Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

162 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kj~

~kj~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 10:17:29

A może teraz czas na artykuł: "kim jest dziennikarka pisząca tak żenujące teksty"?

#22 ~czytelniczka~

~czytelniczka~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 10:20:57

ta kobieta ma jeszcze chyba jednak jakieś problemy zdrowotne z głowa, bo często gesto widuje ja pod sądem jak stanie i wyzywa wszystkich,...krzyczy w niebogłosy i kur...uje!!! nie sądzę zeby to była radosna osoba !!!

#23 ~Aktywista~

~Aktywista~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 10:26:30

Pani Baran chyba za bardzo sie nie wysila aby dowiedzieć sie co to za kobieta ponieważ każdy chyba wie ze była sportowcem od zawsze. Ja pamietam ja jak od około 15 lat ( jak nie więcej ) co dzień biegała na Świnią Gòre, zawsze warkoczyk i uśmiech na twarzy. Jednak po wypadku jaki miała ( podobno potrącił ją samochód ) popsuło jej sie w głowie. Faktem jest ze dzięki swojej sile i temu ze jest tak zawzięta udało jej sie znów zacząć chodzić. Jednak wypadek wpłynął negatywnie na jej psychikę, często krzyczy, wyzywa, drze sie nie wiadomo na kogo i nie wiadomo dlaczego. Robi to z nienacka, i moze tak przez pół godziny. Psychika po wypadku jednak nie jest taka sama jak przed nim. Stała sie dziwna i wzbudzającą obawy osobą, choć przyznamy ze nigdy nie widziałam jej w towarzystwie ludzi.
Jak dla mnie jest to osoba chora i tyle. Artykuł słaby , bez informacji, taki jakby to ująć - na odczep sie.
Pozdrawiam Panią która go pisała, rzeczywiście wykazała sie Pani hahahahahaha

To teraz ta pani dziennikarka pozbiera recenzje z komentarzy i napisze piękny,wyczerpujący artykuł.

#24 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 10:27:46

Kobieta przynajmniej widzi Kielce i zna je lepiej niż nie jeden urzedas. Też ją często widzę na Warszawskiej.

ja rownież

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 10:48:11

Gdzie ta pani mieszka w jakiej części Kielc?

#26 ~klemens~

~klemens~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 10:54:30

Gdzie jest dzisiaj dziennikarstwo które rzetelnie bada sprawę. Dzisiaj tzw dziennikarz zada jedno pytanie i robi wielki artykuł - nie przejmując się czy odpowiedź jest prawdą, pół prawdą, czy jest totalnie wyssana z palca.

#27 ~zdziwiona~

~zdziwiona~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 11:04:20

W tym krótkim przecież tekscie opisane jest tylko spotkanie z termalką. Nikt jej nie osadza, przytoczone są jedynie jej wypowiedzi. Nie rozumiem skąd tyle negatywnych komentarzy. Piszecie, że temat beznadziejny. Skoro tak, to po co czytacie?Najwyraźniej krytykowanie kogoś poprawia wam zwyczajnie humor...

#28 ~grzesio~

~grzesio~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 11:07:22

baba pier***nięta i tyle ...

pomimo że nie jestem jej sąsiadem to jakoś nie kojarze jej z uśmiechem a z urazem psychicznym. darcie się na samochody w jej wykonaniu to chleb powszedni. wyzywanie ludzi itd także.

nie wiem skąd ona wymyśla takie bujdy no ale są różne objawy chorób psychicznych

#29 ~Jowita~

~Jowita~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 11:08:18

Osiedle Na Stoku.

#30 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 11:09:00

Dziwna jest ta dziewczyna. Ona chodzi już więcej, jak dwa lata. Ja ją widuję co najmniej od 10! Dawniej chodziła w lato w krótkich spodenkach i podkoszulku i była cała "zjarana" słońcem! Dreptała przez Kielce w zdłuż i wszerz, często widywałam ją w okolicach Kadzielni. Od jakiegoś czasu dopiero chodzi opatulona...

#31 ~meesiek~

~meesiek~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 11:10:25

Moja diagnoza dla tej termalki - ZOK (zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne)

#32 TeKa_83

TeKa_83

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1645 postów

Napisano 08 czerwiec 2014 - 11:14:07

dobra spoko dwa lata temu miala wypadek samochodowy i dlatego chodzi ale:) ona chodzi juz ponad... 10 lat i glownie okolice od domu czyli Stok na trasie w dol w strone Castoramy, kilka razy widziana w autobusie:) a tak to zawsze pieszo no i ten jej krzyk haha "zabojcza" kobieta:P

#33 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 11:16:21

Darcie się na samochody to prawda. Raz pamiętam jak pod moim mieszkaniem tak zbluzgała jeden samochód, że aż się za głowę złapałem. Mi samemu zdarza się użyć jakiegoś wulgaryzmu, ale takiej wiązanki to nigdy nie słyszałem.

#34 ~qwe~

~qwe~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 11:34:51

jaka termalka, to jest Justyna KOwalczyk

#35 ~Dzoana~

~Dzoana~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 11:50:20

Potwierdzam zawsze widze ją na trasie Stok-Castorama. Ja slyszalam kiedys historie ze podobno zostala CUDownie uzdrowiona bo nie mogla chodzic iz wdziecznosci postanowila codzien przemierzac kilometry....ale jak widac to tylko plotki ...

#36 ~sąsiadka~

~sąsiadka~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 12:10:11

To wariatka, najbardzej mnie śmieszy jak wypowiadają się ludzie , którzy jej nie znają, a ja mieszkam razem z nią w bloku, podpalenia, rzucanie różności przez okno, uszkadzanie samochodów, wyzwiska to jest ta baba a nie polituj się boże wielce chora na nogi !!! Zobaczymy jak dojdzie do tragedi kiedy walnie wielkim garem z okna i trafi w głowę z 3 piętra czyjeś dziecko, zobaczymy co będzie jak następnym razem uda się jej podpalić blok skutecznei ( ostatnią próbę udaremnili sąsiedzi ) było kilka zastępów straży pożarnej - podpaliła szafę w domu ! zobaczymy jak będą wyglądały miny pana rezydenta , opieki społecznej i policji , która nic z nią nie robi !!! To skandal zastanawiamy się z sąsiadami czy nie zgłośić tej sprawy do szerszych mediów typu TVN, Sprawa dla reportera , może wówczas urzędasy ruszą swoje 4 litery i zaczną coś robić a nie tylko pić kawusię i wcinać ciacha. Pozdrawiam znających ten temat.

To jest matka yosarina(piwopija) .

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 12:14:20

To jest kielecki Forrest Gump.Tamten tez mial cos z glowa i nogami

#38 ~Wiezowiec obok~

~Wiezowiec obok~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 12:41:53

Zenujacy poziom artykulu.. nie ma sie nic do rzeczywistosci, ktora maja na codzien mieszkancy majacy watpliwa przyjemnosc byc sasiadem tej kobiety. Mieszkam w bloku obok i czasem jej wycie i wzywanie policji oraz wyzywanie od zlodziei wyimaginowane osoby o 2 w nocy jest straszne. Jej darcie musi slyszec chyba pol Kielc.. Ostatnio o godz. 9 zaczela swoje krzyki - stala na parkingu przed blokiem i po prostu sie darla.. nie rozumiem czemu nie znalazla sie jeszcze w Morawicy bo widzac po komentarzach jej bliskich sasiadow to stwarza zagrozenie dla otoczenia. Odpowiadajac zatem na pytanie zadane w tytule artykulu przez p. Baran: ta kobieta jest PSYCHICZNIE CHORA.

#39 ~Gimi~

~Gimi~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 13:16:14

Przecież to Robert Korzeniowski, zgłupiał od POlityki zaczął znowu łazić....

#40 ~kkkkk nnnn~

~kkkkk nnnn~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 13:23:45

Bzdury!!!!   strach kolo niej przejść... musiałam przed nią uciekać   z małym dzieckiem na drugą strone ulicy tak strasznie wysywała i wymachwała kulami. Pan redaktor powinien zająć się organizacją pomocy dla tej chorej na głowe kobiety...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych