemność dużej cześci mieszkańców w postaci meczy WISŁY  również sie należy bo i płacą podatki na to!
Nie wszyscy w tym mieście ludzie to tzw. "Janusze" 
Nie wszyscy co tu mieszkają to myślą tylko o canach cebuli na targowicy!

Bo naprawdę dużo ludzi w tym mieście ma tyle ziemi ile w doniczkach na balkonie!

dużej części mieszkańców?  Sandomierzanko chyba nigdy nie byłaś na meczy Wisły. Nigdy nie byłokompletu kibicow, nigdy nie byławypełniona trybuna po drugiej stronie, nigdy nie była wypełniona trybuna główna, i to jest ta duża część mieszkanców. Więcej jest w niedziele w Kauflandzie....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych