Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

weterynarz ortopeda Warszawa

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~JulitaB~

~JulitaB~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 18:35:12

Poszukuje dobrego weterynarza w Warszawie. Dobrze by było gdyby specjalizował się w ortopedii. Mój piesek ma problemy z lapkami i dotychczasowi lekarze przebąkiwali coś o operacji, ale chyba nie są w stanie sie jej podjac... Dlatego zalezy mi na dobrym fachowcu, ktory powie jak wyleczyc mojego pieska i bedzie umial go wyleczyc. Z gory dzieki za wasze porady!

#2 ~arkosia~

~arkosia~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 22:14:49

ortopedia to bardzo trudna dziedzina niestety... tym bardziej jesli potrzebna jest operacja. trzeba duzej precyzji i ogromnej wiedzy, bo jednak co i rusz pojawiaja sie nowe metody leczenia, ktorych wlasnie nie kazdy lekarz potrafi sie podjac... powodzenia w poszukiwaniach.

#3 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 23:13:06

slyszalam, ze w wawie bardzo dobry wetem-ortopeda jest dr Michał Nowicki. bylas u niego?

#4 ~JulitaB~

~JulitaB~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 22:58:15

Nie, nie bylam, a jak z terminami u niego? On ma jakas przychodnie czy jak? Gdzie przyjmuje?

#5 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 00:18:24

Przyjmuje w Vet4Pet (ogolnie ta lecznica jest bardzo dobra, maja tez innych specjalistow), to jest na Grenadierow. Z terminami jest OK.  A jak masz pilny przypadek to bez problemu przyjmuja cie na dyzurze. Maja otwarte 24h na dobe, co jest duzym plusem.

#6 ~zancka~

~zancka~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 21:59:28

Miałam okazję korzystać z Vet4pet, rzeczywiście dobra lecznica, dysponują nowoczesnym sprzętem i stosunkowo szybko diagnozują, leczą zwierzątko.

#7 ~Engela~

~Engela~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 13:30:12

Doktor Nowicki to bardzo dobry specjalista. Mój pies miał niedowład tylnych łapek. Tylko dr Nowicki chciał podjąć się operacji i zaplanował leczenie, które okazuje się być skuteczne. Polecam!

#8 ~Marija66~

~Marija66~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 07:17:05

Ja szukałam własnie kliniki gdzie przyjmują doświadczeni ortopedzi, u mojego psa będzie trzeba najprawdopodobniej wszczepiać implant. Dzieki za namiar na vet4pet, na pewno się do nich wybiorę na konsultację.

#9 ~Engela~

~Engela~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2019 - 09:56:05

Ja szukałam własnie kliniki gdzie przyjmują doświadczeni ortopedzi, u mojego psa będzie trzeba najprawdopodobniej wszczepiać implant. Dzieki za namiar na vet4pet, na pewno się do nich wybiorę na konsultację.

Marija66 no to dr Nowicki na pewno Wam pomoże! Umów się na konsultację albo po prostu pojedz tam z psem w wolnej chwili. Mają tu świetny sprzęt diagnostyczny i jak zrobia wszystkie badania to na pewno zaproponuja optymalne i najbardziej skuteczne leczenie.

#10 ~Marija66~

~Marija66~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 14:04:31

Bardzo dziękuje, tak zrobię. Jeśli nie dam rady w tym tygodniu to w kolejnym już na bank. Fajnie, ze tu w razie w można też zrobić operację na miejscu, no i ta świadomość, ze ukochany zwierzak jest w dobrych rękach - bezcenna!

#11 ~Engela~

~Engela~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2020 - 11:49:40

no to prawda, jak juz uda się coś załatwić daj znać koniecznie :)

#12 ~Marija66~

~Marija66~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 12:36:41

już byliśmy, nie było na co czekać :) super sprawa! ja jestem już spokojniejsza i wiem, ze mój przyjaciel jest w dobrych rękach.

#13 ~birala~

~birala~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 13:48:19

fajnie, ze trafiłam na ten wątek ja się niedawno przeprowadziłam do stolicy i szukam własnie dobrego weta. a mieszkam na Wawrze także na Grochów dojazd mam niezły :)

#14 ~Marija66~

~Marija66~
  • Goście

Napisano 06 luty 2020 - 13:25:33

nam bardzo pomogli wiec i Tobie pomoga. a lepiej miec gdzies w zanadrzu taki adres niż potem w nerwach na szybko szukać i trafić nie wiadomo gdzie. a z doświadczenia wiem, ze lekarze są rózni... w vet4pet na pewno znajdziesz opieke na mega wysokim poziomie, sama miałam okazję się o tym przekonać :)

#15 ~Basiaa~

~Basiaa~
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 09:14:37

Jest sporo gabinetów w Warszawie, jednak dla mnie zdecydowanie w ostatnim czasie najlepiej wypada weterynariawesola.waw.pl. Super wyposażenie, bardzo dużo ciekawych sprzętów i faktycznie można liczyć na to doświadczenie, będą w stanie skutecznie zająć się każdym zwierzakiem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych