Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wciąż wierzą, że Michał wróci... :: zobacz komentowany artykuł

156 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~~GOSC~~

~~GOSC~~
  • Goście

Napisano 17 październik 2009 - 17:47:08

Apeluje do michala rodzicow walczcie o Michala do konca NIE DARUJCIE ku***E KLAUDII I 3 BANDYTOM,BO ONI ZASŁUGUJĄ TYLKO NA SMIERC

#142 ~~GOSC~~

~~GOSC~~
  • Goście

Napisano 17 październik 2009 - 17:50:37

Znałam Michała był przystojny kulturalny utopił oczy w takim podorędziu,a szmata kazała go zniszczyć bo wydoila z niego wszystko co mogla a on jej zaufał takiej ku***e.MUSI ZA TO ZAPŁACIĆ PRZED SĄDEM

#143 ~26C564~

~26C564~
  • Goście

Napisano 18 październik 2009 - 12:13:19

MICHAL ZAWSZE W MOIM SERCU.TESKNIE ZA TOBA.TO CALE ZDARZENIE BYLO O TA KLAUDIE SZMATE KTORA NAMOWILA TYCH BANDZIOROW DO CALEGO ZDARZENIA NIEWIEM CZYM CHCIALA ZAIMPONOWAC CHYBA PUSTOTA JAKA MA W GLOWIE.SZMATO JESTES WSTRETNA JAK GOWNO ZAL I JESZCZE RAZ ZAL.

#144 ~BEZSTRONNA~

~BEZSTRONNA~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 21:46:37

sprawiedliwość pojęcie względne ... wg. sedziego moze być to wypuszczenie ich ... dla was niekoniecznie.

Uważacie że kim są ich rodzice?
Niektórzy widze mają dziwne pogląd na sprawe. Nie wy jesteście od ustalaniaco jest sprawiedliwe a co nie.

Chcecie sprawiedliwości? sąd uznał że wypuszczenie ich jest sprawiedliwe? ktoś się nie zgadza? sąd ma racje nie wy. Ale dla was to nie wystarcza taka sprawiedliiwośc jak dla was jest " niesprawiedliwa" tak? Dla was jedynie zamknięcie ich byłoby sprawiedliwe, ale sąd uznał inaczej więc trzeba pisac jacy to oni źli jak to wogole mozna ich było wypuścić ?

Może odrazu wypędzić ich zagranice? bo jakto taki ktoś w Polsce chodzi?

Adwokat się znalazł. Ludzie za alimenty siedzą w "pace", a po dokaniu takiego przestępstwa po ulicach chodzą. W ogóle mi się to w głowie nie mieści.
Nie długo nie będzie można po ulicach chodzić, bo będzie bezprawie GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ???!!!

#145 ~ONA~

~ONA~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 21:58:19

No tak mieli przeprosic kogos kto im grozi.. Tak własnie bo to im groża a nie odwrotnie.. Nie wierze normalnie w te bzdury napisane bylo sobie jeszcze dodac ze dom panstwa walesiaków 24h na doba obstawia młodziez z pistoletami krzyczac ''nie walczcie o Michała!'' nie zdziwiłbym sie jakby tak napisali
ŻAłOSNE

Nazwiska piszemy z dużej, a nie z małej litery.

#146 ~~KTOS~~

~~KTOS~~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 22:11:11

co ty sobie myślisz? że oni chcieli tego? że zrobili to specjalnie? że tym sie wogole nie pzrejeli nie znasz ich wiec ich ne osadzaj myślisz ze co ze oni nie maja rodziców którzy też to przezywali?

GDYBY SIĘ TYM PRZEJĘLI TO WEZWALIBY CHOCIAŻ KARETKĘ.

#147 ~nieznalamgo ale...~

~nieznalamgo ale...~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2009 - 13:37:35

.."Dla mnie to zabójstwo, a nie wypadek. W przypadek bym uwierzył, gdyby Michała pobili, a on umarłby po kilku dniach. Został skopany i zostawiony na pewną śmierć. Nie zainteresowali się w jakim jest stanie, tylko odeszli." trzeba cos wiecej dodawac?
mowi sie, ze teraz to juz nie zmieni, znajomi ktorzy znali tych co to zrobili to mowia i bronia ich bo podobno za to "zalują"
jak mozna zalowac za cos zo robilo sie celowo?? czy taką osobe mozna nazwac czlowiekiem ??
dla mnie brak slow. nie mi oceniac. ale moje zdanie jest proste. POWINNI ODPOWIEDZIEC ZA SWOJ CZYN !!

#148 ~nada ja~

~nada ja~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2009 - 13:42:04

GDYBY SIĘ TYM PRZEJĘLI TO WEZWALIBY CHOCIAŻ KARETKĘ.

hello??? o czym wogole tu mowa?? cos mi sie tu wydaje ze wszyscy ktorzy bronia tych co to zrobili maja dziwny poglad na zycie!!
a jak na was by padlo ?? na wasze dzieci?? tez mielibyscie takie zdanie??? tez bronilibyscie tych co to by zrobili waszemu dziecku ?? tak po prostu odpuscili ??
gdzie wy macie glowe?? jestescie totalnie beszczelini!!

#149 ~maciej~

~maciej~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2009 - 10:34:25

Smarki mają rodziców dzianych, którzy wynajęli 2 magicznych adwokatów prawie czarnoksiężników. Jedno co wiadomo na pewno to to, że Michał był bardzo spokojnym chłopcem, studentem uczelni wyższej,"pod kołnierzykiem". Został wydany na niego wyrok już kilka dni wcześniej - podobno (słowo podobno użyłem celowo). Chodziło oczywiście o "dziw-czynę". Współczuję Michała Rodzicom nie tylko dlatego, że stracili syna, ale również, że żyją w państwie, a raczej mieście w którym są tek niezawisłe sądy. Z prawniczego punktu widzenia, oczywiście, że Rodzice Michała jako oskarżyciel posiłkowy powinni się odwołać do sądu wojewódzkiego. Myślę, że na tym szczeblu czarnoksiężnicy z Ostrowca nie mają już tyle konekcji i smarki trafią na 25 lat za kraty. Sąd może to uczynić kwalifikując sprawców jako dorosłych, a czyn uznając faktycznie czyli jako morderstwo.

#150 ~maciej~

~maciej~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2009 - 10:39:21

Rodzice zabojców i tej suki Klaudi teraz zaczęły się interesowas swoimi bandytami a gdzie byli wcześniej jak sie upijaly i szlajaly w wieku 15 lat.Michal był uczciwym czlowiekiem i jego dobroc i ufnosc ku*** Klaudii go zabiła.Rodzicom Michala zostal tylko łzy i cmentarz gdyż codziennie ich widze na miejscu zabojstwa przy krzyzu gdzi z zimną krwia 3 bandytów i szmata zamordowaly niewinnego człowieka,az strach pomyslec co bandyci beda robic dalej i ta dziwka.Zobaczymy jaka bedzie sprawiedliwosc 29 pazdziernika.

A jak się nazywa ta Klaudia??

#151 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2010 - 22:48:23

Dziwi mnie to, że w ogóle nie odpowiadała za to główna sprawczyni śmierci Michała Klaudia

#152 ~~GOSC~~

~~GOSC~~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2010 - 09:52:15

WYROK JEST SZOKUJACY. ONI ZA ZABOJSTWO CHODZA DO SZKOLY UPRAWIAJA SPORTY.DOSTALI SZANSE,TO JEST SMIESZNE JAK MORDERCA UCZESZCZA DO SZKOL-NIEROZUMIEM.ZABILI I NIEDALI SZANSY MICHALOWI NA PRZEZYCIE TYLKO JESZCZE GO DOBIJALI .SWIAT JEST CHORY :unsure:

#153 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2010 - 13:54:22

No to wczoraj u pani Jaworowicz w pięknym świetle wypadł Ostrowiec. Wstyd panie Prezydencie!!!!!!!!!!

#154 ~~ewa~~

~~ewa~~
  • Goście

Napisano 20 luty 2010 - 06:15:08

No to wczoraj u pani Jaworowicz w pięknym świetle wypadł Ostrowiec. Wstyd panie Prezydencie!!!!!!!!!!

spokojnie a co z tym wszystkim ma prezydent ostrowca wychowujmy dobrze swoje dzieci zeby nikt przez nich nie uronił ani jednej łzy zapwniamy swoim dzieciom wszystkie zachcianki a nie uczymy ich miłosci wobec drugiego człowieka

#155 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 27 luty 2010 - 19:36:59

Do rodziców Michała(*)
Bardzo Państwu współczuję i życzę sprawiedliwości...

Czytając artykuł doszłam do wniosku, że ta młodzież to jakaś pomyłka... Kto wychował takie dzieci, które zatłukły chłopaka a potem potrafiły jeszcze powiedzieć kto i ile razy go uderzył... To straszne, jak można pozwolić żeby mieli kontakt z NORMALNYMI ludźmi... Jeśli nie poniosą kary za to morderstwo to znaczy, że sprawiedliwości nie ma i każdy zwyrodnialec jest bezkarny. Nikomu źle nie życzę, ale na miejscu rodziców tych bandytów bałabym się własnego dziecka... A wg mnie dziewczyna nie jest tylko świadkiem, była tam i się gapiła, nie zareagowała jak człowiek... Tak nie można... Mam nadzieję, że znajdzie się sąd, który wyda sprawiedliwy wyrok!!! Michałowi zabrali szansę na życie, nie będzie cieszył się każdym dniem, jego rodzicom pozostał smutek i żal do końca życia. Dlaczego oni łażą po ulicach, śmieją się, chodzą na imprezy, do szkoły??? dlaczego ich rodzice mogą się nimi cieszyć??? TO NIESPRAWIEDLIWE, NIECH ODWIEDZAJĄ ICH W WIĘZIENIU I CIESZĄ SIĘ, ŻE ICH WIDZĄ!!! RODZICOM MICHAŁA ZOSTAŁ CMENTARZ!!!

SRRAWIEDLIWOŚCI !!!!

#156 ~Daniel Piechowiak~

~Daniel Piechowiak~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2012 - 10:37:10

hey mam wielka prozbe do ciebie , potrzeboje namiary na rodzicow michala jezeli jest to mozliwe a bys podal mojego maila tacie Michala widhalm99@gmail.com bym byl ci bardzo wdzieczny z gory dziekuje Daniel Piechowiak

#157 ~jack~

~jack~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2016 - 14:48:32

może warto wrócić do sprawy Michała? może teraz za nowej władzy coś się da zrobić? może bandziory trafią za kraty? podajcie imiona i nazwiska tych zwyrodnialców i tej dziewczyny

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych