Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WIELKA SOBOTA W KOŚCIELE W OSIEKU

Kkościól.ksiądz święta

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2016 - 18:19:11

no nie jedyny u mnie też ja sprzątam, a żona piecze, gotuje , a dzieci nam po

następny który pisze nie na temat ,w Osieku księża zrobili sobie swięta już po mszy po 18-tej .Boże kochany dlaczego w innych parafiach ludzie mogli iść wieczorem z rodzinami i się pomodlić tylko nie w Osieku?!to jest ciekawe!A kto tobie kazał iść o 1 czy o 3 w nocy a placki i sprzatanie u ciebie były w WIELKO SOBOTE!!!No to dobry z ciebie katolik nima co !

Ja jak sie nasprzątałem w Wielką Sobotę to wcale nie myślałem o modlitwie o 1 czy 3 w nocy w kościele

Nikt mi nie kazał iść do kościoła w Wielką Sobotę o 1 czy 3 w nocy, tylko taki zawiedzony parafianin w tym temacie podnosi lament, że w nocy w Wielką Sobotę nie mógł się pomodlić w kosciele

A sprzątam w sobote bo w pozostałę dni tygodnia pracuję po 12 godzin i nie miałem kiedy. Ty się lepiej martw o swoją duszę, a nie o moją, arcykatoliku.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2016 - 08:38:18

Nikt mi nie kazał iść do kościoła w Wielką Sobotę o 1 czy 3 w nocy, tylko taki zawiedzony parafianin w tym temacie podnosi lament, że w nocy w Wielką Sobotę nie mógł się pomodlić w kosciele

A sprzątam w sobote bo w pozostałę dni tygodnia pracuję po 12 godzin i nie miałem kiedy. Ty się lepiej martw o swoją duszę, a nie o moją, arcykatoliku.

mylisz pojęcia być może ty jesteś parafianinem,zobacz w internecie co to słowo oznacza ,natomiast ja jestem chrześcijaninem i to jest właśnie różnica!

#23 ~Kazik~

~Kazik~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2016 - 08:44:34

PARAFIANIN-JEST TO CZŁOWIEK ,TĘPY ,BEZ WYKSZTAŁCENIA,CIEMNOTA-PROSZE SPRAWDZIC W GOOGLACH----DRODZY PARAFIA\NIE! :D 

#24 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2016 - 12:11:32

mylisz pojęcia być może ty jesteś parafianinem,zobacz w internecie co to słowo oznacza ,natomiast ja jestem chrześcijaninem i to jest właśnie różnica!

parafianin: według Słownika Języka Polskiego PWN, wydanie 1984, tom 2 "ten, kto należy do parafii, członek parafii"

natomiast w dawnej polszczyźnie posługiwano się też określeniem "parafiańszczyzna" na określenie człowieka nieobytego, ograniczonego

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2016 - 12:17:58

Tak samo jest ze słowem "kobieta".

Dawniej było to słowo obelżywe=babsko, a dziś nikt tego słowa nie uzna za obelżywe

#26 ~obiektywny~

~obiektywny~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2016 - 12:40:53

parafianin: według Słownika Języka Polskiego PWN, wydanie 1984, tom 2 "ten, kto należy do parafii, członek parafii"

natomiast w dawnej polszczyźnie posługiwano się też określeniem "parafiańszczyzna" na określenie człowieka nieobytego, ograniczonego

oky....hahaha....członku parafii! :D  ;)  czytaj ze zrozumieniem,jeśli potrafisz!dawnie czy dzisiaj - podany !

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2016 - 12:42:25

Tak samo jest ze słowem "kobieta".

Dawniej było to słowo obelżywe=babsko, a dziś nikt tego słowa nie uzna za obelżywe

ty masz w domu  babsko czy kobite? :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Kkościól.ksiądz, święta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych