Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1336 odpowiedzi w tym temacie

#1321 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2013 - 22:01:11

Jeśli chodzi o zasługi pani sołtysowej to proponowałbym popytać ludzi w Pierzchnicy ale jak będziesz
się pytał poprzedż to pytaniem czy twój rozmówca był na referendum jeżeli nie był to będziesz zaskoczony
ilością i jakością działań człowieka roku natomiast kiedy spotkasz kogoś kto był na referendum to go
juz nie pytaj bo odpowiedż jest zawarta w pierwszej części twojego pytania wystarczy wpisać słowo
po dwukropku.

#1322 ~kama~

~kama~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2013 - 06:50:39

To jest nagroda za wykorzystanie dużej ilości pieniżązków które dostała z gminy i fundaci. Dajcie mi te pieniądze to będę tak samo zaangażowana. A na referendym nie byłam.

#1323 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 09:58:11

A ja z innej beczki ,chcę zapytać czy stawianie prywatnej zapory na rzece i robienie na niej własnego stawu jest legalne ,bo przecież wykopanie stawu wymaga pozwoleń .A taka rzecz dzieje się w Brodach .Istna samowola sołtysa i niektórych mieszkańców.

#1324 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2013 - 12:19:45

A ja z innej beczki ,chcę zapytać czy stawianie prywatnej zapory na rzece i robienie na niej własnego stawu jest legalne ,bo przecież wykopanie stawu wymaga pozwoleń .A taka rzecz dzieje się w Brodach .Istna samowola sołtysa i niektórych mieszkańców.

czy mówisz o tej " rozbudowie" w Brodach przy zakręcie?

#1325 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2013 - 12:23:07

czy mówisz o tej " rozbudowie" w Brodach przy zakręcie?

Tak.

#1326 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 19:31:00

Nie lubie księdza, stary dusigorsz i zgred. Całe szczęście mają się go pozbyć.

#1327 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 22:19:59

o którym księdzu mowa?

#1328 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 08:35:58

księdza sie takiego ma na jakiego się zasłuzyło.

#1329 ~parafian~

~parafian~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 21:28:45

Cieszę się, my zasłużyliśmy na bardzo dobrego?

#1330 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 19:38:25

Przerażenie mnie ogarnęło na niedzielnym spacerze :blink: Śnieg stopniał i wszędzie widać syf :mellow: Pełno śmieci, butelek, worów... W lesie, w przydrożnym rowie, na okolicznych łąkach - gdzie nie spojrzeć!
Czy osoby korzystające z zasiłków (oczywiście zdrowe i dyspozycyjne) nie mogłyby trochę posprzątać, zamiast tylko wymagać i wyciągać ręce po kasę za free, bo są tacy biedni i nie mają roboty? Korona by im z głowy nie spadła...
Nie znam się na tych przepisach, ale inne gminy chyba w ten sposób rozwiązują problemy "porządkowe"? Czemu u nas tak nie można? A może wójt nie chce sobie zrazić wyborców, zmuszając ich do niewolniczej pracy?
Może ktoś mi to wyjaśni.

#1331 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 20:08:54

wiecej konkretów gosciu.,ogólnie to wszedzie są śmici

#1332 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 20:36:15

Że jakich konkretów? Współrzędne geograficzne mam ci podać? Przy drodze z Pierzchnicy do Skrzelczyc jest ich chyba najwięcej... Na Chmielnik i Kielce też nie jest mało, nie zauważyłeś?
Niechby tylko zasiłkowicze z poszczególnych miejscowości posprzątali u siebie, to by wystarczyło. Ale przecież nie można drażnić szanownych wyborców, bo jeszcze przyjdą do gminy i będzie dym! Zresztą, jest już pseudo-brygada pseudo-sprzątająca, pozory zachowane. Pozory są przecież najważniejsze ;)

#1333 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 20:29:15

zaczyna sie,unuważniono przetarg na dowozy bo nie  mógł wygrać właściwy Pietrzyk,ten pan ma monopol ?

#1334 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2013 - 10:57:06

Niech rodzice ogarną tego durnia, co jeździ po Pierzchnicy na skuterku i trąbi bez opamiętania. No, chyba że jemu wolno wszystko?...

#1335 ~zadowolony~

~zadowolony~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 12:21:04

co tam? wybory się zbliżają? temacik trzeba odgrzać? nie ma lepszego wójta od obecnego! wbijcie sobie to w głowę!

#1336 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 22:46:21

Grzybiarze zbierający grzyby  w czarnym lesie będą tym tematem trochę zniesmaczeni.Dnia 25 01 2014r odbyło się zebranie wspólnoty gruntowej na którym podjęto i przegłosowano uchwałę o sprzedaży czarnego lasu jako jednej działki tj kilkanaście hektarów.Niektórzy widzą już tam ferme wiatraków.

Na zebraniu byli również przedstawiciele gminy pan wójt ,pani sekretarz oraz pani sołtys.

#1337 ~glam~

~glam~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 11:15:12

co tam? wybory się zbliżają? temacik trzeba odgrzać? nie ma lepszego wójta od obecnego! wbijcie sobie to w głowę!

gdzie pracujesz?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych