Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wisła Sandomierz ma duże problemy :: zobacz komentowany artykuł

fan

38 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jghjgh~

~jghjgh~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 09:50:48

dziękujemy pani Bronku

#2 ~olgierd~

~olgierd~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 11:42:37

Bronkowski spełnia swoje obietnice wyborcze zniszczy sport sandomierski.A prosiłem tyle razy nie GŁOSOWAC NA NIEGO ZROBIĆ MOBILIZACJE :(

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 15:32:44

Nie martwcie się, ja mu te pieniądze na sandomierski sport znajdę. W najbliższym czasie przedstawie pewne powiązania rodzinne bohaterki chcącej  zniszczyć Sandomierski Klub Sportowy Wisła.  Oj obiecuje, ze CBA będzie miało co w urzędzie robić.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 16:28:37

Drodzy państwo proponuje na najbliższym spodkaniu meczowym przeprowadzić referendum w sprawie odwołania burmistrza i rady miasta

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 16:30:31

Drodzy państwo proponuje na najbliższym spodkaniu meczowym przeprowadzić referendum w sprawie odwołania burmistrza i rady miasta

Przepraszam raczej zacząć zbierać podpisy na temat przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania burmistrza

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 17:09:31

Przepraszam raczej zacząć zbierać podpisy na temat przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania burmistrza

Bo zamiast 400 tys dał 140 tys na mierny klub sportowy? Porąbało Cię? Kogo to obchodzi poza grupa kibiców? W nosie to mam i ja i moja rodzina i moi znajomi i znajomi znajomych. Interesuje nas stan ulic i chodników, dofinansowania do przedszkoli, żłobek, dworzec PKS, nowi inwestorzy, ceny gruntów, podatki i opłaty... Wisła Sandomierz liczy się tylko dla kibiców i ludzi bezpośrednio z nią związanych. Nie mam najmniejszego zamiaru brać udziału w referendum, tylko dlatego że klub sportowy nie potrafi znaleźć sponsora, a od miasta wreszcie dostał tyle na ile zasłużył.

#7 ~emil88~

~emil88~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 17:17:53

Mierny to jesteś ty twoja rodzina znajomi i znajomi znajomych jak cie ten temat nie interesuje to sie tu nie produkuj.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 17:37:58

400 tys. dostawał klub każdego roku?! a ilu klub ma sponsorów? Ma w ogóle choć jednego? I skąd u diabła miasto było stać na wywalanie prawie pół miliona na jeden klub sportowy? Park zaniedbany, pks pożal się boże, brakuje ręcznym i pływakom na działalność (że o ratownikach medycznych nie wspomnę), Plac 3 Maja straszy podobnie jak okolice cmentarza Krukowskiego - na to niech się znajda pieniądze, a nie na klub. Klub musi znaleźć sponsora (a jeśli ma takowego, to kolejnych). W mieście są jeszcze inne cele, na które potrzeba budżetowych pieniędzy.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 18:13:14

A klasa na tą sandomierską bide będzie w sam raz! na 180minut w miesiącu to i tak za dużo Burmistrz dał.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 21:31:24

Bo zamiast 400 tys dał 140 tys na mierny klub sportowy? Porąbało Cię? Kogo to obchodzi poza grupa kibiców? W nosie to mam i ja i moja rodzina i moi znajomi i znajomi znajomych. Interesuje nas stan ulic i chodników, dofinansowania do przedszkoli, żłobek, dworzec PKS, nowi inwestorzy, ceny gruntów, podatki i opłaty... Wisła Sandomierz liczy się tylko dla kibiców i ludzi bezpośrednio z nią związanych. Nie mam najmniejszego zamiaru brać udziału w referendum, tylko dlatego że klub sportowy nie potrafi znaleźć sponsora, a od miasta wreszcie dostał tyle na ile zasłużył.

-ulice należące do gminy, nie ma tragedii

-nie było żłobka było i nie było krzywdy

-dworzec PKS należy do przewoźnika PKS Tarnobrzeg
-nowi inwestorzy, a kto zainwestuje w łykownię, tj mieszkańców Sandomierza, co innego Gorzyce

#11 ~~kondzio~~

~~kondzio~~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 21:53:26

400 tyś to dostawał klub oficjalnie. Nieoficjalnie poprzedni rok kosztował miasto 1mln 300tyś!!!

I nie jest to żart tylko sprawdzone wiadomości!!!

To było poprostu chore!!!

Brawo Panie Marku :)

Popieram Pana decyzję w 100%

#12 ~ALEK~

~ALEK~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 00:11:41

Oszyska się od pttk brmę oraz trasę i 2mln wpadnie znienacka i 2 liga w sando!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 02:06:50

400 tyś to dostawał klub oficjalnie. Nieoficjalnie poprzedni rok kosztował miasto 1mln 300tyś!!!
I nie jest to żart tylko sprawdzone wiadomości!!!
To było poprostu chore!!!
Brawo Panie Marku :)
Popieram Pana decyzję w 100%

żyd mason i komunista, bo nie lubi sportu

#14 ~snd~

~snd~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 11:46:55

Trzeba być ŁOTREM nie człowiekiem zeby sie tak zachowywać na jakieś biblioteki daje kasę co miała iść na Wisłę a przeciez teraz każdą książkę mozna w iternecie przeczytać .Zenada

#15 ~sandomierzanin 45+~

~sandomierzanin 45+~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 12:02:31

Mnie to obchodzi, mnie i moja całą rodzinę i wszystkich znajomych dookoła!!!
PKS - najbardziej poroniona i deb***na decyzja od laaat!

kto teraz jeżdzi PKS-ami, 0,1% ludzi

stan ulic i chodników był , jest i będzie jaki jest więc nie pieprz niepotrzebnie.

swoimi deb***nymi i A-SPORTOWYMI WYPOWIEDZIAMI dobitnie pokazujesz że jesteś typowym BURSZTYNEM, czyli głąbem i typowym wieśniakiem

#16 ~sandomierzanin~

~sandomierzanin~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 12:07:38

400 tys. dostawał klub każdego roku?! a ilu klub ma sponsorów? Ma w ogóle choć jednego? I skąd u diabła miasto było stać na wywalanie prawie pół miliona na jeden klub sportowy? Park zaniedbany, pks pożal się boże, brakuje ręcznym i pływakom na działalność (że o ratownikach medycznych nie wspomnę), Plac 3 Maja straszy podobnie jak okolice cmentarza Krukowskiego - na to niech się znajda pieniądze, a nie na klub. Klub musi znaleźć sponsora (a jeśli ma takowego, to kolejnych). W mieście są jeszcze inne cele, na które potrzeba budżetowych pieniędzy.

PKS jest nam potrzebny jak KUR...IE  majtki

0,5 mln zł na Wisłę powinno być zaklepane obligatoryjnie co roku!!!!
i nie piszcie o innych pierdołach jak pacjent powyżej

np jakiś pływakach , ratownikach i innych..................co ty k.....porownujesz?!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 14:19:44

Nie ma innej rady jak zbierać podpisy na przeprowadzenie referendum: czy odwołać obecnego burmistrza i radę miasta. Przecierz nasz burmistrz to typowy łyk. Ultrasi powinni się wykazać

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 22:32:32

dzisiaj ręczni pokazali na co powinna iść kasa. rocznik 88 z sukcesami walczył na juniorskich mistrzostwach Polski. szczypiorniak i siatka, dawać kasę gdzie jest szansa na sukces. Gdzie są możliwości wypromować sandomierską młodzież wyżej, do lepszych klubów, a nie płacić emerytom jak Kukiełka Żelazowski czy inne dziadki bądź innym grajkom ze Stalowej, Kraśnika, Ostrowca czy Bóg jeden wie skąd jeszcze. Pani prezes była zbyt pewna wyników wyborów, na efekty długo nie trzeba było czekać, brawo Panie Bronkowski!

#19 ~sandomierzanin~

~sandomierzanin~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 22:45:26

dzisiaj ręczni pokazali na co powinna iść kasa. rocznik 88 z sukcesami walczył na juniorskich mistrzostwach Polski. szczypiorniak i siatka, dawać kasę gdzie jest szansa na sukces. Gdzie są możliwości wypromować sandomierską młodzież wyżej, do lepszych klubów, a nie płacić emerytom jak Kukiełka Żelazowski czy inne dziadki bądź innym grajkom ze Stalowej, Kraśnika, Ostrowca czy Bóg jeden wie skąd jeszcze. Pani prezes była zbyt pewna wyników wyborów, na efekty długo nie trzeba było czekać, brawo Panie Bronkowski!

głupiś jak but !!!
i słoma ci z butów wystaje !
nie takiś TŁUK jak MATOŁ!!!

porównujesz sandomierską siatke czy rekę do nożnej, hehehe

nie bądż śmieszny

#20 ~sandomierzanin~

~sandomierzanin~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 22:54:15

oto nasze "orły", m.in ci są odpowiedzialni za budżet WISŁY:
oczywiście oprócz naszego nowego cesarza : Bronkowskiego w asyście jaśnie pani Katarzyny
a oto skład rady:

Robert Pytka - Przewodniczący Rady Miasta Sandomierza

Andrzej Bolewski - Wiceprzewodniczący Rady Miasta Sandomierza

Wojciech Czerwiec - Wiceprzewodniczący Rady Miasta Sandomierza

Andrzej Anwajler

Piotr Chojnacki

Janusz Czajka

Jacek Dybus

Tomasz Frańczak

Agnieszka Frańczak-Szczepanek

Andrzej Gleń

Andrzej Juda

Robert Kurosz

Andrzej Lebida

Sylwester Łatka

Piotr Majewski

Marcin Marzec

Zbigniew Rusak

Wiesława Sabat

Mariola Stępień

Jerzy Żyła

sami sobie więc odpowiedzcie ilu z tych osób ma jakiekolwiek pojęcie o sporcie?!
2,3 góra 4 osoby - taka prawda

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fan

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych