Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wesele. Restauracja Perła- Golejów

wesele perła golejów staszów

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Hania~

~Hania~
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 20:41:51

Co sądzicie o weselach organizowanych w restauracji Perła? Ktoś z was miał tam własne wesele? Powiedzcie coś o jedzeniu, obsłudze itd.

#2 ~HeYka~

~HeYka~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 11:18:31

Byłam pierwszy raz na weselu kuzynki w sierpniu br.i mam nadzieję,że nie ostatni.Miałam obawy -niesłuszne.Jedzenie ,obsługa i lokal super.Akurat był ciepły wieczór więc i pooddychać można byłświeżym powietrzem tak,żeby panom nadmiar alkoholu nie uderzał.Wiadomo jedzenie zależy co się zamówi,ale przygotowane dobrze. o

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 16:11:46

Byłam pierwszy raz na weselu kuzynki w sierpniu br.i mam nadzieję,że nie ostatni.Miałam obawy -niesłuszne.Jedzenie ,obsługa i lokal super.Akurat był ciepły wieczór więc i pooddychać można byłświeżym powietrzem tak,żeby panom nadmiar alkoholu nie uderzał.Wiadomo jedzenie zależy co się zamówi,ale przygotowane dobrze. o

Ile masz lat, że pierwszy raz byłaś na weselu dopiero w tym roku? A twoja kuzynka planuje kolejne wesela?  :lol:  :lol:  :lol:

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 19:40:47

Jedzenie najlepsze w okolicy, miejscówka świetna, klimatyzacja działa, właściciele życzliwi - łatwo się z nimi dogadać. Jedyny minus, to nie nadaje się na wielkie wesela. POLECAM.

#5 ~HeYka~

~HeYka~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 20:11:46

Ile masz lat, że pierwszy raz byłaś na weselu dopiero w tym roku? A twoja kuzynka planuje kolejne wesela?  :lol:  :lol:  :lol:

Lat się trochę uzbierało i przepraszam nie dopisałam,że pierwszy raz na weselu w Perle na Golejowie.

#6 ~HeYka~

~HeYka~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 20:12:21

Lat się trochę uzbierało i przepraszam nie dopisałam,że pierwszy raz na weselu w Perle na Golejowie.

#7 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 13 październik 2017 - 11:03:41

Polecam! Super kontakt z właścicielem, można każdy szczegół omówić, dogadać - w innych restauracjach próbowano nam narzucić "wizje" obsługi, tataj wszystko wg własnego planu. Kelnerki uprzejme,kulturalne. W trakcie przygotować zawsze mogliśmy liczyć na pomoc i radę. Ogólnie 10/10.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2017 - 13:19:04

Jedzenie najlepsze w okolicy, miejscówka świetna, klimatyzacja działa, właściciele życzliwi - łatwo się z nimi dogadać. Jedyny minus, to nie nadaje się na wielkie wesela. POLECAM.

"pogratulować" opinii :)))

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2017 - 15:04:56

A kiedy kuzynki kolejne wesele? :lol:  :lol:  :lol:

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 05:38:42

Może pan strojny wykupiłby reklamę w jakiejś gazetce zamiast ściemniać o swoim lokalu na forum.

Prawda jest taka że jest tam ciasno, byle jak i w koło pełno ciemnych twarzy. 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 13:21:58

Najpiękniejsze miejsca na organizowanie wesel to Pałac w Konarach i Piramida w Sielcu.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 13:22:38

Najpiękniejsze miejsca na organizowanie wesel to Pałac w Konarach i Piramida w Sielcu.

#13 ~Jadzia~

~Jadzia~
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 15:04:44

Byłam i nie polecam. Jedzenie nie za swieze ( olej smierdzial). Wlasciciel nadrabia mina.

Nie polecam

#14 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 15:06:57

Podpisuje się. Nie polecam. Kelnerki jakby nie z tej bajki. Naburmuszone, niemiłe. Ciasno, jak w epoce Gierka. Sceneria super, restauracja raczej knajpa.

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 16:00:30

Może pan strojny wykupiłby reklamę w jakiejś gazetce zamiast ściemniać o swoim lokalu na forum.

Prawda jest taka że jest tam ciasno, byle jak i w koło pełno ciemnych twarzy. 

Wiadomo było, że ze a chwilę zlecą się konkurenci- jak hieny!!! i będą tylko pisać najgorsze recenzje, Najlepiej to zapytać się znajomych kto tam był, popytać... tu albo będzie ktoś chwalił albo negował. Wiem, że zmieniała się kucharka i jedzenie ponoć dobre- nic więcej nie pochwalę bo nie wiem.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2017 - 14:28:48

Wiadomo było, że ze a chwilę zlecą się konkurenci- jak hieny!!! i będą tylko pisać najgorsze recenzje, Najlepiej to zapytać się znajomych kto tam był, popytać... tu albo będzie ktoś chwalił albo negował. Wiem, że zmieniała się kucharka i jedzenie ponoć dobre- nic więcej nie pochwalę bo nie wiem.

Kucharka zmieniła się na gorszą bo tamta nie dostawała kasy.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2017 - 14:32:52

Tak się kończy samo zachwalanie własnego lokalu.

Piszesz że najlepiej pytać kogoś kto tam był tylko napisz gdzie taką osobę znaleźć , bo w tym roku były w Perle tylko trzy wesela.

.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2017 - 10:49:52

Ci co maja co miesiąc po 4 wesela w innych lokalach plus  chrzty plus inne w niedziele impry to kasy mają a ile podatku muszą zapłacić :) radość dla wszystkich 

#19 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 17 październik 2017 - 21:36:52

Jak na Staszów bardzo dobrym lokalem jest LORD, duża sala dużo przestrzeni, a pozostałe szczegóły co do np. jedzenia można dogadać.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2017 - 22:15:33

super są te autoreklamy  to potraficie :)))

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, perła, golejów, staszów

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych