Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wisła Sandomierz przegrała z Wisłą II Kraków :: zobacz komentowany artykuł

36 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 14:17:08

dobrze by było zostawić ten skład i trenera , zarząd też niech działa , pochopne zmiany doprowadzą tylko do szybszego upadku klubu , spada pół ligi , gdyby nie ta rewolucja spokojnie by zostali w trzeciej lidze

#22 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 14:27:44

po co ten płacz , zostało jeszcze dziesięć meczy i trzydzieści punktów do zdobycia , więc szanse jeszcze są i to nie teoretyczne , a jak nawet spadną , to chłopaki się ograją i czwartą ligę wygrają bez problemu

#23 ~-kibic-~

~-kibic-~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 15:54:43

Tak to jest z naszymi niby-kibicami !!!!  jak jest dobrze to wpisów 5 ,,,a jak tylko zle to od razu wiadro pomyj na Wiślaków z trenerem i zarządem się wylewa !!!!! 

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 16:20:15

Z taką grą jak w II połowie meczu będziemy mieć problem z utrzymaniem w IV lidze, a skład się jeszcze pewnie posypie.

I nie oszukujmy się 10 punktów w 9 meczach nie odrobimy.

#25 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 17:52:46

Jestes typowym szczurem ktory wyszedl z nory.Z taka gra jak w II polowie.A czemu nie powiesz z taka gra nak w I polowie gdzie wygladalo to dobrze.

#26 ~Asd~

~Asd~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 18:18:10

Dlatego że mecz trwa 2 połowy

#27 ~Stefan~

~Stefan~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 18:21:11

Spadek pewny. Pytanie co dalej? Wszystko się może posypać. Czy burmistrz da pieniądze na IV ligę? Obyśmy tam nie utknęli na 20 lat.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 18:37:11

Nową 3ligę zobaczymy na 100lecie klubu. Może... 

#29 ~dowas~

~dowas~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 18:40:28

bardziej chodzi mi o wróżenie spadku w 4 lidze po 2 połowie

#30 ~pol~

~pol~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 19:56:41

a jak się pięknie wypromował Witalij Bałaszow - już go trener Wisły Kraków pan Wdowczyk wziął do kadry meczowej na mecz z Górnikiem Łęczna 

#31 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 20:33:49

Przygotujmy sie w Sandomierzu na nowa 3 lige.Zrobmy boisko treningowe,zadbajmy o grupy mlodziezowe i na tym budujmy potege Wisly.Wymagamy cudow, gigant na slomianych nogach.Dajmy popracowac w spokoju zarzadowi i trenerom,nawet jak sa bledy.Ciaglymi zmianami nic nie osiagniemy,a Ci co chca tych zmian to zwykli zawistnicy.

#32 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 21:18:18

Zmian to pewnie chce stary zarząd.

#33 ~sandomierzanin~

~sandomierzanin~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 10:36:09

Ale pier***icie o tym zarządzie ile to on ma kasy ile nie ma a ile miał tamten a jaką kto miał przychylność prawda jest taka pani Ziółek miała kasę od Borowskiego przez 4 kolejne sezony i to koło 1 banieczki rocznie a i z długami na koniec została zmieniła się władza po chamsku jak to od lat w tym mieście, rozjebała drużynę a chciała zarząd :) piszecie pierdoły bo lepiej pisać niż działać fakt postawili na jedną kartę ale nawet ja tego sobie życzyłem bo lepiej próbować niż nie nie wyszło szkoda. A reszcie napinaczy i chamów stadionowych jak nie umiecie w mieście meczu oglądać to jedzcie na b czy a klasę i powyzywajcie tam piłkarzy bo ja mam już dosyć tego buractwa na meczach bo od lat to samo więc dla was środkowy palec 

100% racji!!!

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 10:39:42

Nowy Zarząd zaskoczył mnie pozytywnie i to bardzo. Ze spadkiem należało się liczyć i trzeba pomyśleć jak utrzymać najlepszych zawodników a drużynę wręcz wzmocnić by po sezonie wrócić do 3 ligi. Trenerowi dać spokój, chłopak jest opanowany i poukładany, a ze czasem popełni błędy?, a kto ich nie robi. W utrzymanie wierzyłem, ale teraz już wątpię i chyba morale drużyny też siadło. Gdyby nie reorganizacja było by inaczej a gdyby nie burmistrz z Wrzodem byłoby jeszcze inaczej.

#35 ~nikt~

~nikt~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 09:06:37

Nowy Zarząd zaskoczył mnie pozytywnie i to bardzo. Ze spadkiem należało się liczyć i trzeba pomyśleć jak utrzymać najlepszych zawodników a drużynę wręcz wzmocnić by po sezonie wrócić do 3 ligi. Trenerowi dać spokój, chłopak jest opanowany i poukładany, a ze czasem popełni błędy?, a kto ich nie robi. W utrzymanie wierzyłem, ale teraz już wątpię i chyba morale drużyny też siadło. Gdyby nie reorganizacja było by inaczej a gdyby nie burmistrz z Wrzodem byłoby jeszcze inaczej.

ty czytałeś to co napisałeś?,  uważasz że najlepsi zawodnicy pozostana w IV lidze za połowę obecnej garzy, pomyśl to nie boli.

#36 ~nikt~

~nikt~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 09:14:35

Przygotujmy sie w Sandomierzu na nowa 3 lige.Zrobmy boisko treningowe,zadbajmy o grupy mlodziezowe i na tym budujmy potege Wisly.Wymagamy cudow, gigant na slomianych nogach.Dajmy popracowac w spokoju zarzadowi i trenerom,nawet jak sa bledy.Ciaglymi zmianami nic nie osiagniemy,a Ci co chca tych zmian to zwykli zawistnicy.

Tą śpiewke słyszę w Sandomierzu od parunastu lat i za każdym razem wychodzi z tego kupa, bo jeżeli klub ma trochę więcej kasy natychmiast sięga po najemników omijając zdolnych wychowanków szerokim łukiem, prześledźcie chistorię naszej Wisły ilu chłopaków gra po wsiach co? bo kolejny zarzad olał ich, lub proponuje 1/3 stawki najemnika, później nasi chłopcy sa sadzani na ławkę a gorsi od nich najemnicy są promowani i ogrywają się. Taka jest prawda o naszej Wiśle i nic się nie zmieni nie łudźcie się bo kolejny zarza jest lepszy od poprzedniego. A wracając do finansów to myslę że nie wystarczy kasy nawet na dkokonczenie tej rundy i co? bankructwo - spadek  i znowu brak zawodników.

#37 ~sandomierzanin~

~sandomierzanin~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2016 - 16:00:40

Tą śpiewke słyszę w Sandomierzu od parunastu lat i za każdym razem wychodzi z tego kupa, bo jeżeli klub ma trochę więcej kasy natychmiast sięga po najemników omijając zdolnych wychowanków szerokim łukiem, prześledźcie chistorię naszej Wisły ilu chłopaków gra po wsiach co? bo kolejny zarzad olał ich, lub proponuje 1/3 stawki najemnika, później nasi chłopcy sa sadzani na ławkę a gorsi od nich najemnicy są promowani i ogrywają się. Taka jest prawda o naszej Wiśle i nic się nie zmieni nie łudźcie się bo kolejny zarza jest lepszy od poprzedniego. A wracając do finansów to myslę że nie wystarczy kasy nawet na dkokonczenie tej rundy i co? bankructwo - spadek  i znowu brak zawodników.

jak czytam o naszych wychowankkach z całym szacunkiem to mi się szczerze rzygać chce!!!!

naszymi wychowankami to se możemy pograc na pozziomie okręgówki albo A klasy!!!

tyle w temacie

a kwiecień i ziomoląg powinni mieć dopłatę za to aby chcieli zmienić dyscyplinę sportu!

np na bilard!

bo z tej mąki chleba już nie będzie, nigdy!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych