Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WIELKA SOBOTA W KOŚCIELE W OSIEKU

Kkościól.ksiądz święta

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~PARAFIANIN~

~PARAFIANIN~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 16:54:00

Wielko sobote kościól zamknięty dla wiernych,wieczorem.co to z tego będzie dalej,4 księzy .WSTYD!!!!!!

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 19:12:23

Wielko sobote kościól zamknięty dla wiernych,wieczorem.co to z tego będzie dalej,4 księzy .WSTYD!!!!!!

to jakaś paranoja co ten ksiądz sobie myśli!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 20:01:03

Prawidłowo się podpisałeś. PARAFIANIN to kilka wieków temu nazwa człowieka głupiego i prymitywnego. Od dawna wiadomo, że nie ma ŻADNYCH bogów, a wymyślono ich tysiące na przestrzeni wieków. Ponadto, jeśli Bóg jest WSZECH-MOCNY, to nie trzeba żadnych pośredników do Boga. I dobrze o tym wie prze-pazerny KLER, który was DOI z kasiory, jak chce. Idź ty PARAFIANIE i pomódl się na spacerze, Wszech-mocny prędzej Cię zrozumie, jak poprzez tych czarno-sukienkowych diabłów, nędzników polujących na kasę już nie tylko od wiernych, ale budżetów gmin, powiatów, województw, budżetu centralnego.

#4 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 06:03:35

do 22 w sobote można było czuwać, więc jeśli naprawde chciałeś to mogłeś przyjść do kościoła

po tej godzinie kościół był sprzątany i dekorowany na Wielką Niedzielę

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 06:41:23

do 22 w sobote można było czuwać, więc jeśli naprawde chciałeś to mogłeś przyjść do kościoła

Oto przykład głupoty, IHS leżał w grobie

i należało go adorować,a ty jesteś

żałosnym tercyjarzem.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 16:07:27

Chyba tylko dla ciebie ,ja byłem,kościelny wypraszał ludzi . 20-tej w bardzo niekulturalny sposób,chamski!!!!gdzie wcześniejsze czasy ,teraz ten proboszcz już sam nie  wie co ma robić ,KOŚCIÓŁ TO NIE MUZEUM...KOŚCIÓL JEST DLA WIERNYCH ,WSZĘDZIE DOOKOŁO KOŚCIOŁY BYŁY OTWARTE DLA WIERNYCH O TEJ GODZINIE ....TYLKO W OSIEKU NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 19:07:52

W czasie gdy Jezus żył i nauczał byli faryzeusze

którzy składali daniny,wychwalali się ile dali

jaumuleżny,to byli nikt inny jak zwierzchnicy

wiary....używając metafory to były jeszcze

anioły, nie mieli takich możliwości pozyskiwania

pieniędzy.

#8 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 20:03:37

Chyba tylko dla ciebie ,ja byłem,kościelny wypraszał ludzi . 20-tej w bardzo niekulturalny sposób,chamski!!!!gdzie wcześniejsze czasy ,teraz ten proboszcz już sam nie  wie co ma robić ,KOŚCIÓŁ TO NIE MUZEUM...KOŚCIÓL JEST DLA WIERNYCH ,WSZĘDZIE DOOKOŁO KOŚCIOŁY BYŁY OTWARTE DLA WIERNYCH O TEJ GODZINIE ....TYLKO W OSIEKU NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak ty nie masz czasu przyjść do kościoła do 20 to i później też nie przyjdziesz

#9 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 20:07:00

kolejna odsłona sporu flaki contra reszta świata

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2016 - 08:25:45

jak ty nie masz czasu przyjść do kościoła do 20 to i później też nie przyjdziesz

mów za siebie..fartyzeuszu..obrońco wiadomo kogo,ja akurat byłem wcześniej ,ale nie o to chyba cxhodzi?Pan Jezus urodził się w stajence a nie w pałacu i w dobrobycie i tak też żył a nie jak te czarne kruki-sępy tylko chcą  dobrobytu ,pałacy i paśnych samochodów a wierni wtedy tylko się liczo jak dają forse!!!!kościól jest dla wiernych a nie jest niczyją WŁASNOŚCIĄ!!!Sprzątanie jest ważniejsze od modlitwy!!!!

#11 ~wierzący~

~wierzący~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2016 - 08:28:28

no tak ty przesiedzisz od rana do noc a diabła masz w sercu :ph34r: a może jeszcze na plebani z tymi z  powołania krukami!!

#12 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2016 - 15:50:56

no tak ty przesiedzisz od rana do noc a diabła masz w sercu :ph34r: a może jeszcze na plebani z tymi z  powołania krukami!!

No tak, ksiądz jest tylko od odprawiania nabożeństw, a bycie znajomym lub kolegą księdza jest surowo zakazane, nie mówiąc o wizycie na plebanii, bo to już zbrodnia niesłychana.

Nie mówię, że sam bywam na plebanii, albo że koleguję się z którymś z księży, ale brzydzi mnie robienie komuś z tego wymówek.

#13 ~obiektywny~

~obiektywny~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2016 - 08:32:46

No tak, ksiądz jest tylko od odprawiania nabożeństw, a bycie znajomym lub kolegą księdza jest surowo zakazane, nie mówiąc o wizycie na plebanii, bo to już zbrodnia niesłychana.

Nie mówię, że sam bywam na plebanii, albo że koleguję się z którymś z księży, ale brzydzi mnie robienie komuś z tego wymówek.

hahaha odezwał się głęboko wierzący w KSIĘDZY !!!!POSTY  TRZEBA CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM!A guzik mnie to obchodzi z kim trzymasz i gdzie łazisz!KOŚCIÓŁ JEST DLA WIERNYCH I NIE JEST WŁASNOŚCIĄ KSIĘŻY!!!!PORZĄDKI ,SPRZĄTANIA..to są rzeczy drugorzędne...na pierwszym miejscu jest wiara i modlitwa ,jak pamiętam to kościół od dawna był otwarty w WIELKĄ SOBOTE  bardzo długo!jedna już lubiła porządki  i w tej chwili już jej NIE MA!!!!Wszystko w swoim czasie !!!popisał się probunio ,jak zwykle  oj nie zachęca wiernych do Boga ,lecz przeciwnie ,wiekszość woli pomodlic sie w domu niż ......

#14 ~zawiedziony~

~zawiedziony~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2016 - 10:45:04

KOŚCIÓŁ jest ludem którego Bóg zwołuję ze wszystkich krańców ziemi ,aby utworzyć z nich wspólnotę tych wszystkich ,którzy przez wiarę i Chrzest stali się dziećmi Bożymi członkamki Kościoła i świątynią Ducha Świętego!-Kościół jest dla ludzi wiary ,gdzie mogą godnie się modlić i rozmawiać z Bogiem!!!!!         KSIĄDZ-KAPŁAN   1.SZERZENIE WIARY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ 2.GŁOSZENIE EWANGELII.3.UDZIELANIE SAKRAMENTÓW ŚWIĘTYCH 4.MIŁOWANIE BOGA I BLIŻNIEGO!!!!   To wszystko chyba nie dotyczy księży z parafii OSIEK!   Jestem zawiedziony i zdegustowany tym co się dzieje w naszej parafii! 

#15 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2016 - 12:45:00

hahaha odezwał się głęboko wierzący w KSIĘDZY !!!!POSTY  TRZEBA CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM!A guzik mnie to obchodzi z kim trzymasz i gdzie łazisz!KOŚCIÓŁ JEST DLA WIERNYCH I NIE JEST WŁASNOŚCIĄ KSIĘŻY!!!!PORZĄDKI ,SPRZĄTANIA..to są rzeczy drugorzędne...na pierwszym miejscu jest wiara i modlitwa ,jak pamiętam to kościół od dawna był otwarty w WIELKĄ SOBOTE  bardzo długo!jedna już lubiła porządki  i w tej chwili już jej NIE MA!!!!Wszystko w swoim czasie !!!popisał się probunio ,jak zwykle  oj nie zachęca wiernych do Boga ,lecz przeciwnie ,wiekszość woli pomodlic sie w domu niż ......

Jakbyś sam czytał ze zrozumieniem to byś zauważył do czego się odnosiłem.

Oto twój wpis który wyraźnie wskazałem, że o niego mi chodzi:

"no tak ty przesiedzisz od rana do noc (chodzi o kościół - mój  przypis) a diabła masz w sercu :ph34r: a może jeszcze na plebani z tymi z  powołania krukami!!"

Wychodzi na to, że jednak coś cię tam obchodzi kto z księdzem się koleguje.

Zaznaczam po raz kolejny - na plebanii nie bywam.

#16 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2016 - 13:09:47

Ja jak sie nasprzątałem w Wielką Sobotę to wcale nie myślałem o modlitwie o 1 czy 3 w nocy w kościele

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2016 - 13:31:54

Ja jak sie nasprzątałem w Wielką Sobotę to wcale nie myślałem o modlitwie o 1 czy 3 w nocy w kościele

o kurcze jedyny facet który sprząta,gratuluje mój za bardzo się nie rwie do sprzątania . :D

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2016 - 13:35:41

KOŚCIÓŁ jest ludem którego Bóg zwołuję ze wszystkich krańców ziemi ,aby utworzyć z nich wspólnotę tych wszystkich ,którzy przez wiarę i Chrzest stali się dziećmi Bożymi członkamki Kościoła i świątynią Ducha Świętego!-Kościół jest dla ludzi wiary ,gdzie mogą godnie się modlić i rozmawiać z Bogiem!!!!!         KSIĄDZ-KAPŁAN   1.SZERZENIE WIARY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ 2.GŁOSZENIE EWANGELII.3.UDZIELANIE SAKRAMENTÓW ŚWIĘTYCH 4.MIŁOWANIE BOGA I BLIŻNIEGO!!!!   To wszystko chyba nie dotyczy księży z parafii OSIEK!   Jestem zawiedziony i zdegustowany tym co się dzieje w naszej parafii! 

Nie tylko Ty!!!!!jest nas więcej!Ale nic nie trwa wiecznie może go biskup przeniesie do innej parafii,chociaż Połaniec już go poznał i by go nie chcieli !

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2016 - 13:36:41

o kurcze jedyny facet który sprząta,gratuluje mój za bardzo się nie rwie do sprzątania . :D

no nie jedyny u mnie też ja sprzątam, a żona piecze, gotuje , a dzieci nam pomagają

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2016 - 14:49:34

no nie jedyny u mnie też ja sprzątam, a żona piecze, gotuje , a dzieci nam po

następny który pisze nie na temat ,w Osieku księża zrobili sobie swięta już po mszy po 18-tej .Boże kochany dlaczego w innych parafiach ludzie mogli iść wieczorem z rodzinami i się pomodlić tylko nie w Osieku?!to jest ciekawe!A kto tobie kazał iść o 1 czy o 3 w nocy a placki i sprzatanie u ciebie były w WIELKO SOBOTE!!!No to dobry z ciebie katolik nima co !

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Kkościól.ksiądz, święta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych