Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Et~

~Et~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 06:57:34

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie jako człowiek nie wiem jaki był ale jako Biskup był politykiem nie księdzem co mnie odetchnęli od kościoła ?.

#2 ~Et~

~Et~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 06:59:27

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie jako człowiek nie wiem jaki był ale jako Biskup był politykiem nie księdzem co mnie odetchnęli od kościoła .

#3 ~xxxx~

~xxxx~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 07:16:20

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie jako człowiek nie wiem jaki był ale jako Biskup był politykiem nie księdzem co mnie odetchnęli od kościoła .

odetchnęli ??? kto odetchnął ?

po jakiemu to napisane ? - raczej nie po polsku.

Skoro go nie znałeś to czemu szafujesz odpoczynkami jakiegoś pana ?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 08:05:10

odetchnęli ??? kto odetchnął ?

po jakiemu to napisane ? - raczej nie po polsku.

Skoro go nie znałeś to czemu szafujesz odpoczynkami jakiegoś pana ?

Zamilcz chociaż w takim dniu!

Nie pisz już nic.

#5 malwina26

malwina26

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 08:57:41

Moja fotka nizej
18033286_285847335173737_294438389364734
Osoba która chciałaby do mnie zadzwonić to mój numer 708770461 i podaj nr wewnętrzny:124 wówczas połączysz się ze mną. Z mojej strony gwarantue goracą pełną sexu rozmowe na każdy temat!
Jeśli chciałbyś pogadać przez SMSy to wyślij SMS o treści MOKRA.MALWINA na numer 73976 odpisuje zazwyczaj do 5minut, gorące smsy z mojej strony wprowadza Cie w świat fantazji...W wolnych chwilach zajmuje sie modelingiem tu moje gorące fotki sextelefonik.pl/malwina oraz mój numer telefonu Osoby które zapraszają mnie do znajomych na facebooku także prsze najpierw o kontakt telefoniczny jak sie poznamy bliżej to przyjme was do grona znajomych być moze i coś więcej. zapraszam nie gryze jestem dość sympatyczną kobietą dostepna 24h takze dzwoń o każdej porze ;)
Mój profil na facebooku tu: sextelefonik.pl/malwina

#6 ~qpa~

~qpa~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 10:58:49

diler lexusa też był obecny na wspominkach?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 11:00:02

A propo,kto po nim dziedziczy?

#8 ~xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx~

~xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 12:57:24

Nie pisz już nic.

A czemu mam zamilknąć ? bo post niżej ogłasza się dziwka ? czy temu, że xiądz umarł ?. nie jestem praktykujący.l Czarny poszedł do ich nieba Mało to ludzi dziennie umiera ? W samym WSzZ dziennie traci żywot średnio 4 osoby. I czemu o nich nie pisze Echodna ???

#9 ~xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx~

• Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 12:59:56

Mo..............wina

ty głupia c.i.p.o reklamuj się gdzie indziej. ani cycka, ani doopy nic nie masz do zaoferowania.

#10 ~xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx~

• Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 13:08:21

Nie pisz już nic.

I nadal nie wiem po jakiemu to napisane jest ? Czyżbyś skończył te uniwersytety co tamten?

I nadal nie wiem od jakiego pana ma mieć ten odpoczynek ?

oświeć mnie - proszę.

#11 ~AUTYŚCI (z)BAWIENIA~

~AUTYŚCI (z)BAWIENIA~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 14:14:51

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli spektaKULarnie psychoPATYcznie ZWYCZAJNIE „NADZWYCZAJNI” W PiS – lamowskiej OJCZYŹNIE (z)BAWIENIA CZY WAM SIĘ PODOBA, CZY NIE I BASTA”, „BO JAK NIE, TO MY WAM DAMY” - „DEMOKRACJI TU NIE CHCEMY, MY CHRYSTUSA WYZNAJEMY” (29.IV.2017 r.) jak KURIA JEGO MAĆ:

Chcąc mieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a:

1) kz nszz solidarnosc organistow

2) kz nszz solidarnosc organistow (od 2 do 10 [3; 4; 5; 6; 7, 8 i 10 niedostępne] )

3) kz nszz solidarnosc organistow 11

ażdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.

CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...

UWAGA: Po sukcesywnie zamykanych stronach Kz Nszz Solidarnosc Organistow (z do-PiS-kiem od 2 do 10) związek 2.VI.2016 r. uruchomił najnowszą stronę: Kz Nszz Solidarnosc Organistow 11 , na którą serdecznie zaprasza.

Wszyscy zainteresowani materiałami mogą zwrócić się do związku drogą e - mailową w sprawie wysłania zawartości w formacie PDF o lepszej jakości niż zamieszczane JPG FACEBOOK ‘ a. (dotyczy to wszystkich stron związkowych).

Paniczny po – PiS strachu pokazuję, że cały PiS – lam woli KŁAMSTWO od prawdy niczym CZARNA SEKTA… i tak od ponad 2000 lat jak KURIA JEGO MAĆ, ha ha ha ...

Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

Całą charakterystykę sytuacji PiS – lamu od „wygranych” wyborów 2015 przez paPIESKIE ŚWIATOWE DNI ŚW.(ira) 2016 r. w Krakowie po po – PiS – y MINISTR(ant)ÓW w podróży, POGRZEB ŻYWEJ TARCZY (z)BAWIENIA i „PANÓW, BO SĄ PANAMIi zawieraDZIENNIKI ZWIĄZKUdo dnia 1.VI.2017 r., jako ARCHIWUM ZWIĄZKU, dalszą charakterystykę PiS – lamowskiego (z)BAWIENIA aż do określenia „CZARNEGO NAZIZMUi VETA PREZYDENTA zawarte są w „DZIENNIKACH ZWIĄZKU” do dnia 25.VII.2017 r. na najnowszej stronie Kz Nszz Solidarnosc Organistów 11.

NIE WIERZYSZ? - zobacz!

Tylko na przełomie w sierpniu 2017 r. internetowa wybrana prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA GŁOSZĄCEJ (z)BAWIENIE jak KURIA JEGO MAĆ, ha ha ha …:

1) „ECHO DNIA z dn. 13.IX.2017 r. w artyKULe: "Wiadomości Echa Dnia. Bliscy wspominają biskupa Ryczana o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA;

2) „NEWSWEEK z dn. 13.IX.2017 r. w artyKULe: Hojna ręka „dobrej zmiany”. Prawie 20 mln złotych dla Fundacji Lux Veritatis ojca Rydzyka o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA;

3) „GŁOS WIELKOPOLSKI z dn. 13.IX.2017 r. w artyKULe: "Biografia niezwykłaego kapłana" o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA;

4) „SUPEREXPRESS z dn. 14.IX.2017 r. w artyKULe: 1} ZGNIŁ W TRUMNIE, bo ksiądz nie przyszedł na pogrzeb. MAKABRA w Głodowie!; 2} "Nie żyje 25 uczniów.Tragiczny pożar w religijnej szkole [ZDJĘCIA["  o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA;

5) „FAKT24.PL z dn. 14.IX.2017 r. w artyKULe: Pożar w szkole. Co najmniej 24 osoby nie żyją o-PiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA;

RESZTA NA FACEBOOK ‘ u.

NIE WIERZYSZ? - zobacz ...

Wszystkich ksieŻULI uznać należy za DEALERÓW (Słowa Bożego), aLUD BOŻY za ĆPUNÓW!

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW jak również K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

ZOSTAŃCIE Z B(L)OGIEM., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC )

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 14:15:59

I nadal nie wiem po jakiemu to napisane jest ? Czyżbyś skończył te uniwersytety co tamten?

I nadal nie wiem od jakiego pana ma mieć ten odpoczynek ?

oświeć mnie - proszę.

przyjdź z matką  bo ciężki jesteś z rozumem , chociaż  i tak będzie  gówno  z tego ,  bo głąb i matoł nic już  nie zrozumie  bo to bubel  nadaje  się  tylko do niszczarki

#13 ~Mal Wina~

~Mal Wina~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 14:17:56

Do Mokrej Malwiny:

A jak w drzwiach stanie Stasio i powie:

A ty co sie Dziwisz?

#14 ~postronny~

~postronny~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 18:22:04

Nie pisz już nic.

Nie wolno się cieszyć z dobrej zmiany? Wesoły mam dzień nastał.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 18:26:28

Ateiści to prymitywne lewackie bydło.

Dowody ? --- patrz wpisy powyżej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych