Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wesele w resteuracji magnolia solec zdrój bądź zajazd wiśniewskich w opatowie

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 06:56:07

witam, poszukuje osób które miały w ostatnim czasie wesele w resteuracji magnolia bądź w zajeżdzie Wiśniewskich, jakie macie opinie na temat tych lokali? jak z obsługą? potrawy? jak podane? bardzo prosze o opinie jak ktoś coś wie

#2 ~jadzka~

~jadzka~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 08:53:39

ja byłam na weselu w magnolii jakies 4 lata temu to było super, bardzo duzo roznego rodzaju zakąsek, przystawek na stołach, porcje dość duże, nie można wyjść głodnym, jedyny minus to jak ktoś ma bardzo duże wesele trzeba gośći weselnych rozdzielić na dwie sale

#3 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 07:22:48

a w resteuracji kinga w nowym korczynie miał ktoś?

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 11:11:03

odradzam wesele w zajedzie Wiśnieskich. Chodź sala badzo ładna właściele nie mili. Popsuli mi wesele wstydu narobili naprawdę odradzam.

#5 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 15:21:43

Ja jako gość byłam 3 razy w magnolii i było super jedzenie dobre . Właściciele bardzo mili polecam.

#6 luz23

luz23

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 sierpień 2013 - 09:55:36

To jest najpiękniejszy dzień w naszym życiu sal jest mnóstwo :) każdy znajdzie coś dla siebie :) ważne by obsługa była profesjonalna i aby goście wyszli zadowoleni :)

http://pro-bar.eu

#7 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 09:31:14

a co takiego zrobili u Wiśniewskich ze popsuli wesele? slyszalam ze w magnolii jest ok ale ja mam dosc duzo osob i nie bardzo pasuje mi tam podzial tych sal, jak rozdzielic ludzi

#8 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 18:29:13

witam, moja siostra miała wesele w zajeździe wiśniewskich w Pałacyku Różanym we wrześniu 2013, ja z narzeczonym byliśmy świadkami w tym szczególnym dla niej dniu. Dlatego dziwi mnie bardzo opinia powyższego krytyka, gdyż wesele było wspaniale, Pani Ewelina i Pani Barbara dopięły wszystko na przysłowiowy "ostatni guzik".

Obsługa perfekcyjna do białego rana, jak również jedzenie bardzo dobre i nie do przejedzenia, świadczy o tym fakt, że goście dzwonili do Kingi i dziękowali za tak udane przyjęcie.

Nie wspominając o sali, ładniejszej nie znajdziecie na całym buskim powiecie.

Polecam lokal, w styczniu z narzeczonym podpisaliśmy umowę na wesele na 2015r., mają nam nawet dorzucić dekorację światłem na sali tanecznej, aby u nas było inaczej niż u Kingi.

Pozdrawiam.

#9 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2017 - 22:36:05

Jeśli chodzi o Restauracje Magnolia w Solec Zdrój to
Zdecydowanie polecam. Robiliśmy wesele w tym lokalu super atmosfera i ekstra wystrój oczywiście jeszcze nie ma uaktualnionych zdjęć bo sale są całkowicie odnowione na nowoczesny sposób. Właścicielka pani Renatka bardzo miła i pomocna doradzi i w ogóle jeśli chodzi o dogadanie różnych spraw bardzo elastyczna na propozycje. Jeśli chodzi o menu i jakość i ilość jedzenia to zdecydowanie oceniam na bardzo dobry jedzenia tyle że nie ma możliwości przejeść a na dodatek wszystko świeże i bardzo smaczne. A panie kelnerki do rany przyłóż na każdą zachciankę reagowały natychmiastowo, bardzo sympatyczne i życzliwe. Bardzo przyjemna oferta jeśli chodzi o wesele. ZDECYDOWANIE POLECAM jak miał bym możliwość wybierać jeszcze raz lokal gdzie bym chciał zorganizować wesel to na pewno bym wybrał jeszcze raz Magnolie.;D

#10 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 08:18:00

Ja osobiście odradzam Magnolę w solcu. Kotlety ociekają tłuszczem. Ciasto "na jedno kopyto". Zakąski gdzieś tam rzucone. O napoje trzeba się prosić, aby donieśli.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 12:45:27

A ja polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych