Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Franek Golas~

~Franek Golas~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 21:47:59

spokojnie głosuje na tego folksdojcza wente i tego resortowego dzieciaka suchańskiego i tak mi już na tym wszawym grajdole nie zależy

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 22:12:16

ZSL partyjka bez własnych kandydatów. Adamczyk komuch wyrzucony z SLD , Wołowiec wcześniej działał w PiS , potem u Lubawskiego w stowarzyszeniu , potem w PO ale robotę na posadzie dało mu ZSL. WOŁOWIEC I ADAMCZYK LUDZIE BEZ KRĘGOSŁUPA I ZASAD - KARIERA I KASA  Z KAŻDYM , ZAWSZE BYLE DO KORYTA ORAZ DOBRO POLSKI I POLAKÓW - OCZYWIŚCIE Trzeci to turysta /razem z jarubasem za pieniądze podatników poleciał do Arabii Saudyjskiej / pora na efekty tej wycieczki. ZSL WYRWIJ CHWASTA 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 06:35:41

spokojnie głosuje na tego folksdojcza wente i tego resortowego dzieciaka suchańskiego i tak mi już na tym wszawym grajdole nie zależy

Pamiętaj Golas ,ze Wenta nie dla niemieckiej drużyny pracował na sukces tylko dla Polaków. I tylko dzięki niemu zostaliśmy drugą drużyną świata. Najwyrażniej brak ci twardych dowodów ,żeby zdyskredytować Wentę dlatego pieprzysz  to samo

#4 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 07:16:35

" Gościu " ,z takim składem to " Burczymucha "zdobyłby medal , dlaczego póżniej było coraz gorzej. Dlaczego ?,bo taki z niego trener. Zobacz kto i gdzie grali na codzień "jego " zawodnicy.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 08:23:08

spokojnie głosuje na tego folksdojcza wente i tego resortowego dzieciaka suchańskiego i tak mi już na tym wszawym grajdole nie zależy </p></p>

Grajdołem jest Twój tok myślenia... Praktycznie pod każdym artykułem wrzucasz ten sam komentarz. Chyba masz wiele do stracenia ...

#6 ~Frank~

~Frank~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 09:17:49

Najmocniejsze listy wydaje się mieć Projekt Świętokrzyskie. Po dogadaniu się Suchańskiego z Wentą wydaje się, że przesadzona jest druga tura w której zmierzy się Wenta z Lubawskim

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 09:23:32

Pamiętaj Golas ,ze Wenta nie dla niemieckiej drużyny pracował na sukces tylko dla Polaków. I tylko dzięki niemu zostaliśmy drugą drużyną świata. Najwyrażniej brak ci twardych dowodów ,żeby zdyskredytować Wentę dlatego pieprzysz to samo

Golas to pożyteczny ignorant.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 09:23:59

Pamiętaj Golas ,ze Wenta nie dla niemieckiej drużyny pracował na sukces tylko dla Polaków. I tylko dzięki niemu zostaliśmy drugą drużyną świata. Najwyrażniej brak ci twardych dowodów ,żeby zdyskredytować Wentę dlatego pieprzysz to samo

Golas to pożyteczny ignorant.

#9 ~Waga~

~Waga~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 07:59:49

Zwycięzca (Winner ) jest tylko jeden : dwie wizyty w Chinach ,podpisane kontrakty,znajomość języka mandaryńskiego ,to tak jakby -dwa skończone kursy biznesowe MBA.

#10 ~paulina~

~paulina~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 12:57:56

biorąc pod uwagę listy Wenty i Koalicji Obywatelskiej, więcej społeczników, doświadczonych radnych i osób związanych z organizacjami pozarządowymi jest w Koalicji Obywatelskiej Pana Gierady. Dlatego stawiam na Koalicję. U Pana Wenty większość związana z samym sportem, w wydziale sportu może by byli specjalistami ale żeby byli dobrymi radnymi to tego nie wiem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych