Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wesele w naszym regionie

89 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kapłan~

~kapłan~
  • Goście

Napisano 07 luty 2011 - 19:52:56

czy ktoś doświadczony może napisać ile księża, kościelny i organista życzą sobie za ślub???

A po co kościelny, wystarczy państwowy i duuużo forsy zaoszczędzisz. :lol:

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2011 - 22:46:10

Kościelny 300, ksiądz 500, siostra organistka 200-300 zł nie pamiętam dokładnie. Ślub był ponad 1,5 roku temu więc mogło się coś zmienić

#23 ~rozwodnik~

~rozwodnik~
  • Goście

Napisano 08 luty 2011 - 08:17:00

Kościelny 300, ksiądz 500, siostra organistka 200-300 zł nie pamiętam dokładnie. Ślub był ponad 1,5 roku temu więc mogło się coś zmienić

Do bani z takimi cenami, kler zrobił sobie ładny bazar.

#24 ~amelia~

~amelia~
  • Goście

Napisano 08 luty 2011 - 19:23:17

A to ksiądz w przysusze normalnie podaje konkretną sumę za udzielenie ślubu? Bo u mnie na parafii (mała wioska)to ksiądz mówi co łaska, dajcie ile możecie, myślalam żeby mu dać wtedy 500 zł, ale popytałam ludzi i powiedzieli mi, że 700 zł to wypada dać najmniej, więc dałam 700zł, w cenie ślubu był organista i kościelny, goście mi później mówili, że bardzo ładna msza była. Myśle, że ludzie sami, przynajmniej u mnie ustalili sobie takie ceny, sama też przecież uległam presji społecznej.

#25 ~zocha i zdicho~

~zocha i zdicho~
  • Goście

Napisano 08 luty 2011 - 21:07:49

A to ksiądz w przysusze normalnie podaje konkretną sumę za udzielenie ślubu? Bo u mnie na parafii (mała wioska)to ksiądz mówi co łaska, dajcie ile możecie, myślalam żeby mu dać wtedy 500 zł, ale popytałam ludzi i powiedzieli mi, że 700 zł to wypada dać najmniej, więc dałam 700zł, w cenie ślubu był organista i kościelny, goście mi później mówili, że bardzo ładna msza była. Myśle, że ludzie sami, przynajmniej u mnie ustalili sobie takie ceny, sama też przecież uległam presji społecznej.

Jak co łaska, to mogłaś za symboliczną dychę i po ślubie, a tak to jesteś w plecy 7 stówek- naiwna.

#26 ~Marta...~

~Marta...~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2011 - 06:52:53

a propo orkiestry...u mnie na weselu bedzie grał czarek pełka...gra ich tam 4 chłopaków, 2 mlodszych i 2 starszych. naprawde super zespol, pieknie spiewaja i zabawiaja gosci...polecam

#27 ~kawaler~

~kawaler~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 17:40:59

czy ktoś doświadczony może napisać ile księża, kościelny i organista życzą sobie za ślub???

Od kiedy nasz kraj Polskę przejęła biedna tzw, Unia Europejska, to jest co łaska :lol:

#28 ~CELINA~

~CELINA~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2011 - 10:06:05

ILE KOSZTUJE PRZECIĘTNY ZESPÓŁ WESELNY???

#29 ~Gośc...~

~Gośc...~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2011 - 18:04:38

Szukam osoby do śpiewania na ślubie w kościele na Osiedlu Południe. Czy ktoś może kogoś polecić?

#30 ~janina~

~janina~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2011 - 18:10:15

Przeciętny zespół weselny kosztuje od 2,5 tys. za noc w górę:)

#31 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2011 - 18:30:53

Ja płacę 3.5 tys. za dwa dni

#32 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2011 - 21:02:13

Szukam osoby do śpiewania na ślubie w kościele na Osiedlu Południe. Czy ktoś może kogoś polecić?

#33 ~nowy~

~nowy~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2011 - 06:46:35

Slub w zeszłym roku w lipcu w Przysusze na miescie:
proboszcz 500, koscielny 150, organista 300 mimo tego ze nie gral ani nie spiewal tak poprostu sobie siedzial i 300 przytulil za to.
Nie ma takiego czegos jak co łaska, każdy z nich operował konkretnymi cenami.

#34 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2011 - 06:48:05

Polecam zespół "The Monsters" ze Zwolenia 2400 za noc

#35 ~Marcin i Kasia~

~Marcin i Kasia~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2011 - 22:02:29

Co do zespołu polecamy Janików z Brzustowca w naszej rodzinie grali już trzy wesela i nie bylo problemu by któryś z nich się opił lub cos w tym stylu swietnie grali bawili ludzi grali wszystko co ludzie chcieli od ręki dla starszych osob byly tanga oberki a dla mlodych skoczne. I nie byli ubrani tak jak ktos tam napisał każdy z nich był schludnie ubrany i zachowywali się jak na zespół przystało i nie biorą tak drogo da się z nimi dogadac w kwestji ceny. A kamerzyste polecam Robka wójcika z opoczna najlepszy kamerzysta w okolicy.

#36 ~skrzypek~

~skrzypek~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 07:38:44

Co do zespołu polecamy Janików z Brzustowca w naszej rodzinie grali już trzy wesela i nie bylo problemu by któryś z nich się opił lub cos w tym stylu swietnie grali bawili ludzi grali wszystko co ludzie chcieli od ręki dla starszych osob byly tanga oberki a dla mlodych skoczne. I nie byli ubrani tak jak ktos tam napisał każdy z nich był schludnie ubrany i zachowywali się jak na zespół przystało i nie biorą tak drogo da się z nimi dogadac w kwestji ceny. A kamerzyste polecam Robka wójcika z opoczna najlepszy kamerzysta w okolicy.

Zamiast wódki dawaliście gościom oranżadę? Ale sknery, co to za wesele bez alkoholu. :D

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 13:32:29

a propo orkiestry...u mnie na weselu bedzie grał czarek pełka...gra ich tam 4 chłopaków, 2 mlodszych i 2 starszych. naprawde super zespol, pieknie spiewaja i zabawiaja gosci...polecam

To ten "znany kompozytor" i szol man z domu kultury? porazka!!

#38 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 13:33:01

W ubiegłą sobote było moje wesele grali "JANIKI" wszystko było super goście się wybawili nie miałem żadnych zastrzezen co do tego zespołu wesele było w Bukowcu

#39 ~były pan młody~

~były pan młody~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2011 - 15:51:01

W ubiegłą sobote było moje wesele grali "JANIKI" wszystko było super goście się wybawili nie miałem żadnych zastrzezen co do tego zespołu wesele było w Bukowcu

Janiki to słabiaki znam lepszą kapelę - MŁODE SAMCE- z Rudna tysiak kilo kaszanki i coś do po... i muza na MAX.

#40 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2011 - 16:53:10

Każdy bierze taki zespoł jaki mu się podoba a my tutaj mozemy jedynie doradzic ja doradzam

www.janiki.tnb.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych