Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Luksus~

~Luksus~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2012 - 12:11:41

Analizując Wasze spory i przedstawiony przez ED materiał nie sposób stwierdzić ,że znakomita większość zabezpieczonej broni to zabytki lub złom. Bardziej zacietrzewionym w bojach pragnę tylko nadmienić ,że wprawne ręce rusznikarza ( nawet tego z pod Bielin :) )są w stanie z takiego złomu wykrzesać niezły samopał. Tu zapewne ktoś powie ,że i z zardzewiałego gwoździa oraz kawałka gazrurki też można coś takiego zrobić , nie mniej jednak pamiętajmy ,że policja zabezpieczyła elementy seryjnie produkowanej broni . Druga sprawo to fakt ,iż poza bronią znaleziono i zabezpieczono narkotyki, których istnienie jest niejako pomijane.
Z uwagi na powyższe mam pytanie. Czy grupa osób posiadająca dostęp do broni oraz handlująca narkotykami , działająca w powiązaniu ze sobą to nie jest gang ?
Nie jestem obrońcą redakcji ED i wkurzają mnie niusy na poziomie FAKTU, SUPEREXPRESU oraz WP, jednak wydaje mi się ,że w tym przypadku redakcja ED nie przesadziła z krzykliwością w tytule artykułu.

#22 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2012 - 19:11:52

brawo dla centralnego biura śfiruw,pewnie wiekrzość tych aresztowanych dostanie teraz odsiadke albo w zawiasach za posiadanie wiatrówki bo jakiś pan uczony sędzia powie że to broń palna.więkrzość tego badziewia jest do dupy,ale frekfencja podniesiona rozbito gangi chandlujące bronią i narkotykami,HEHEHEHEH to chyba K.....a jakiś żart.Znam pewną sprawe znależli u gościa za stodołom beczke z pewną białą zawartością (WAPNO) ale żeby do tego dojść potrzebowali aż 3 miesięcy bo gość tyle posiedział i niebyło tłumaczenia.to tak w skrucie,i podobnie bedzie z tymi GANGSTERAMI posiadającymi łuski,nożę,wiatrówki.No ale co ja moge wiedzieć,sam coś bym z tego wybrał i powiesił na ścianie.Odrazu czuje się bezpieczniej hehehe.

#23 ~robi~

~robi~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2012 - 19:57:36

DO lucas. broń to i z wideł można zrobic.

#24 ~kielczanin40~

~kielczanin40~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2012 - 20:15:29

Nie ma się czym podniecać. "Agenci" "elitarnego" CBŚ we współpracy z prokuratorem dokonali zatrzymania "gangu", "gangsterom" zostały przedstawione zarzutu przez tego samego prokuratora, który wystawił nakazy ..., więc ... Potem sprawa trafi na wokandę "niezawisłego" sądu, którego sędzia/sędzina zmieni kwalifikację prawną czynu i "gangsterzy" wyjdą na wolność. Po pewnym czasie okaże się, że zostaną uniewinnieni i zostali niesłusznie aresztowani ..., potem wystąpią o odszkodowanie, które oczywiście dostaną. I, gdzie tu sens i logika? Za zajebista akcję "agentów" płacą podatnicy, za odszkodowania płacą podatnicy ..., ku*** kosmos. Ale ..., statystyki się zgadzają i jest wszystko ok. Nawet nagrody będą i to takie, że ... A wszystko przez co? Ano przez statystyki, bo statystyka nie lubi próżni i trzeba coś robić, żeby było widać na papierze, a że potem będzie lipa, to już nikogo nie interesuje. I będzie tak do tej pory, do której nie przestanie pracować się dla statystyk.

#25 ~dvsvx~

~dvsvx~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2012 - 20:15:42

Szkoda pieniędzy na szkolenie takich kretynów z CBŚ akcja przygotowywana od miesięcy i co wielkie G......gołym okiem widać że akcja chyba nie wypaliła skoro znaleźli to co każdy może sobie kupic na allegro. Jak nie znaleźli nic to wyjeli nóż z kuchennej szuflady bo to przecież biała broń no i dowód w sprawie Jest to tylko przestroga dla zbieraczy i kolekcjonerów którzy powinni sie zastanowic czy to co robią jest legalne bo jak widać w tym kraju wolno wszystko oczywiście w imię prawa. Jedno jest pewne z dużej chmury mały deszcz, tylko szkoda mi tych biednych ludzi którzy teraz zapewne dostaną kare, a za co? Tylko za to że przy takim wielkim skandalu i kompromitacji Policjantów musi być ktoś ukarany bo przeciecież polska Policja napewno sie nie pomyliła. To jest poprostu żałosne.

#26 ~dvsvx~

~dvsvx~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2012 - 20:18:13

Szkoda pieniędzy na szkolenie takich kretynów z CBŚ akcja przygotowywana od miesięcy i co wielkie G......gołym okiem widać że akcja chyba nie wypaliła skoro znaleźli to co każdy może sobie kupic na allegro. Jak nie znaleźli nic to wyjeli nóż z kuchennej szuflady bo to przecież biała broń no i dowód w sprawie Jest to tylko przestroga dla zbieraczy i kolekcjonerów którzy powinni sie zastanowic czy to co robią jest legalne bo jak widać w tym kraju wolno wszystko oczywiście w imię prawa. Jedno jest pewne z dużej chmury mały deszcz, tylko szkoda mi tych biednych ludzi którzy teraz zapewne dostaną kare, a za co? Tylko za to że przy takim wielkim skandalu i kompromitacji Policjantów musi być ktoś ukarany bo przeciecież polska Policja napewno sie nie pomyliła. To jest poprostu żałosne.

#27 ~jp~

~jp~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 14:33:16

obciac glowe z 30 cbsiom to skruszeja

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych