Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

71 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 13:51:01

wsiowe konfilkty, wsiowy negocjator i wsio nas to obchodzi

#2 ~Chrzestny Mieszko I-szy~

~Chrzestny Mieszko I-szy~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 14:50:01

Ano ile zostało? 30 miesięcy do końca. Każdy miesiąc to ok 10 tyś złotych na konto. 300 tyś jest jeszcze do wywalenia plus te zatrudnione dodatki. Razem będzie około melon zł w błoto. No ale potem z tego błota trzeba będzie się wygrzebać a to kolejne wydatki. Oczywiście  wielkie bo odbudować zgliszcza to droga, trudna, pełna pracy wyrzeczeń i mądrości. Dociera powolutku do główek co sobie zafundowaliście? Baczność.

#3 ~wyjatkowy spolecznik~

~wyjatkowy spolecznik~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 15:02:17

zlikwidowac a na to miejsce burdel zrobic bo bo w założeniu tez ma kase przynosic.....

moze tam za darmo sie tak wszyscy pchaja ? i tacy spolecznicy sa tak? a no nie własnie ...

zlikwidowac jakiekolwiek formy platnosci tak jak to kiedys bylo ochotnik to ochotnik a zawodowiec to zawodowiec i zobaczymy ile to wtedy osob zostanie w tej calej OSP....

powstaja takie twory do lokowania swoich i kazdy sie pcha zeby swojego ulokowac a to corke zrobimy nauczycielka wnuczke pielegniarka i sie kreci rodzinny interes

Pani wojt jechac z nimi i nauczyc troche rozumu

#4 ~ty~

~ty~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 16:05:47

Czytac się nie da tych komentarzy

#5 ~ty~

~ty~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 16:06:06

Czytac się nie da tych komentarzy

#6 ~RTS~

~RTS~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 17:16:10

Kosiela układa te klocki sam czy z kimś?

#7 ~RTS~

~RTS~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 17:16:20

Kosiela układa te klocki sam czy z kimś?

#8 ~kodzia~

~kodzia~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 18:12:41

oj  Jasiu że musisz nadstawiać łba teraz kiedy dziewczę ma megalomańskie zapędy. No ale sam sobie jesteś raczej winien - poniekąd jesteś jednym z wielu ojców tego ukręconego w 2014 r. pasztetu Brodowskiego (to taka lokalna potrawa). swoja droga ma kobiecina tupet, na bezczelnego a co mi tam...taka swojska nasza "Marzenesku" nam się rodzi..... no ale ważne ze nasza hihihi. A tak na poważnie to może w tym szaleństwie jest metoda... tylko czy będzie na tylu szaleńców co poprą takie zagrywki..... a no przecież są,,,  ten sławetny komitet obrony nie wiem czy czego czy kogoś.. ( to taki swojski KOD)

#9 ~Wiki~

~Wiki~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 20:12:21

A jak wojował Gierada z nauczycielami? Coś pan redaktor nie jest w temacie.

#10 ~Zenus~

~Zenus~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 20:39:18

Ale po co ona sie pcha do tego Zarzadu OSP jak kobity nie chca to niech sie zajmuje gmina bo za to jej placa a nie wtyka nos w sprawy strazakow. Panowie chcelibyscie takiego prezesa? Ja nigdy! Chlopy trzymajta sie mocno ludzie sa z wami!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 07:05:57

JA TEGO TEŻ NIE ROZUMIEM CZY PO TO ABY UTRZYMYWAĆ STRAŻE WÓJTOWA MUSI BYĆ STRAŻAKIEM? TO KAŻDY WÓJT JEST STRAŻAKIEM? W GAZECIE NAPISALI ŻE OTRZYMAŁA TYLKO 2 GŁOSY A NIE 14. WIĘC COŚ TU NIE TAK JAK MOGŁA ZOSTAĆ WYBRANA CHYBA, ŻE TO BŁĄD DRUKARSKI. MEDALE DLA STRAŻAKÓW MÓWIĄCYCH NIE TAKIM POSUNIĘCIOM WŁADZY!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 07:27:15

Zastanawia mnie jedno - opinia Prezesa Zarządu Powiatowego! Jak można pełniąc taką funkcje publicznie mówić, że jakieś jednostki mogą przestać istnieć - jeśli one chcą istnieć! "Bo trzy jednostki działające w KSRG wystarczy gminie na zabezpieczenie pożarowe"

A jak wszystkie wyjada na zabezpieczenia np do Krakowa to kto zabezpieczy gminę PANIE PREZESIE! Pani Wójt i Pan? Bo może Pan nie wie ale KSRG zabezpiecza tez cały kraj nie tylko gminę . I Pan jako Prezes Zarządu Powiatowego zamiast się cieszyć, ze są młodzi ochotnicy i nas wspomagać to jeszcze dobija nasze jednostki? A na wszystkich spotkaniach Pan mówił jak ważne jest pozyskiwanie nowych osób,, bo straż się starzeje'' tak mówił Pan rok temu u nas na spotkaniu a jak chcemy działać to nas blokujecie bo co? Księżniczka nie dostała zabawki której zapragnęła, bo inni tez myślą i czuja.  Do ludzi Pani Wójt chodzi się z sercem a nie z groźbami. I pomyśleć ze swoje tak piękne ślubowanie na strażaka składałem właśnie z Panią.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 07:28:16

Zastanawia mnie jedno - opinia Prezesa Zarządu Powiatowego! Jak można pełniąc taką funkcje publicznie mówić, że jakieś jednostki mogą przestać istnieć - jeśli one chcą istnieć! "Bo trzy jednostki działające w KSRG wystarczy gminie na zabezpieczenie pożarowe"

A jak wszystkie wyjada na zabezpieczenia np do Krakowa to kto zabezpieczy gminę PANIE PREZESIE! Pani Wójt i Pan? Bo może Pan nie wie ale KSRG zabezpiecza tez cały kraj nie tylko gminę . I Pan jako Prezes Zarządu Powiatowego zamiast się cieszyć, ze są młodzi ochotnicy i nas wspomagać to jeszcze dobija nasze jednostki? A na wszystkich spotkaniach Pan mówił jak ważne jest pozyskiwanie nowych osób,, bo straż się starzeje'' tak mówił Pan rok temu u nas na spotkaniu a jak chcemy działać to nas blokujecie bo co? Księżniczka nie dostała zabawki której zapragnęła, bo inni tez myślą i czuja.  Do ludzi Pani Wójt chodzi się z sercem a nie z groźbami. I pomyśleć ze swoje tak piękne ślubowanie na strażaka składałem właśnie z Panią.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 07:36:20

Szefie! Jeszcze 30 miechów trzeba przecierpieć a potem podpalić i w kosmos na adamowskiej miotle!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 07:38:04

Szefie! Jeszcze 30 miechów trzeba przecierpieć a potem podpalić i w kosmos na adamowskiej miotle!

No i nie gasić bo nie będzie czym i kim!!!

#16 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 08:00:49

Straż pożarna w Stykowie istnieje od 86 lat i przez mściwość wariatki na stanowisku wójta ma być zlikwidowana? Mój dziadek był tam strażakiem, mój ojciec i brat- nie dziwię się, że nie chcą w swoich szeregach zakłamanej i fałszywej członkini z Adamowa. A pani wójt powinna po angielsku się ze wszystkiego wycofać, a nie rozdmuchiwać sprawę i pokazywać jak jest pusta i próżna

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 08:19:24

Przekopiowałem to ze strony Strażacy i sympatycy pożarnictwa w gminie Brody. Strażacy macie rację nie poddawajcie się naciskom ze strony władzy władza przemija a Wy zostaniecie i to Wy będziecie wysoko głowę nosić. Tydzień deszczu i wygracie a ludzie ich zjedzą!

#18 ~mac~

~mac~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 08:33:51

zlikwidowac a na to miejsce burdel zrobic bo bo w założeniu tez ma kase przynosic.....

moze tam za darmo sie tak wszyscy pchaja ? i tacy spolecznicy sa tak? a no nie własnie ...

zlikwidowac jakiekolwiek formy platnosci tak jak to kiedys bylo ochotnik to ochotnik a zawodowiec to zawodowiec i zobaczymy ile to wtedy osob zostanie w tej calej OSP....

powstaja takie twory do lokowania swoich i kazdy sie pcha zeby swojego ulokowac a to corke zrobimy nauczycielka wnuczke pielegniarka i sie kreci rodzinny interes

Pani wojt jechac z nimi i nauczyc troche rozumu

To co Twoim zdaniem robi syn wójtowej w OSP Lubienia??? Czyżby rodzinny interes?

#19 ~polina~

~polina~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 09:05:09

larum grają Generale - masażu - wyprowadzaj legiony (drużyny) bo podopieczna w potrzebie, bo ja strażacy zasikają.... chyba wójtowa zatraciła całkowicie instynkt samozachowawczy (jeśli kiedykolwiek go miała) najpierw heca z ośrodkami teraz straż ... jesteś szalona mowie ci ... (cyt z BOYS  - proponuje zaprosić ich na festyn na zakończenie lata )

#20 ~Zuzanna~

~Zuzanna~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 09:07:42

Niech strażacy z innych gminnych jednostek nie wiem ile ich jest biorą przykład z walczącej jednostki i ją wspierają w działaniach jak każda powie nie to co zrobią? Nie wpuszczajcie do władzy ludzi chcących mieć władzę absolutną a nie mających o tym pojęcia. Społeczeństwo już po Panaceum wyrobiło sobie zdanie a straże śą najbardziej szanowaną grupą społeczną. Styków przykładem dla innych jednostek!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych