Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Węgiel w Staszowie i okolicy

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2011 - 10:51:39

Witam
Potrzebuję zakupić węgla i mam pytanie u jakiego sprzedawcy kupić żeby był coś wart. Wszyscy tylko kasę potrafią wołać a jakość to już bez komentarza najlepiej zostawić.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2011 - 11:23:37

Witam
Potrzebuję zakupić węgla i mam pytanie u jakiego sprzedawcy kupić żeby był coś wart. Wszyscy tylko kasę potrafią wołać a jakość to już bez komentarza najlepiej zostawić.

Trzeba wziąć ze sobą,albo poprosić o młotek,rozbić parę bryłek ,sprawdziś wygląd,czy to nie kamień albo glina a potem cena i waga.Co tu kombinować?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2011 - 14:59:57

Może są jacyś uczciwsi sprzedawcy? :lol:

#4 ~palacz kotla~

~palacz kotla~
  • Goście

Napisano 24 luty 2011 - 07:28:28

ja nie kupuje w staszowie. od paru lat biore wegiel z nizin od strojnego. cena jest niestety wyzsza niz u sprzedawcow w staszowie, ale jakosc nieporównywalna.bardzo dobre spalanie a co najwazniejsze to duza kalorycznosc - szybko sie piec nagrzewa. slyszalem ze duzo osób bierze tam tez eko groszek. ostatnio jak kupowalem jakies miesiac temu to wegiel byl po 740zl. groszek i gruby. mial chyba po 460 zl a eko groszek po 800zl

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2012 - 13:59:12

dobry wegiel tez maja w wysokach srednich sami sobie woza z kopalni murcki cena po 750 zl za tone ale wegiel gitara z kopalni murcki staszic znajomy im przywoził i nie jest to zadna ukraina ani czechy i waga sie zgadza przede wszystkim waza przy tobie a nie ze ci przywioza zwazone a zamiast tony jest 850 kg pozdrawiam

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2012 - 13:59:50

dobry wegiel tez maja w wysokach srednich sami sobie woza z kopalni murcki cena po 750 zl za tone ale wegiel gitara z kopalni murcki staszic znajomy im przywoził i nie jest to zadna ukraina ani czechy i waga sie zgadza przede wszystkim waza przy tobie a nie ze ci przywioza zwazone a zamiast tony jest 850 kg pozdrawiam

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2012 - 18:20:56

Witam

Handlarz węglem? Niech przedstawi świadectwo dostawy z Kopalni. I jak dla domu, ma na świadectwie pisać jak BYK!!!!!!!!!!
- kaloryczność minimum 21 000 [21 tysięcy] kilodżuli na kilogram]
Poniżej nie kupujcie.
Inaczej. Z hałdy u handlarza wziąć bryłki w rekę, 'poważyć' w dłoni. Wyczujecie po wadze, czy węgiel czy kamień, łupek, czy 'węgiel' zapopielony na ze 35 procent zapopielenia. To dziecko nawet wyczuje.
Nie dajcie się w ch......_u...._ja cwaniaczkom robić.
Nie kupujcie miszanki. Kawałki z drobnym miałem. Bo to z góry oszustwo. bo węgiel w grupach jest w kopalni SORTOWANY!!!!!!
Mieszanka, to bajer handlarza.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2012 - 19:29:10

A gdzie w tym roku mają dobry węgiel i drzewo?

#9 ~Rybus ....~

~Rybus ....~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 12:33:51

JA kupuje węgiel w Staszowie na ul. Krakowskiej 61 u Pana Stępnia i musze stwierdzic ze węgiel wypala sie jest mało popiołu cena przyzwoitai dobre upusty i waga tez jest bo zwarzyłem na własnej wadze i waga jak w aptece a co najlepsze Pan Stępień przesiewa węgiel i niema nic miału i jestem zadowolony i polecam ta firme i chciałbym wspomniec o Pracownikach Pana Stepnia to obsuga jest miła szybko realizuja dostawy i pozrownia dla Pani Ksiegowej

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 13:39:13

A w okolicach Połańca gdzie jest dobry węgiel?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 13:44:15

Poproszę tez o namiary i cenę? Trzeba jeszcze dopkupić bo ponoć zima i mróz idzie ... ;)

#12 ~palacz~

~palacz~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 18:52:52

polecam wegiel ze skladu w niedzialkach

#13 ~KUPUJACY WĘGIEL~

~KUPUJACY WĘGIEL~
  • Goście

Napisano 23 luty 2013 - 21:38:27

Kupilem wegiel z Staszowa z firmy BEL POL i jestem bardzo niezadowolony ponieważ wegiel przyworza z Włostowa a to jest ruski wegiel i smołe miałem w piecu a wagi to chyba niebylo bo brałem 4 tony i musiałem dokupic jeszcze z innego składu z Staszowa i musze stwierdzic ze Pan Belusiak tak tarci klientow

#14 ~KUPUJACY WĘGIEL~

~KUPUJACY WĘGIEL~
  • Goście

Napisano 23 luty 2013 - 21:38:27

Kupilem wegiel z Staszowa z firmy BEL POL i jestem bardzo niezadowolony ponieważ wegiel przyworza z Włostowa a to jest ruski wegiel i smołe miałem w piecu a wagi to chyba niebylo bo brałem 4 tony i musiałem dokupic jeszcze z innego składu z Staszowa i musze stwierdzic ze Pan Belusiak tak tarci klientow

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 14:26:32

A ja kupuję w belpolu od lat i jestem zadowolony i nawet nie myślę o zmianie bo jest sprawdzony. Kiedyś brałem też w składzie bliżej sielca ale to nie to samo. Zostaje kupa popiołu. Najlepiej wziąć na próbę i samemu sprawdzić co jest węgiel warty.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 15:30:31

też nie polecam Bel-Polu za to polecam węgiel z koprzewnicy.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 20:05:25

a ja polecam od strojnego z Nizin

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 20:24:22

brałem w tamtym roku u belusiak i było ok.czasem zmieniam węgiel i ten się najlepiej pali....wypala się prawie do zera.w nizinach nie brałem bo to daleko i trochę mi nie po drodze

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 21:07:59

A jakie mają ceny, bo to jest też istotne?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych