Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

162 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~luk~

~luk~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 07:07:44

konkretnie rzecz ujmujac od 2 lat

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 07:33:56

Kobieta przynajmniej widzi Kielce i zna je lepiej niż nie jeden urzedas. Też ją często widzę na Warszawskiej.

#3 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 07:37:42

Ona jest chora psychicznie czasami sama do siebie coś majaczy. Musi chodzić żeby jej nogi nie puchły? Musi przejść 150 tysięcy kilometrów? Ubzdurała sobie takie rzeczy, na tym polega jej choroba.

#4 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 07:38:27

ale czemu przy 30 stopniach chodzi ubrana jak na biegunie bo że chodzi można zrozumieć ale ludzi przecież nie to intryguje . Ja ją widuje często i pewnie nigdy bym nie zwrócił na nią uwagi gdyby nie ubiór niedostosowany do pogody np. kurtka zimowa ,szalik, buty zimowe a tu lipiec i 27 stopni w cieniu. O to było panią zapytać bo wątpię żeby lekarz kazał jej chodzić w upał w stroju alpinisty

#5 ~misio~

~misio~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 07:39:28

Wielki Szacun

#6 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 07:40:07

Z tego co mi wiadomo to wypadek wydarzył się wiele lat temu (nie jestem pewna czy był to wypadek samochodowy) i od wielu lat widzę tę kobietę na ulicach miasta. Znam inną historię naszej sportsmenki :). Podziwiam za wytrwałość i pozdrawiam.

#7 ~alvi~

~alvi~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 07:47:40

I po co robić ploty jak Wy? Ona ludzie ma zanik mięśni i musi tak chodzić jak byś Cię przyzyli to co Ona to ciekawe jak byś Cię się czuli jak by to Was tak wyzywali i się śmiali

#8 ~biker~

~biker~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 07:59:01

Kojarze tę kobiete, często jeżdżąc na rowerze widze jak zapiernicza. Wielki szacunek za determinację, jest miła i zawsze uśmiechnięta. Pozdrawiam Panią i życze wszystkiego dobrego!

#9 ~pola~

~pola~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 08:05:16

co cię to interesuje w czym chodzi ubrana, nie dajesz jej kasy na ubrania .Nikogo nie zaczepia ,nie obraża to co komu do tego po co chodzi i w czym.(chyba ,że ktoś chce jej pomóc) Przynajmniej nie jest wyfiokowana jak niektóre leniwe lale. szacunek. Choroba może przytrafić się każdemu.

#10 ~Wafel oO~

~Wafel oO~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 08:06:14

Ona tylko po Kielcach chodzi  znajdźcie i zróbcie artykuł o gościu który ma z 10 pełnych wózków połączonych ze 2 czy 3 psy  i tak chodzi wiele km  często był widywany w Stopnicy na górce cmentarnej

#11 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 08:09:32

Ja podziwiać tą Panią

#12 ~olololo~

~olololo~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 08:21:52

To wariatka, najbardzej mnie śmieszy jak wypowiadają się ludzie , którzy jej nie znają, a ja mieszkam razem z nią w bloku, podpalenia, rzucanie różności przez okno, uszkadzanie samochodów, wyzwiska to jest ta baba a nie polituj się boże wielce chora na nogi !!! Zobaczymy jak dojdzie do tragedi kiedy walnie wielkim garem z okna i trafi w głowę z 3 piętra czyjeś dziecko, zobaczymy co będzie jak następnym razem uda się jej podpalić blok skutecznei ( ostatnią próbę udaremnili sąsiedzi ) było kilka zastępów straży pożarnej - podpaliła szafę w domu ! zobaczymy jak będą wyglądały miny pana rezydenta , opieki społecznej i policji , która nic z nią nie robi !!! To skandal zastanawiamy się z sąsiadami czy nie zgłośić tej sprawy do szerszych mediów typu TVN, Sprawa dla reportera , może wówczas urzędasy ruszą swoje 4 litery i zaczną coś robić a nie tylko pić kawusię i wcinać ciacha. Pozdrawiam znających ten temat.

#13 ~Piekne~

~Piekne~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 08:25:35

Mila? Usmiechnieta? Ja Jestem jej sasiadka od zawsze!!!! Niech wkoncu wyjdzie I nie wroci! Niech sie idzie leczyc w psychiatryku!!udzie ktorzy ja widza NA ulicy nie Zdaja sobie sprawy jakie szkody robi I sasiadom nie daje zyc!!! W srodku nocy potrafi krzyczec, walic w parapety, urzadzac awanrury, kogokolwiek spotka przed blokiem to wyzywa, podpala drzwi sasiadom , petardy podrzuca pod drzwi, wylewa farby NA okna sasiadom, wyrzuca naczynia przez okno w srodku nocy , policja jest u niech co drugi dzien! Malo ???? Osoba ktora z nia robila wywiad powinna zrobic rowniez zrobic z sasiadami!!! Nie miala wypadku samochowwego 2 Lata temu tylko duzo wczesniej ani nigdy rowniez nie pracowala!!!! Dosc ze chora to klamca!!!!
Babcia wlasna wykonczyla I zmarla!!!!! Cudowna kobiete !!!

#14 ~Piekne~

~Piekne~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 08:29:08

Aha zapomnialam Oddac ze oczywiscie podpalila mieszkanie pare razy jak rowniez parenascie butelek jedna PO drugiej lecialy przez okno!!!! Dokladnie jak dojdzie do tragedii to wtedy ja moze ktos uteperuje!!

#15 ~joga~

~joga~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 08:42:26

To świadczy o profesjonaliźmie  dziennikarzy- opisują dziwacznie zachowującą się kobietę, wyraźnie ją idealizując i wierząc w jej -najprawdopodobniej-urojenia. Co za Infantylizm i naiwność "dziennikarzy"!!!!

#16 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 08:52:04

Widziałam ją parę razy na Warszawskiej. Pewnego dnia gdy ją mijałam zatrzymała się i zaczęła na mnie krzyczeć. Bez powodu.. Dla mnie to raczej dziwne zachowanie...

#17 ~łecho~

~łecho~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 09:06:11

ja widuje ją od czterech lat albo i dłużej,

#18 ~tolek~

~tolek~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 09:26:06

dobrze, że odezwali się sąsiedzi, bo mielibyśmy inne zdanie na jej temat...

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 09:46:52

ostatnio jak szedłem pod jej blokiem to ku&wowała z okna na całe osiedle hehe

#20 ~Anulka~

~Anulka~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2014 - 09:54:23

Pani Baran chyba za bardzo sie nie wysila aby dowiedzieć sie co to za kobieta ponieważ każdy chyba wie ze była sportowcem od zawsze. Ja pamietam ja jak od około 15 lat ( jak nie więcej ) co dzień biegała na Świnią Gòre, zawsze warkoczyk i uśmiech na twarzy. Jednak po wypadku jaki miała ( podobno potrącił ją samochód ) popsuło jej sie w głowie. Faktem jest ze dzięki swojej sile i temu ze jest tak zawzięta udało jej sie znów zacząć chodzić. Jednak wypadek wpłynął negatywnie na jej psychikę, często krzyczy, wyzywa, drze sie nie wiadomo na kogo i nie wiadomo dlaczego. Robi to z nienacka, i moze tak przez pół godziny. Psychika po wypadku jednak nie jest taka sama jak przed nim. Stała sie dziwna i wzbudzającą obawy osobą, choć przyznamy ze nigdy nie widziałam jej w towarzystwie ludzi.
Jak dla mnie jest to osoba chora i tyle. Artykuł słaby , bez informacji, taki jakby to ująć - na odczep sie.
Pozdrawiam Panią która go pisała, rzeczywiście wykazała sie Pani hahahahahaha

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych