Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wielka wyprzedaż garderoby

moda wyprzedaż buty ubrania podręczniki

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2013 - 07:51:31

Wielka wyprzedaż ubrań: bluzki-różne rodzaje, spodnie-długie i krótkie, spódnice, bluzy, swetry, żakiety także sukienki, kurtki i płaszcze oraz buty. Wszystko w bardzo dobrym stanie małe i duże rozmiary. Niskie ceny!!!!!!.

Kontakt:

e-meil:VivianZabini3@wp.pl

telefon:691-371-217

Adres:Krobów

Mam do sprzedania również podręczniki do 1 i 2 klasy gimnazjum w bardzo dobrym stanie.

#2 ~iwona storczyk~

~iwona storczyk~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2013 - 10:13:40

Kiepski moment - właśnie w większości sklepów na dobre ruszyły wyprzedaże. Zobacz co się dzieje choćby w necie, po ile buty aktualnie sprzedaje Merg. Na pewno teraz kupować, tym bardziej, że jakoś od nowego roku na zwrot tego co się kupiło mają być 2 tygodnie prawda? Bo teraz jest 10 dni?

#3 ~ania dalik~

~ania dalik~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 09:51:25

Sklepy internetowe rządzą się trochę innymi prawami, bo w jaki sposób sprawdzisz czy buty będą wygodne? To ryzyko. Może być tak, że kupisz, zapłacisz, a nigdy później ich nie założysz. Żadna przyjemność prawda?

#4 ~iwona storczyk~

~iwona storczyk~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2013 - 09:23:49

Przymierzając je gdzieś w sklepie na mieście. Druga sprawa - mam 10 dni na zwrot bez podania przyczyny. Tak więc ryzyka nie ma, a w sieci wszystko jest o wiele tańsze. Kupuję od 3 lat w sieci i nigdy niczego jeszcze nie zwracałam.

#5 ~marta miziak~

~marta miziak~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 09:27:19

Warto zamawiać z netu. Nie ma ludzi, więcej do wyboru, nie ma problemów z numeracją. Na Mergu również kupowaliśmy. Nie ma co ukrywać, że kupowanie w sieci się opłaca, kwestia tego, czy potrafimy kupować sensownie...

#6 ~badalan~

~badalan~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 15:49:35

Ok, Merg widziałam, buty ładne, ale skąd pewność, że będą ci na pewno odpowiadały? Zamówisz, zapłacisz, a potem będą niewygodne? I po co ci to?

#7 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2017 - 15:04:54

W "Szmizjerce" też są fajne ciuchy.Ale ostatnio smutno  tam kupować,bo dziewczyny które tam sprzedają wiecznie narzekają do wszystkich klientek. Że cały czas pracuję, ze nie mają wolnego. Że psychicznie nie wytrzymują.Żal mi tych dziewczyn i zastanawiam się czy tego problemu nie zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy. To jest wykorzystywanie pracownika i mobbing.Dodatkowo mają bardzo niskie pensje a muszą pracować siedem dni w tygodniu po dziesięć godzin!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2017 - 15:13:28

W "Szmizjerce" też są fajne ciuchy.Ale ostatnio smutno  tam kupować,bo dziewczyny które tam sprzedają wiecznie narzekają do wszystkich klientek. Że cały czas pracuję, ze nie mają wolnego. Że psychicznie nie wytrzymują.Żal mi tych dziewczyn i zastanawiam się czy tego problemu nie zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy. To jest wykorzystywanie pracownika i mobbing.Dodatkowo mają bardzo niskie pensje a muszą pracować siedem dni w tygodniu po dziesięć godzin!

Rzeczywiście te panie na okrągło wszystkich informują że tak im tam źle.To dlaczego się nie zwolnią ?! Jest tyle miejsc pracy w innych sklepach w Grójcu.A szefostwem Szmizjerki powinna się zająć PIP !

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: moda, wyprzedaż, buty, ubrania, podręczniki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych