Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Weterynarz Zwoleń

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Posejdon~

~Posejdon~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 23:23:08

Jakie macie opinie na temat poszczegolnych lekarzy wet w zwoleniu? Gdzie najlepiej zabrac zwierze w razie choroby i miec pewnosc ze jest wyleczone?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 06:43:59

Jakie macie opinie na temat poszczegolnych lekarzy wet w zwoleniu? Gdzie najlepiej zabrac zwierze w razie choroby i miec pewnosc ze jest wyleczone?

Wiem tylko tyle, że w powiecie kwitnie nielegalny ubój. Niestety żaden weterynarz dotychczas sie tym nie zajął. Musi przyjść polecenie z góry?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 07:44:52

Na pewno nie tobivet

#4 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 21:08:55

Na pewno nie tobivet

Ale jakie zwierzę, świnia, krowa - czy kot, pies, królik....

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 00:37:21

z doswiadczenia jesli chodzi tylko o zwolen (tak to pulsvet pionki to mistrzostwo) polecam foxvet i aktualnie weterynarza z sienkiewicza, ktory dopiero co otworzyl, ale wczesniej pracowal w lecznicy. I w rozmowie są po prostu ludźmi i jednak pokazują, ze kontakt z psem czy kotem im nie straszny oraz widac zainteresowanie

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 08:35:27

Jeżeli chodzi o zwierzęta domowe typu pies czy kot , polecam pana Marka Kuleszę , niestety aż w Puławach , posiada sprzęt diagnostyczny , laboratorium itd. . ze względu na odległość radzą do niego udawać się tylko w ciężkich przypadkach , moje doświadczenie to wyleczenie mojego pupila z boleszjozy po ukąszeniu przez zarażonego kleszcza , ocalił mu życie dosłownie w ostatniej chwili , badania lkrwi robi natychmiast na miejscu.

Tu  w Zwoleniu bardzo dobrym specjalistą dla zwierząt małych jest pan który ma przechodnię na ulicy Targowej .,Niestety nazwiska nie pamiętam .

Korzystałem z jego usług i nie mam zastrzeżeń , choć w drastycznych sytuacjach  brak mi zaufania , ale to moje subiektywne odczucia .

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 23:45:49

P. Bilski trochę przesadza już z tymi cenami niestety☹️Jak na Zwolen to troszke przesada...n

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 09:49:45

P. Bilski trochę przesadza już z tymi cenami niestety☹️Jak na Zwolen to troszke przesada...n

Tobivet to ostatnie miejsce gdzie poszłabym z psem/kotem. Byłam raz i to była najgorsza decyzja ;-) nie oceniam usług, ale zachowanie pracowników

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 10:48:14

Tobivet to ostatnie miejsce gdzie poszłabym z psem/kotem. Byłam raz i to była najgorsza decyzja ;-) nie oceniam usług, ale zachowanie pracowników

A gdzie ta przechodnia się mieści ?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 22:39:55

Polecam Foxvet. 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 22:43:06

foxvet i pulsvet sprawdzone

Dodaj odpowiedź