Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WIEŚCI GMINNE-STĄPORKÓW

4881 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~aleksy~

~aleksy~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 22:20:09

dzisiaj odbyła się rozprawa-radni kontra burmistrz.podobno trwała kilka godzin, gdyż wszyscy składali wyjaśnienia. ciąg dalszy w lutym.

#2 ~dexter~

~dexter~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2011 - 18:58:14

dzisiaj odbyła się rozprawa-radni kontra burmistrz.podobno trwała kilka godzin, gdyż wszyscy składali wyjaśnienia. ciąg dalszy w lutym.

I to z moich pieniędzy taki cyrk urządza flura? No nie , co za motłoch ją wybrał, bo inaczej tego nie da się określić.!!!!!!

#3 ~piszący z oddali~

~piszący z oddali~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2011 - 21:00:26

jak wieść gminna niesie już nie NPB, ale StaraPB planuje zmiany w urzędzie, czyli kolejną reorganizację. co to może oznaczać dla nas, petentów?aż strach się bać...

To dobra wieść. Jeżeli jest zarządzenie burmistrza nr 73/2010 z dnia 31 maja 2010 r. , tj struktura organizacyjna i regulamin organizacyjny, to już czas na dalsze zmiany. A mianowicie dostosowanie zatrudienia osób z odpowiednimi kwalifikacjami,a więc kierunkowego wykształcenia pracowników do wymagań określonych regulaminem organizacyjnym,dla potrzeby prawidłowego funkcjonowania urzędu. To już CZAS najwyższy dla dobra urzędu i dla dobra gminy.Jeżeli, ktoś z pracowników się boi, to musi mieć uzasadnione obawy, np. długi staż pracy i brak kierunkowego wykształcenia, albo tylko wykształcenie średnie i pracuje tak,jak się nauczył w urzędzie, w tym urzedzie. Dzisiaj to już nie wystarczy. Tak pani burmistrz, jak i jej zastępca się o takim stanie rzeczy przekonali i mają swoje,czyli pracowników oceny. Dobrze wie o tym sekretarz, bo taki stan rzeczy najwyraźniej widać w Wydziale Organizacyjno- Prawnym,który on nadzoruje. Tylko wspólczuć. Radni też to widzą, to interesanci i petenci też.
NAJWYŻSZY CZAS na ZMIANY.
Zyczę powodzenia.

#4 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 14:36:48

To dobra wieść. Jeżeli jest zarządzenie burmistrza nr 73/2010 z dnia 31 maja 2010 r. , tj struktura organizacyjna i regulamin organizacyjny, to już czas na dalsze zmiany. A mianowicie dostosowanie zatrudienia osób z odpowiednimi kwalifikacjami,a więc kierunkowego wykształcenia pracowników do wymagań określonych regulaminem organizacyjnym,dla potrzeby prawidłowego funkcjonowania urzędu. To już CZAS najwyższy dla dobra urzędu i dla dobra gminy.Jeżeli, ktoś z pracowników się boi, to musi mieć uzasadnione obawy, np. długi staż pracy i brak kierunkowego wykształcenia, albo tylko wykształcenie średnie i pracuje tak,jak się nauczył w urzędzie, w tym urzedzie. Dzisiaj to już nie wystarczy. Tak pani burmistrz, jak i jej zastępca się o takim stanie rzeczy przekonali i mają swoje,czyli pracowników oceny. Dobrze wie o tym sekretarz, bo taki stan rzeczy najwyraźniej widać w Wydziale Organizacyjno- Prawnym,który on nadzoruje. Tylko wspólczuć. Radni też to widzą, to interesanci i petenci też.
NAJWYŻSZY CZAS na ZMIANY.
Zyczę powodzenia.

#5 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 22:22:29

Bzdury,bzdury, bzdury....jak na razie przyczyną zwolnień jest nie kompetencja pracowników,ich doświadczenie, a przynależność partyjna,to czyją jesteś siostrą,czyim bratem......i "widzi mi się PB".
Gdzie są radni?Tu się uprawia jakąś samowolkę.Poza tym jak traktuje się przedsiębiorców?Wyrzuca się ich z lokali(już kilka takich przypadków zanotowano) nie bacząc na to,że płacą podatki,że zatrudniają ludzi z BP.Ma się to serdecznie gdzieś.
OBUDZCIE SIĘ!!!!!!!!!

Nie sadzę.
Przecież ktoś dokonał takiego wyboru.67% głosujących.
Gdzie było pozostałe 5000?
W domach!
Zamknięcie lokalu- dziwna sprawa.
Zwolnienia?-porządek w Urzędzie nie był przypadkiem punktem w kampanii?
Nic teraz nie da takie pisanie ! Trzeba było mysleć stawiając "X" na karcie do głosowania.

#6 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 00:00:00

Nie sadzę.
Przecież ktoś dokonał takiego wyboru.67% głosujących.
Gdzie było pozostałe 5000?
W domach!
Zamknięcie lokalu- dziwna sprawa.
Zwolnienia?-porządek w Urzędzie nie był przypadkiem punktem w kampanii?
Nic teraz nie da takie pisanie ! Trzeba było mysleć stawiając "X" na karcie do głosowania.

To przykre,ale masz rację. Ciekawe, czy za dwa lata ktoś przyzna się do tego, że głosował na Panią Łukomską ?
A z drugiej strony, skoro większość tak wybrała, to teraz tych kilka tysięcy osób przez
4 lata będzie szczęśliwych bo ma swojego burmistrza. Czyli gmina Stąporków jest gminą szczęśliwych ludzi - jest fenomenalnie !!!!!

#7 ~byliśmy~

~byliśmy~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 08:49:12

To przykre,ale masz rację. Ciekawe, czy za dwa lata ktoś przyzna się do tego, że głosował na Panią Łukomską ?
A z drugiej strony, skoro większość tak wybrała, to teraz tych kilka tysięcy osób przez
4 lata będzie szczęśliwych bo ma swojego burmistrza. Czyli gmina Stąporków jest gminą szczęśliwych ludzi - jest fenomenalnie !!!!!

Głosowałem na Łukomską i popieram Ją na całej linii. Charakterystyczne jest to, że tak jak rok temu, po wyborach w listopadzie 2009 roku, tak i teraz pisze się na forum tylko o Łukomskiej. Nie dziwi mnie to. Łukomska to najbardziej wyrazisty polityk nie tylko z terenu tej gminy ale i z całego powiatu koneckiego. Zapytacie gdzie reszta? Reszty w życiu publicznym Stąporkowa nie ma.
Była wąska grupa polityków, którzy sami "wycięli się" z polityki. Dziś trudno jest się pogodzić z taką dobitną porażką i targają nimi emocje. O nich mówi się "byli", a w zasadzie dzisiaj już nie mówi się w ogóle. To na pewno budujące nie jest.
Dlatego dziś chciałbym rozpocząć na tym forum wątek: "Co porabiają kandydaci w wyborach na urząd burmistrza Stąporkowa z roku 2010" ?

#8 ~niezależny~

~niezależny~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 11:37:40

ja nie wybierałem nikogo,po prostu nie biorę udziału w takiej farsie,jak wybory,więc oceniam to obiektywnie.wiem jakie koligacje występują w stąporkowie.było kilku panów,może
trzech lub czterech i myśleli ze,tylko oni mają monopol na władzę.zamieniali się stołkami co 4 lata,a jakie były efekty,to widać.moim zdaniem nowa burmistrz powinna pogonić to towarzystwo na zieloną trawkę,(tylko swoje odchody niech sami sprzątają)i iech nie boi się
wdrażać w życie swojego programu"stop układom".gdy będzie miała na tyle odwagi i to zrobi,
w przyszłych wyborach napewno ja ,i moja rodzina zagłosuje na obecną p.burmistrz.skoro ma pani poparcie 67%,więc niech pani nie obawia się ujadania starych psów,oni wkrótce schowają ogon pod d.pę.życzę powodzeniai pozdrawiam. :)

#9 ~mk~

~mk~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 13:10:50

Jeżeli ktoś wyobraża sobie pracę Urzędu Miasta i Gminy w Staporkowie, w którym naczelnicy wydziałów nie mają odpowiedniego wykształcenia tj. przygotowania zawodowego, a nawet wykształcenia wyższego jak w przypadku wydziału administracyjno-prawnego, to coś z jego wyobraźnią jest nie tak. Jeżeli ktoś myśli, że wybory samorządowe polegają tylko na wyborze nowego burmistrza i nowych radnych, bez konsekwencji dalszych zmian na stanowiskach w urzedzie, to ŹLE myśli. Każdy szef ma prawo decydować o doborze pracowników, ale nie może być ignorantem w zakresie zatrudniania, tj. lekceważenia przepisów nakładajacych obowiązek na pracodawcę zatrudniać osoby z odpowiednim wykształceniem na odpowiednich stanowiskach. Przecież w tym Urzędzie tak było, takim ignorantem był poprzedni burmistrz. Jak dobrze, że obecna burmistrz chce to zmienić, to jest jej obowiazek i prawo. Jeżeli tego nie zrobi, to nadzór Wojewody mu to wytknie przy okazji. Wystarczy zwrócić uwagę podczas czytania uzasadnienia do uchwał Rady, te uzasadnienia są powielane od klilku lat. Prawie każda uchwała uzasadniona jest "wysokim bezrobociem w gminie". Co to znaczy ?. To znaczy, że są przepisywane z poprzednich lat. A przecież tyle się zmieniło, przez te kolejne lata, to i uzasadnienie wydatków, tak jak przychodów musi sie zmienić.
To co chce zmienić pani burmistrz jest bardzo ważne, aby to lekceważyć.
Krytykować też wolno, a nawet czasami trzeba tylko , ta krytyka musi być konstruktywna dla wszystkich zainteresowanych.
Ja też życzę powodzenia obecnej władzy samorzadowej w gminie Stąporków.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 16:16:44

Jeżeli ktoś wyobraża sobie pracę Urzędu Miasta i Gminy w Staporkowie, w którym naczelnicy wydziałów nie mają odpowiedniego wykształcenia tj. przygotowania zawodowego, a nawet wykształcenia wyższego jak w przypadku wydziału administracyjno-prawnego, to coś z jego wyobraźnią jest nie tak. Jeżeli ktoś myśli, że wybory samorządowe polegają tylko na wyborze nowego burmistrza i nowych radnych, bez konsekwencji dalszych zmian na stanowiskach w urzedzie, to ŹLE myśli. Każdy szef ma prawo decydować o doborze pracowników, ale nie może być ignorantem w zakresie zatrudniania, tj. lekceważenia przepisów nakładajacych obowiązek na pracodawcę zatrudniać osoby z odpowiednim wykształceniem na odpowiednich stanowiskach. Przecież w tym Urzędzie tak było, takim ignorantem był poprzedni burmistrz. Jak dobrze, że obecna burmistrz chce to zmienić, to jest jej obowiazek i prawo. Jeżeli tego nie zrobi, to nadzór Wojewody mu to wytknie przy okazji. Wystarczy zwrócić uwagę podczas czytania uzasadnienia do uchwał Rady, te uzasadnienia są powielane od klilku lat. Prawie każda uchwała uzasadniona jest "wysokim bezrobociem w gminie". Co to znaczy ?. To znaczy, że są przepisywane z poprzednich lat. A przecież tyle się zmieniło, przez te kolejne lata, to i uzasadnienie wydatków, tak jak przychodów musi sie zmienić.
To co chce zmienić pani burmistrz jest bardzo ważne, aby to lekceważyć.
Krytykować też wolno, a nawet czasami trzeba tylko , ta krytyka musi być konstruktywna dla wszystkich zainteresowanych.
Ja też życzę powodzenia obecnej władzy samorzadowej w gminie Stąporków.

Świete słowa!
i ja jestem z tym, że jeśli Pani burmistrz ma zaufanych, lepiej wykształconych i bardziej doświadczonych ludzi z naszej gminy niż ci , którzy teraz w Urzędzie pracują, to niech zamieni nimi aktualnych!
Obowiązku zwalniania nikt nie ma. Prawo ma, ze wszystkimi konsekwencjami zwolnień.
Bezrobocie jest wysokie u nas, a wydatki powinny być naprawdę dobrze ukierunkowane, gdyż nasza gmina nie śpi na pieniążkach.
Obserwacja, kontrola i krytyka powinna mieć miejsce, gdyż są wydatkowane nie prywatne pieniądze, a pieniądze państwowe, z naszych podatków oraz dotacje unijne.

Wszyscy mieszkańcy życzą chyba powodzenia, gdyż oni w tej gminie mieszkają!
Życzą i obserwują i cieszyć się będą z każdego dobrze wydanego grosza...

#11 ~niezależny~

~niezależny~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 17:06:33

Świete słowa!
i ja jestem z tym, że jeśli Pani burmistrz ma zaufanych, lepiej wykształconych i bardziej doświadczonych ludzi z naszej gminy niż ci , którzy teraz w Urzędzie pracują, to niech zamieni nimi aktualnych!
Obowiązku zwalniania nikt nie ma. Prawo ma, ze wszystkimi konsekwencjami zwolnień.
Bezrobocie jest wysokie u nas, a wydatki powinny być naprawdę dobrze ukierunkowane, gdyż nasza gmina nie śpi na pieniążkach.
Obserwacja, kontrola i krytyka powinna mieć miejsce, gdyż są wydatkowane nie prywatne pieniądze, a pieniądze państwowe, z naszych podatków oraz dotacje unijne.

Wszyscy mieszkańcy życzą chyba powodzenia, gdyż oni w tej gminie mieszkają!
Życzą i obserwują i cieszyć się będą z każdego dobrze wydanego grosza...

I TYCH ŚWIĘTYCH SŁÓW SIĘ TRZYMAJMY,A BĘDZIE DOBRZE :)

#12 ~Jaś~

~Jaś~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 20:17:40

I to z moich pieniędzy taki cyrk urządza flura? No nie , co za motłoch ją wybrał, bo inaczej tego nie da się określić.!!!!!!

Za Twoje pieniądze skończy z takimi jak Ty,z resztą czerwonej hołoty i bandą UBEKÓW

#13 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 20:21:00

Za Twoje pieniądze skończy z takimi jak Ty,z resztą czerwonej hołoty i bandą UBEKÓW

ale mu będzie żal dupę ściskał :P :D :P :D :P

#14 ~Mieszkanka:)~

~Mieszkanka:)~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 13:06:48

Popieram PB już dawno powinni zrobić porządek z tymi urzędniczkami które właziły w dupę poprzednikom żeby staż odbyć chociaż w urzędzie a teraz nagle te osoby są naczelnikami wydziałów albo mają normalne zatrudnienie nie mając odpowiedniego wykształcenia, znam kilka takich przypadków. A najśmieszniejsze jest to że idąc do urzędu coś załatwić jako normalny obywatel musimy się męczyć z tymi nie miłymi babami, nie raz miałam taka sytuacje że wchodziłam z jakąś sprawą do któregoś z pokoju a baba sobie zamiast pracować siedziała z jakąś koleżanką i rozmawiały przy kawce, i za co takim się płaci? Albo też dobre akcje jak się idzie do urzędu a przyjmuje cię stażysta i załatwia twoje sprawy bo urzędniczki akurat musiały iść załatwić ważną sprawę, a dodam że ta ważna sprawa to na przykład jakiś kiermasz w DEKu, to jest po prostu piękne, za co tym panią się płaci??? To samo jest z sekretarką PB którą odziedziczyła po poprzedniku, panienka sobie siedzi i zamiast obsłużyć interesantów to obsługuje swoje koleżanki które przychodzą na pogaduszki. Tak więc mam nadzieję że połowa tych bab wreszcie straci stanowiska, oczywiście znając nasze społeczeństwo to będą negatywnie do tego nastawieni bo jak to mogła zostać wyrzucona czyjaś ciotka, matka czy babka która siedzi sobie przy kawce ileś tam lat i nic nie robi no ale wszystko co dobre kiedyś się kończy:)

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 14:30:09

Popieram PB już dawno powinni zrobić porządek z tymi urzędniczkami które właziły w dupę poprzednikom żeby staż odbyć chociaż w urzędzie a teraz nagle te osoby są naczelnikami wydziałów albo mają normalne zatrudnienie nie mając odpowiedniego wykształcenia, znam kilka takich przypadków. A najśmieszniejsze jest to że idąc do urzędu coś załatwić jako normalny obywatel musimy się męczyć z tymi nie miłymi babami, nie raz miałam taka sytuacje że wchodziłam z jakąś sprawą do któregoś z pokoju a baba sobie zamiast pracować siedziała z jakąś koleżanką i rozmawiały przy kawce, i za co takim się płaci? Albo też dobre akcje jak się idzie do urzędu a przyjmuje cię stażysta i załatwia twoje sprawy bo urzędniczki akurat musiały iść załatwić ważną sprawę, a dodam że ta ważna sprawa to na przykład jakiś kiermasz w DEKu, to jest po prostu piękne, za co tym panią się płaci??? To samo jest z sekretarką PB którą odziedziczyła po poprzedniku, panienka sobie siedzi i zamiast obsłużyć interesantów to obsługuje swoje koleżanki które przychodzą na pogaduszki. Tak więc mam nadzieję że połowa tych bab wreszcie straci stanowiska, oczywiście znając nasze społeczeństwo to będą negatywnie do tego nastawieni bo jak to mogła zostać wyrzucona czyjaś ciotka, matka czy babka która siedzi sobie przy kawce ileś tam lat i nic nie robi no ale wszystko co dobre kiedyś się kończy:)

Ooo... i prawie cała nie zbyt miła prawda o pracy urzedników w gminie. Ale co się dziwić jak połowa już na emeryturkę czeka :rolleyes:

#16 ~Jaś~

~Jaś~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 18:01:34

Nie wiem jak kobieta może tak pisać o innych kobietach. Świadczy to o twoim prymitywiźmie ,, mieszkanko-babo".Jeśli ocenia Pani innych tak krytycznie to proszę mieć trochę odwagi i podpisać się. Najgorzej jak takie miernoty jak ty nic w życiu nie robią tylko krytykują.
Ciekawe co na to Pani burmistrz, która też odbywała staż w urzędzie. ;)

#17 ~mieszkaniec gminy~

~mieszkaniec gminy~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 21:29:02

Nie ma problemu żebym się podpisała, jeśli ty chcący wiedzieć kto tak pisze się ujawnisz to nie ma problemu żebym ja również to zrobiła. Nie czarujmy się ale taka jest prawda o tych całych urzędniczkach,a ja ku twemu pewnie zdziwieniu dużo robię, bynajmniej tyle na ile czasu mi starcza. Aha napewno "Jasiu" mogę wykazać się dużo większymi kompetencjami w tym co robię niż te co niektóre panie z urzędu co siedzą kawkę piją, na zakupy w czasie pracy chodzą i pensję zgarniają, a więc miernotą to możesz je nazwać albo siebie:) A PB wcale nie krytykuję za to że miała staż w urzędzie bo wcale nic w swojej wypowiedzi takie nie napisałam, najwidoczniej źle interpretujesz to co się pisze, bo moja wypowiedź była związana z kilkoma osobami co za czasów wcześniejszych burmistrzów łasiły się żeby tylko pracę mieć w urzędzie, jak się nie dało to dostawały staż a potem nagle lądowały na zwykłym etaciku będąc po liceum:) to jest piękne ... no ale zawsze się znajdzie taka "owca" jak ten "Jaś" który ma pewnie taką miernotę z rodziny pracującą w urzędzie którą będzie nogami i rękami bronił żeby tylko tego ciepłego stołka pod tyłkiem nie straciła:)

POPIERAM PANIĄ BARDZO,MIERNOTY Z URZĘDU DO GNOJU,NIECH JE TAM "JASIU"DOCENIA.

#18 ~Jaś~

~Jaś~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 21:30:50

Nie ma problemu żebym się podpisała, jeśli ty chcący wiedzieć kto tak pisze się ujawnisz to nie ma problemu żebym ja również to zrobiła. Nie czarujmy się ale taka jest prawda o tych całych urzędniczkach,a ja ku twemu pewnie zdziwieniu dużo robię, bynajmniej tyle na ile czasu mi starcza. Aha napewno "Jasiu" mogę wykazać się dużo większymi kompetencjami w tym co robię niż te co niektóre panie z urzędu co siedzą kawkę piją, na zakupy w czasie pracy chodzą i pensję zgarniają, a więc miernotą to możesz je nazwać albo siebie:) A PB wcale nie krytykuję za to że miała staż w urzędzie bo wcale nic w swojej wypowiedzi takie nie napisałam, najwidoczniej źle interpretujesz to co się pisze, bo moja wypowiedź była związana z kilkoma osobami co za czasów wcześniejszych burmistrzów łasiły się żeby tylko pracę mieć w urzędzie, jak się nie dało to dostawały staż a potem nagle lądowały na zwykłym etaciku będąc po liceum:) to jest piękne ... no ale zawsze się znajdzie taka "owca" jak ten "Jaś" który ma pewnie taką miernotę z rodziny pracującą w urzędzie którą będzie nogami i rękami bronił żeby tylko tego ciepłego stołka pod tyłkiem nie straciła:)

Pudło nikt z mojej rodziny nie pracuje w urzędzie, natomist znam wielu urzędników. Uogólnianie, że wszyscy są be jest bardzo płytkie i banalne.
Pomyśl zanim zaczniesz pisać. Miłych snów.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 03:45:39

Pudło nikt z mojej rodziny nie pracuje w urzędzie, natomist znam wielu urzędników. Uogólnianie, że wszyscy są be jest bardzo płytkie i banalne.
Pomyśl zanim zaczniesz pisać. Miłych snów.

Drogi Panie. Pisze to z drugiej strony oceanu . I wiem jak dziala administracja w normalnym kraju. Nikt nie moze sprawowac zadnego stanowiska gdy brak wyksztalcenia i doswiadczenia.To juz jest zlamanie prawa i kropka . Z tym sie nie dyskutuje. Ludzie nie narzekajcie ze drogi sa zle , ze pociagi stoja i ze kradna . Jak sie ma takich politykow i urzednikow , to nie mozna wymagac . Wina jest wasza , bo nie patrzycie na rece tych , ktorzy zyja z waszych podatkow. Wiadomosc z ostatniej chwili pan wojewoda z PO zatrudnia bratanka . Choc mlody ma wyksztalcenie , to minimum musi miec szesc lat stazu. Tego drugiego warunku nie spelnia, niby nic ale to daje wyborca cos do myslenia. Pewnie jutro i tak wszyscy zapomna. Wybierzcie tych najlepszych , ktorzy cos zrobia dobrego dla gminy. Dla mnie taki polityk , ktory malo mowi jest najlepszy. Lepiej przez kadencje zrobi jedna rzecz dobra , niz dziesiec zle.Moje podejscie do politykow jest takie same od wielu lat. Traktuje ich jak pieluchy , a to ze pieluchy brudza sie czesto i trzeba je zmieniac . Ta sama zasada dotyczy tych panow i pan.Przez cala te komune zniszczono wielu porzadnych i zdolnych ludzi, ktorzy mogli cos teraz zrobic dla kraju. Ciezko jest wypalic sowieckie myslenie o polityce i gospodarce. Dajcie sobie spoluj z tymi strefami ekonomicznymi,i programami dla zakladania wlasnych biznesow. Przeciez w kraju 70 % firm nie placi podatkow,wszyscy wykazuja straty. Tu jak ktos wykazuje straty to automatycznie jest bankrutem. W tej naszej "zielonej wyspie" wszystkie te bizmesmeny maja pieniadze do oddania.Lepiej te cwaniaki zamykna te biznesy i nie emituja co2 do atmosfery , za ktory pozniej trzeba placic kary.Najlepszy sposob uproscic i obnizyc podatki,zrobic mala stawke na zus. I to wystarczy. Tylko nie zapominac o glodnych i biednych . Najgorsze jest to ze ktos ma dom i ziemie , a siedzi w opiece spolecznej . Wycenic nieruchomosc i kazda pomoc zapisywac , jak bedzie chcial sprzedac dom to wtedy odebrac do skarbu panstwa pieniadze. Szanowac ludzi ktorzy ciezko pracuja i placa podatki . Tepic cwaniakow i oszustow.Pozdrawiam z Kanady Tomek.

#20 ~też mieszkaniec~

~też mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 11:29:05

No tak , jak taki stażysta może załatwiac sprawy tak "kompetetnej" Mieszkanki, która "potrafi" ocenic fachowośc urzędnika po tym ,czy stoi przed nim filiżanka po kawie , czy też nie, przecież taki stażysta to powinien sobie siedziec na stołku, patrzec w sufit, lub... co najwyżej patrzec jak sprawę Mieszkanki załatwiają te "niekompetetne" urzędniczki, po co się wychyla, że coś potrafi?.Teraz już na poważnie.Nikt z mojej rodziny nie pracuje w Urzędzie, ani też nie odbywa stażu, właściwie to jest mi wszystko jedno czy PB zrobi rewolucję kadrową w Gminie czy też nie, pod warunkiem, że jest pewna ,że to przyniesie sukces naszej Gminie. Wierzę jednak w rozsądek PB i liczę ,że nie będzie się kierowac w tym względzie "podpowiedziami" tak "kompetetnych" Mieszkanek ,których jedyną umiejętnością jest umiejętnośc poniżania i obnażania z godności pracowników gminy, a swoją drogą jestem ciekawy , czy Pani Mieszkanka będzie dalej popierac PB, gdyby okazało się, że zwolniono ze stanowisk baby nie z tej "połowy" o której ona myślała?.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych