Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2014 - 14:33:57

Co ten Krawiec robi!!!!!!!!Piątkowski na ławce zaczyna!!!!!!!!!!!!!!!Panie trener weż pan się za robotę siedzisz pan w budzie nic nie pomagasz drużynie!!!!!!!!!!!!Dno!!!!!!!!!!Najlepsi Piątkowski i Kukiełka,młodzież uczyć się od tych panów!!!!!!!!

#2 ~realista~

~realista~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2014 - 16:13:58

za tydzień wtopa z wybieganą młodzieżą w Krakowie i będzie wcale nie ciekawie.

i jak ktoś myślał że  Wisła będzie w górnej połówce tabeli to może się nie żle zdziwić, prawda jest taka że Wisła jest ZDECYDOWANIE PO FORMĄ!

ta drużyna na obecną chwilę kompletnie nic nie gra, nic, w ząb!!!

połka im przeszkadza w grze.

i o ile można było zrozumieć trenera w ubiegłym sezonie bo mówił na konferencjach pomeczowych że ma tylko jednego napastnika, to teraz ma 4 napastników a dalej jest lipa!

w ogóle jest lipa: zero obrony, zero pomocy, za duża przerwa pomiędzy formacja obrony i pomocy, mnóstwo strat piłek a na dodatek panie trenerze to z całym szacunkiem troche dziwne zmiany.

po jakiego gwinta Pan Ziółka zdjął?

nie rozumiem

dlaczego Wierzgacz nie broni  w wyjściowym składzie?

naprawdę ta drużyna to obecnie nic ale to nic nie prezentuje i wydatnie sie przyczynia do tego , że kibice wychodzą w 80 minucie ze stadionu.

Paka jak nigdy a gra porażka!!!

drużyna nich przemyśli na spokojnie pewne WAŻNE kwestie w święta i niech się naprawdę po męsku ściśnie za jaja i odpowiedzcie sobie sami na pytanie: dlaczego jest taka chu....joza!

w Sandomierzu każdy się dziwi jak wygraliście w Oświecimiu i Bodzentynie z taką grą?!

i nie ma co spiewać że nic się nie stało, bo się STAŁO!

na obecną chwilę gra Wisły to bagno i 100 m mułu!!!

dziękuję.

WESOŁYCH ŚWIĄT

#3 ~mały~

~mały~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2014 - 16:39:33

zgadzam się z poprzednikiem tymi ludzmi trzeba wstrząsnąć

#4 SKUBI

SKUBI

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 19 kwiecień 2014 - 17:33:18

jestem zawiedziony wynikiem bo-nie wystawiłem składu takiego jak rozpoczynałem podczas sparingów tj. wierzgacz,beszczynski.nowik,pydych,chorab.michalski,kukiełka,motyl,nogaj,piatkowski, gebalski.syna prezesowej wystawiłem a piatkowski grzał ławe,srzypek trząsł się ze strachu bo podczas sparingów grał całe mecze wierzgacz a skrzypek grzał ławe.gramy jak na jesieni obrona wali do przodu nie gra przez pomoc a na sparingach grała.dalin pokazał wam jak sie gra mając korzystny wynik a nie jak wy w tarnowie. Trener plus gołasa,nogaj,nowik ,rzeszutek,kocój,ziółek,gębalski do wymiany. zmiany śą konieczne nie ma pomysłu na zmiane stylu gry drużyny z pełnym szcunkiem dla trenera za to co dla wisły zrobił, nie ma ludzi nie zastąpionych.

#5 ~T.~

~T.~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2014 - 17:57:58

Patałachy! I bilety za 10 zł, za co, na co?! Może Wisła powinna rozgrywać mecze w Samborcu, bo na obcych boiskach, mimo fatalnej gry jakoś się fuksi...

#6 ~MARCINEX78~

~MARCINEX78~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2014 - 18:16:55

mam nadzieję piłkarze panowie że dzisiejsza porażka was zabolała mimo wszystko życzę wam WESOŁYCH ŚWIĄT

#7 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2014 - 18:25:31

Niektórzy, a przedewszystkim pan Nogaj przechodzą kolejny raz obok meczu. ten zawodnik nie raz już  pokazał, że nie ma jaj. Przydałby mu się odpoczynek z 5 kolejek na ławie. Trener rotuje składem, co mecz to inne zestawienie, gdzie tu jakaś logika.Naprawdę trudno stwierdzić o co chodzi Krawcowi z tą dziwną manią zmieniania składu co mecz.  Na domiar złego w ostatnich minutach wprowadza obrońcę Kocója na boisko, chyba żeby bronić wyniku? Niektórzy chcieli II ligi, a tu IV może być za chwilę.

#8 ~sks~

~sks~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2014 - 18:52:11

jestem kibicem od kilkunastu lat choć mam dopiero 30 ale najbardziej bolą porażki u siebie kibice przychodzi wydają jakieś pieniądze a tu lipa i tak de fakto jest od wybudowania stadionu Przeżyć można porażkę na wyjezdzie ale u siebie jak by jakiś statyk policzył to więcej mamy porażek u siebie niż na wyjeżdzie a to boli piłka dla kibiców dla swoich kibiców panowie piłkarze wy zarabiacie przecierż jakieś pieniądze i podejrzewam że większe niż na umowie śmieciowej ,zresztą nasze pieniądze z podatków bo wiadomo że głównym udziałowcem jest miasto, do roboty piłkarze pokarzcie że chcecie bo jak miasto odetnie kurek z forsą to będzie okręgówka co wam i sobie nie życzę Pani prezes proszę przeprowadzić poważną rozmowę z panami piłkarzami i trenerem na to liczę a na koniec mimo wszystko wszystkiego najlepżego z okazji świąt  dla zarządu trenera i całej drużyny powodzenia

#9 borys

borys

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 19 kwiecień 2014 - 19:14:59

Pani prezes prosze odpuscić trenerowi i niech nie wystawia syna w wyjsciowej jedenastce aż na 60 minut jemu starczy 10 minut gry. z ostatniej chwili trener stali stalowa wola paweł wtorek podał się do dymisji-powód  drużyna u siebie nie wygrała tylko zremisowała to jest to.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2014 - 19:18:04

A ja mówię nie temu dziadostwu. Do nas czy przyjedzie piąta czy ostatnia drużyna to piłkarsko wygląda  lepiej i ja na to się nie godzę panie Krawiec jak pan nie ma pomysłu na tą drużynę to proszę podać się do dymisji  jeszcze w tamtej rundzie broniłem was że macie skład jaki macie ale teraz ci ludzie powinni zapewnić Wiślę pierwszą piątkę jak kiedyś pisałem Dlatego jak z Wisłą drugą będzie porażka to od pana oczekuję  dymisji chyba że pan jest jak pan Lasocki i będzie pan trzymał się kurczowo stanowiska ale trochę mam do powiedzenia i myślę że posypią się głowy

#11 ~kibic sks~

~kibic sks~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2014 - 19:19:58

wynik dno spiker dno nie slychac co komentuje organizacja dno nie ma kto pilek podawac  porzadkowi po to tylko aby wejsc bez biletu i stac za murkamic

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2014 - 19:27:00

WTOReA NA TRENERA

#13 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2014 - 19:37:37

tych chłopców do podawania piłek faktycznie należy przeszkolić Panie Burmistrzu jeśli pan chce mieć profesjonalny zarząd to proszę w tej sytuacji  pomóż jak jest w Tarnobrzegu a tam na trybunach ponad 2 tysiące ludzi to jest ptęncjał wyborczy

#14 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2014 - 19:52:37

w Krakowie juniorki rozdupcą Wisełkę,z Hutnikiem nie mają szans,w Skarżysku tym bardziej.....i będzie ciekawie do końca........

#15 borys

borys

Bywalec

• PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 19 kwiecień 2014 - 20:10:47

konieczna zmiana trenera bo sadza na ławie nowych zawodników piątkowskiego,motyla,pydycha z którymi wygrywał wszystkie sparingi a wstawia ziółka rzeszutka,kocója i kopią do przodu na pałe. ćos jest nie tak 3 pkt. poszły do ostrowca ?

#16 ~Witek~

~Witek~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2014 - 20:25:25

Żadnego celnego strzału w swiatło bramki Dalinu... pozostają dwie opcje albo nasi piłkaże to laminaci nadający się do klasy A  lub to mecz sprzedany?  za ile?????????????

#17 ~realista~

~realista~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2014 - 22:05:17

tych chłopców do podawania piłek faktycznie należy przeszkolić Panie Burmistrzu jeśli pan chce mieć profesjonalny zarząd to proszę w tej sytuacji  pomóż jak jest w Tarnobrzegu a tam na trybunach ponad 2 tysiące ludzi to jest ptęncjał wyborczy

DOKŁADNIE!!!

jeśli się bierze dzieciaków do podawania piłek i karzę się im zakładać trykoty to małolatów ustawia się co 30, 35 m i oczekuje od nich jasnych, elementarnych i prostych zadań a nie piłkarze Wisły latają po całym obiekcie i szukają piłek a gnoje bawią sie telefonami lub w ogóle nie wiedzą po jaki szlak tam są.

wystarczy podczas meczu zerknąć okiem co te dzieci robią, a robią mianowicie: biegają za sobą, biją się, ganiają się albo sa w tym czasie w innym świecie!!! tylko dla nich wiadomo jakim

jeśli nie wiedzą co maja robić to ich wymienić na innych dzieciaków na bardziej kumatych.

bo chyba sześciu inteligętnych chłopców w tym mieście może pojąć co ma robić prze 2 godziny w obrębie murawy.

Pani Prezes!!!

to pachnie wiochą i zwykłą wiejską amatorszczyzną!!!

następna sprawa do zarządu Wisły!!!

spójrzcie ile było dziś ludzi na Siarce z Elblągiem?!

da sie zorganizować mecz dla tylu kibiców ile chce wejść?!!!!

DA SIĘ NA TO WYCHODZI!

więc naprawdę nie róbcie z Sandomierza Bodzentyna czy Samborca!!!

bierzmy przykład od lepszych do jasnej choleryyyy!!!

albo sie podajcie do dymisji bo tak to zachowuja się ludzie tępawi którzy nie dzwigają tematu!

bo na dziadostwo nikt nie będzie patrzył bezczynnie.

następna sprawa to do trenera!

panie trenerze!!!

TEN ZESPÓŁ NA OBECNĄ CHWILĘ NIE MA MA KOMPLETNIE ŻADNEGO STYLU!!!

ŻADNEGO!!!

ZWYKŁA WIEJSKA KOPANINA I ABY DO PRZODU!!!

TAKIEGO Z CAŁYM SZACUNKIEM ŁAJNA DAWNO NIE WIDZIAŁEM I SĄDZĘ ŻE LUDZIE PRZYCHODZĄCY NA STADION SĄ PODOBNEGO ZDANIA!

po raz kolejny nie umiecie odrobić stratę jednej bramki!!!

zero stylu, zero strzałów z dystansu z za szesnastki, co jest z Nogajem?!

zapomniał jak się strzela?!!!

drugiemu bramkarzowi trzeba przed meczem dać tabletki na uspokojenie bo każda interwencja to PANIKA!!!

ponadto kazać mu po treningach zostać i przez godzinę trenować wykopy bo u tego pana to pieta achillesowa!

wiecej juz nie chce mi sie pisać................

#18 ~bazik~

~bazik~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2014 - 06:49:44

wy dziady sandomierskie w niczym nieumywacie sie do tarnobrzegu

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2014 - 06:56:40

DOKŁADNIE!!!
jeśli się bierze dzieciaków do podawania piłek i karzę się im zakładać trykoty to małolatów ustawia się co 30, 35 m i oczekuje od nich jasnych, elementarnych i prostych zadań a nie piłkarze Wisły latają po całym obiekcie i szukają piłek a gnoje bawią sie telefonami lub w ogóle nie wiedzą po jaki szlak tam są.
wystarczy podczas meczu zerknąć okiem co te dzieci robią, a robią mianowicie: biegają za sobą, biją się, ganiają się albo sa w tym czasie w innym świecie!!! tylko dla nich wiadomo jakim
jeśli nie wiedzą co maja robić to ich wymienić na innych dzieciaków na bardziej kumatych.
bo chyba sześciu inteligętnych chłopców w tym mieście może pojąć co ma robić prze 2 godziny w obrębie murawy.
Pani Prezes!!!
to pachnie wiochą i zwykłą wiejską amatorszczyzną!!!
następna sprawa do zarządu Wisły!!!
spójrzcie ile było dziś ludzi na Siarce z Elblągiem?!
da sie zorganizować mecz dla tylu kibiców ile chce wejść?!!!!
DA SIĘ NA TO WYCHODZI!
więc naprawdę nie róbcie z Sandomierza Bodzentyna czy Samborca!!!
bierzmy przykład od lepszych do jasnej choleryyyy!!!
albo sie podajcie do dymisji bo tak to zachowuja się ludzie tępawi którzy nie dzwigają tematu!
bo na dziadostwo nikt nie będzie patrzył bezczynnie.
następna sprawa to do trenera!
panie trenerze!!!
TEN ZESPÓŁ NA OBECNĄ CHWILĘ NIE MA MA KOMPLETNIE ŻADNEGO STYLU!!!
ŻADNEGO!!!
ZWYKŁA WIEJSKA KOPANINA I ABY DO PRZODU!!!
TAKIEGO Z CAŁYM SZACUNKIEM ŁAJNA DAWNO NIE WIDZIAŁEM I SĄDZĘ ŻE LUDZIE PRZYCHODZĄCY NA STADION SĄ PODOBNEGO ZDANIA!
po raz kolejny nie umiecie odrobić stratę jednej bramki!!!
zero stylu, zero strzałów z dystansu z za szesnastki, co jest z Nogajem?!
zapomniał jak się strzela?!

No co ty lepiej dupę i pałę lizać burmistrzowi bo burmistrz ma maszynkę do robienia pieniędzy. Przecież to Sandomierz

#20 Piwopij

Piwopij

Swojak

• PipPipPipPip
  • 11285 postów

Napisano 20 kwiecień 2014 - 11:59:11

?!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych