Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1336 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~xxyz~

~xxyz~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2011 - 11:19:07

Gościu,powiedz zatem dlaczego obrażacie byłego wójta co on w sprawie szkoły złego dla Drugni zrobił?za swojej kadecji i teraz,tylko konkret nie pomówienia.

nie dość żę przegrał wybory w 2006 to jego przeciwnicy ,nie mogą mu wydarować że chodi po tym swiecie .

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2011 - 11:36:19

Gościu,powiedz zatem dlaczego obrażacie byłego wójta co on w sprawie szkoły złego dla Drugni zrobił?za swojej kadecji i teraz,tylko konkret nie pomówienia.

nie dość żę przegrał wybory w 2006 to jego przeciwnicy ,nie mogą mu wydarować że chodi po tym swiecie .

Dlaczego piszesz o mnie "wy"? Ja nikogo nie obrażam, nie napisałem również nic złego na Pana Zatorskiego, wiec o co biega?

#43 ~xxyz~

~xxyz~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2011 - 11:44:18

jakto pisałeś że Strąkiem manipuluje,jest on marionetką .czy to nie jest obrażliwe ?/

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2011 - 12:00:16

jakto pisałeś że Strąkiem manipuluje,jest on marionetką .czy to nie jest obrażliwe ?/

To nie moje słowa...

#45 ~xxyz~

~xxyz~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2011 - 12:28:54

To niech ten odważny co tak opluwa bez powodu się odezwie ,albo zamilknie.

#46 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2011 - 19:33:52

Sprawa przekształcenia szkoły to tylko pretekst,bo naprawde to opozycja skwapliwie wykorzystała okazje ,aby urzędującym dołożyć.malo tego pojawił się jeszcze jeden kandydat na wójta w tle który ma się za jednego sprawiedliwego.!!wydawacz darów podjudza swoich kolesiów to on współredagował ulotke udawadniającą jak to Wójt ma dużo subwecji.Będzie jazda przy organizacji referendum bo była władza przebiera nogami ,aby dorwać się do korytka.

#47 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2011 - 20:57:13

Rolandzie do koryta to chciał i po czterech latach dorwał się Marek Z. przy pomocy marionetki jaką jest Stanisław{miłościwie nam panujący}Strąk.A jeśli masz jakąś wiedzę że Łopaciński coś wziął dla siebie to podziel się nią z nami, bo jego poprzednik naprawdę nie miał czystych rączek.Jeżeli chodzi o tego ,którego nazywasz nowym kandydatem to nie wiem czy dziś mając wiedzę o tym szambie , które zbudował Marek chciałby kandydować.Jest on zbyt uczciwym człowiekiem ,Człowiekiem przez duże "C",czego nie można powiedzieć o Marku , Stachu , tobie i wam podobnych , małych, mściwych, zakompleksionych istotach.Na koniec życzę wam szczerych rekolekcji, spowiedzi i aby was Boża Dziecina dotknęła gdyż na bycie człowiekiem nigdy nie jest za póżno.

#48 ~xxyz~

~xxyz~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 08:20:59

obserwatorze ,wiem że nienawidzisz byłego Z.,ale gadasz głupoty bo koryto w pińczowie jest bogatsze ,a tu tylko mozna nabawic sie kłopotów.
swoją drogą na jakiej podstawie obrażasz Strąka ,jaką jest marionetką co ktoś za niego podpisuje decyzje ? to pomówienie.w ubiegłej kadecji to dominował przewodniczący rady ,a wójt był w cieniu i tego to nie zauważałaś.nie możecie nic wójtowi zarzucić to ukuliście taką potwarz i powtarzacie.

#49 ~wodnik~

~wodnik~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 08:34:03

Uwaga:

ps.Gruby" rozpuszcza plotki ,ze wójt chce przenieść warsztaty terapi z Osin do Drugni tym samym zlikwidować szkołe.
Następnie sprzedać budynek firmie z kamieniołomem.
Osądzcie sami kto jest krętaczem i plotkarzem.
propozycja jest niedorzeczna bo który to przedsiębiorca chce miec dzisiaj 1000 m 2 budynek biurowy jak miesci teraz biuro w pakamerze koło kamieniołomu ?komu się opłaci wydawać z 200tys zl na urządzanie nowych warsztatów ?kto ma takie chore pmysły ?

#50 ~wodnik~

~wodnik~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 08:35:08

Uwaga:

ps.Gruby" rozpuszcza plotki ,ze wójt chce przenieść warsztaty terapi z Osin do Drugni tym samym zlikwidować szkołe.
propozycja jest niedorzeczna bo który to przedsiębiorca chce miec dzisiaj 1000 m 2 budynek biurowy jak miesci teraz biuro w pakamerze koło kamieniołomu ?komu się opłaci wydawać z 200tys zl na urządzanie nowych warsztatów ?kto ma takie chore pmysły ?

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 09:47:06

Uwaga:

A kto to jest Gruby?

#52 ~ZBULWERSOWANA~

~ZBULWERSOWANA~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 12:27:20

Mam dziecko w szkole w Drugni, ale rzeczywiście zbulwersowana bardzo nietaktownie wyraziła się o ludziach pracujących w szkole w Morawicy. Nie można wyciągać daleko idących wniosków mając niewielkie rozeznanie w funkcjonowaniu tamtej placówki. Z tego co wiem nauczyciel nie posiadający kwalifikacji do nauczania danego przedmiotu musi się w tym kierunku dokształcać. Dlatego na pewno Pani ucząca w Morawicy uczy 3 przedmiotów posiadając do tego kwalifikacje. Odnośnie wypowiedzi "przeciw ZBULWERSOWANEJ" podałeś podobnie jak ona krzywdzący wniosek, nie znając naszych realiów. W naszej szkole nie jest brak odpowiedzialnych ludzi. Można pociągnąć pewnie szkołę społeczną - chodzi też o pewnego rodzaju sprawiedliwość. W naszej gminie są tylko dwie szkoły. Większość radnych z obwodu szkoły w Pierzchnicy głosowała za likwidacją naszej szkoły - niektórzy nawet w niej nie byli. Nie było konsultacjiu społecznej. Władza nie szukała innych rozwiązań. Na propozycję puszczenia autobusu do sąsiedniej gminy, gdzie można by było przyciągnąć kilkkanaście dzieci nie odpowiedziano. Na sesji nie wyjaśniono podniesienia budżetu o 400 tys. zł na urząd gminy. Zagrożono jedynie likwidacją przedszkoli. Po to jest władza, by szukać rozwiązań, nie dzielić gminy - takie były obietnice przedwyborcze. W obwodzie szkoły w Drugni też żyją ludzie, też płacimy podatki więc chociaż szkołę można utrzymać...

Wypowiadając się o nauczycielach z Morawicy wcale nie miałam na myśli tego, że są niewykwalifikowani, faktycznie może to dziwnie zabrzmiało ale to przez emocje. Chodziło mi o to, że tamtejsi nauczyciele pełnią dużo więcej obowiązków niż nauczyciele w szkole społecznej za te same albo i mniejsze pieniądze.

#53 ~LALA~

~LALA~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 12:32:52

Sprostowanie - jedna z matek to powiedziała opowiadając o rozmowie z wójtem - ten nie zaprzeczył.

Tak w dodatku powiedziała tez że z gminy dostała informacje, żeby lepiej siedziała cicho bo ma dzieci, czy to nie jest przypadkiem zastraszanie??

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 15:20:16

Uwaga:

Oskarżasz "Grubego" o krętactwo, więc wyjaśnij mi tylko jedną rzecz... Dlaczego w nowobudowanym kompleksie w Pierzchnicy nie wykonano szerokich kabin w toaletach z uchwytami dla niepełnosprawnych, a w budynku szkoły w Drugni specjalnie przebudowano ubikacje montując takież uchwyty i poszerzając kabiny i drzwi na wjazd dla niepełnosprawnych?

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 15:23:01

Uwaga:

Oskarżasz "Grubego" o krętactwo, więc wyjaśnij mi tylko jedną rzecz... Dlaczego w nowobudowanym kompleksie w Pierzchnicy nie wykonano szerokich kabin w toaletach z uchwytami dla niepełnosprawnych, a w budynku szkoły w Drugni specjalnie przebudowano ubikacje montując takież uchwyty i poszerzając kabiny i drzwi na wjazd dla niepełnosprawnych? W odpowiedzi dla wodnika leśnego.

#56 ~xxyz~

~xxyz~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 15:34:10

Bardzo się ciesze że zczynacie dyskutować merytorycznie i że w całej sprawie są najważniejsze dzieci.Poprzez karte nauczyciela zapomnieliśmy o dzieciach.a one powinny być podmiotem ,a nie przedmiotem przetargowym.
wykorzystajmy doświadczenia innych gmin w szko łach społecnych.

#57 ~wodnik~

~wodnik~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 15:37:22

kabiny w Drugni przebudowywał dyr.Wiewióra z Wójtem Lopacinskim ich zpytaj o to ,chyba nie podejrzeważ ich o to ze spiskowali z Strąkiem w sprawie warsztatów ?????

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 15:43:15

kabiny w Drugni przebudowywał dyr.Wiewióra z Wójtem Lopacinskim ich zpytaj o to ,chyba nie podejrzeważ ich o to ze spiskowali z Strąkiem w sprawie warsztatów ?????

Kolejne kłamstwo, więc twoja wiarygodność wodniku się skończyła i nigdy już nikogo nie nazywaj krętaczem i kłamcą. Kabiny w Drugni zostały przebudowane za kadencji Pana Zatorskiego, więc ani nie był wtedy dyrektorem Wiewióra, ani wójtem Łopaciński...

#59 ~wodnik~

~wodnik~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 16:20:57

znowu zatorski ,to on coś dla Drugni zrobił?nie tylko szkodził?
ale przewidzial 6 temu żę warsztaty chcą zamieszkać w Drugni ??

#60 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 18:29:41

Do XXYZ ja byłego Z. nie nienawidzę ,ale jest mi go po prostu żal bo człowiek który żyje nienawiścią do innych i nie może Drugni zapomnieć porażki z przed pięciu lat jest żałosny. Wiem jedno że takie zachowania kiedyś uderzą w ich wyrazicieli, a Strąka jako człowieka jest mi naprawdę szkoda , bo został w to wójtostwo wmanewrowany ,wręcz zmuszony przez Marka i jemu podobnych. Marek zawsze myśli o kilka lat do przodu a Staś po skończonym wójtowaniu nie bardzo może wrócić do Fundacji bo jego miejsce jest już zarezerwowane i to nie dla Darka.A ty zanim staniesz w obronie Marka
to zapamiętaj sobie jeśli go nie znasz to nie jest człowiek lojalny i honorowy to samolub taki co to "po trupach do celu"i nie lubi się niczym z nikim dzielić, ale ty "jesteś młody i jeszcze rośniesz" więc wybaczam ci twoją ślepotę i brak własnego rozumu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych