Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wciąż wierzą, że Michał wróci... :: zobacz komentowany artykuł

156 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 14:48:03

Najważniejsze, żeby rodzina ofiary pamiętała, że wyrok ostrowieckiego sądu nie jest ostatecznym. Są odwołania, a ostatecznie Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu.

#42 ~barka~

~barka~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 14:51:21

Jeśli byłoby to działanie zaplanowane to z pewnościa policja by do tego doszla takich rzeczy nie da sie zatuszowac. Moze i miał prawo byc pijany ale nie mial prawa zaczepiac nieletnich. Jesli cos jes tuszowane to tylko i wylacznie w gazetach ktore opisuja tylko relacje rozicow.
Od wymierzania kar jest sąd ktory zna doskonale ta sprawe a nie zyje plotkami!

"nie miał prawa zaczepiać nieletnich" - i to ma być argument na rzecz niewinności napastników i ich PRAWA DO POBICIA ze SKUTKIEM ŚMIERTELNYM?

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 15:46:30

Najważniejsze, żeby rodzina ofiary pamiętała, że wyrok ostrowieckiego sądu nie jest ostatecznym. Są odwołania, a ostatecznie Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu.

rodzina sie już odwolywała i sad kielecki w pelni poparl sad ostrowiecki. wiec chyb a cos w tym jednak musi byc

#44 ~mieszkana Ostrowca~

~mieszkana Ostrowca~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 16:41:22

mnie bardzo dotyczy ta sprawa i wiem ze w koncu sie doczekamy sprawiedliwosci jezeli nie w naszym przekletym miescie czy panstwie co rzadza tylko pieniadze i szerokie plecY to napewno tam wysoko na Sadzie Ostatecznym.

A Z TYCH TRZECH JEDEN JUZ BYL KARANY czyli nie byl wczesniej grzecznym dzieckiem pokazal juz swoje wyrastajace rozki a teraz to ma cale poroze bo doprowadzil do czynu karogodnego ZABOJSTWA
naprawde nie rozumie dlaczego tych trzech gowniarzy chodzi po miescie, przeciez zabili czlowieka, i ja idac i ich widzac boje sie ze i mnie to moze spotkac bo nie wiem, co im strzeli do glowy moze beda chcieli wyladowac nerwy albo beda pod wplywem uzywek czy alkoholu i nie beda panowac nad soba. boje sie i o siebie jak i o moja rodzine bo nie wiadomo co strzeli im do glowy, a jak raz rodzice nie ukaza dziecka tzn ze moze robic co chce tak jest i w przypadku ich, rodzice chca zeby bylo pieknie cacy bo to ich dzieci i tuszuja zalatwiaja organizuja i placa to za 5 10 lat ci gowniarze moga i im to zarobi bo dasz palec to wezma cala reke. oni maja swoich synow, robia im kanapki do szkoly a panstwo Waresiek maja wspomnienia i tylko moga kupowac swieczki i kwiatki na grob.
UKARAJCIE TA GOWNIARE TEZ!!!!!!!!!!!!!!! ale nie pewno kochana jej babcia nie pozwoli na to bo jak jej kolegow przywozi na imprezy czy organizuje kat na nie to napwewno teraz tez zaplaci zeby jej nic nie grozilo.

NIE PODOBA MI SIE TO STRASZNIE

LUDZUE RZADAJMY SPRAWIEDLIWOSCI A NIE ZALATWIAJMY WSZYSTKIEGO PIENIEDZMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

#45 ~~koleżanka~~

~~koleżanka~~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 16:46:56

Zabójstwo – świadome, zamierzone zachowanie skutkujące śmiercią innej osoby.

Zabójstwa nie należy mylić z nieumyślnym spowodowaniem śmierci, które różni się od zabójstwa tym, że sprawca nie działa z zamiarem (ani bezpośrednim, ani ewentualnym) spowodowania śmierci ofiary, ale powoduje śmierć przez nieostrożność, najczęściej przez niezachowanie obowiązujących przepisów, np. drogowych o ruchu pojazdów. Może to mieć miejsce także wtedy, gdy sprawca działa wprawdzie umyślnie, ale w zamiarze popełnienia innego czynu, niż zabójstwo (np biorąc udział w bójce lub pobiciu) i sprowadza skutek śmiertelny, którego bynajmniej nie chciał, ani nie godził się nań, ale który powinien był i mógł przewidzieć.

źródło: wikipedia

To i tak was nie przekona prawda? oni bedą zabójcami mimo to. : (

mnie nie trzeba przekonywać. znam chłopaków i wiem jak bardzo to przeżywają,że nie chcieli nic zrobić. ludzie nawet nie wiedzą, jak im jest przykro... ale do betonu nie będę mówić.. i tak nie pojmiecie

#46 ~??~

~??~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 16:52:43

a przeprosili????????????

NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#47 ~~koleżanka~~

~~koleżanka~~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 17:02:00

śmierć za śmierć !!! i wszystko w tym temacie, takie jest moje zdanie

żałosne,żeby człowiek w XXI wieku tak mówił
ż a ł o s n e
i właśnie za takie poglądy ludzie powinni być wysyłani do komór, ponieważ są niebezpieczni ;o
taki paradoksik

#48 ~~koleżanka~~

~~koleżanka~~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 17:04:28

i to jest sprawiedliwosc ?? Chłopak nie żyje a oni łażą sobie bezkarnie po ulicach . Nawet nie przejmą się tym co czują rodzice ;//

Z E R O sprawiedliwości ;///

dlaczego uważasz,że się nie przejmują?! dlaczego tak uważasz?! NIE ZNASZ ICH, NIE WIESZ, CO PRZEŻYWAJĄ, NIE ROZMAWIAŁAŚ Z NIMI!!! JAK MOŻESZ WYDAWAĆ TAKIE OPINIE?!

#49 ~~koleżanka~~

~~koleżanka~~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 17:10:13

Oni nie mają osądzać co czują rodziny jednej lub drugiej strony ... tylkostwierdzić fakty. a fakt jest taki ze on uderzyłem się głową w kamien.

Znam ich troche czasu i moge powiedziec ze sa bardzo mili, a fakt że stało się co się stało... ktoś już o tym wspomniał wszyscy byl pod wpływem alkoholu, niestety, nawet Michał który wg. kogos kto spedzal z nim bardzo duzo czasu, nigdy nie widział go pijanego.

Chce się zapytać dlaczego sadzicie że tu brały udział pieniądze?

dokładnie. jakie pieniądze? znam chłopaków i ich rodziny, rozmawiałam z nimi. tam nie było mowy o pieniądzach. myślicie,że nie chcieli, aby wyszli za kaucją? nawet tego się nie dało!!! wyrok jest prawomocny, tam nie było mowy o pieniądzach! szok, czego można się dowiedzieć ;////

#50 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 17:17:27

a przeprosili????????????

NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No tak mieli przeprosic kogos kto im grozi.. Tak własnie bo to im groża a nie odwrotnie.. Nie wierze normalnie w te bzdury napisane bylo sobie jeszcze dodac ze dom panstwa waresiaków 24h na doba obstawia młodziez z pistoletami krzyczac ''nie walczcie o Michała!'' nie zdziwiłbym sie jakby tak napisali
ŻAłOSNE

#51 ~~koleżanka~~

~~koleżanka~~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 17:17:46

jak tu piszecie Michal nigdy nie naduzywał alkoholu i nie widzieliscie go nigdy pijanego tak wiec nie macie pojecia jakie zachowanie wywołuje w nim duza dawka alkocholu(1,7)
Zastanawiajace jest dlaczego gazety bazują tylko na relacjach rodziców..

no nareszcie mądra wypowiedź! :) rodzice się pchają do mediów tak,że czasem mam wrażenie, że chcą zabłysnąć przez własną tragedię... rozumiem - to starzy ludzie z małej miejscowości, a w dodatku zginął ich syn. jednak na Boga - po co z tym biegać do telewizji, do gazet?! i wszyscy tacy katolicy, tacy wierzący, bogobojni oh ah... w niedzielę do kościoła,a potem żądają śmierci dla młodych chłopaków... a żebyście spalili się w piekle za te poglądy. ta religia karze wybaczać...

#52 ~~koleżanka~~

~~koleżanka~~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 17:21:18

i jeszcze coś. nie wiem ile w tym prawdy, że rodzice napastników usiłują sprawę zatuszować i walczą o najniższy możliwy wyrok. jeśli tak jest, to współczuję im tego kim są. nie dość , że ich dzieci dopuściły się takiego czynu, to jeszcze teraz rodzice im pokazują, że taki czyn można popełniać bezkarnie.
mama z tatą wszystko posprząta. pójdziesz na studia. tata załatwi dobrą pracę. spłodzisz potomka. ochrzcisz go. wcześniej weźmiesz ślub w katolickim kościele. i kiedyś synowi czy córce opowiesz, czym się w czasach młodości zajmowałeś. bo przecież nic takiego się nie stało, więc dlaczego miałbyś to przed nimi ukrywać?

okropne, co napisałaś :( rodzice kochają swoje dzieci ponad wszystko i to logiczne,że chcą, aby mieli najniższą karę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAJĄ RZĄDAĆ KARY ŚMIERCI DLA WŁASNYCH DZIECI?!?!?! JESTEŚCIE BEZ SERCA :(:(:(

#53 ~~koleżanka~~

~~koleżanka~~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 17:21:40

nie chcę mówić co się tam stało, bo znam ta historie tylko z opowieści a więc nie bd się w to zagłębiała bo nie wiem co jest prawdą a co nie...
Ja również znałam Michała. i chcę aby ci dranie surowo za to zapłacili.. To co między nimi "mogło" zajść napewno nie było warte życia tak młodego chłopaka. Miał jeszcze przed sobą całe życie, ale oni mu je odebrali... ZABÓJCY nie powinni być na WOLNOŚCI!!!!!!!!!!

#54 ~~koleżanka~~

~~koleżanka~~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 17:23:24

mam nadzieje ze sad 8 pazdziernika nie pozwoli zabojca wrocic do domu tak jak oni nie pozwolili wrocic naszemu michalkowi i ukara ta dziewczyne bo to ona kazala zabic MICHALKA!

kazała zabić michałka? nie bądź śmieszna. nikt tam nie mówił o śmierci

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 17:25:24

Czytając te wszystkie komentarze jestem ciekawy kto szybciej i skuteczniej wymierzy sprawiedliwość-sąd czy ludzie bojący się uwolnionych bandytów...

#56 ~____nieznajoma_____~

~____nieznajoma_____~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 17:27:27

po 1 gdzie byla w tym czasie policja?? przeciez to bylo niedaleko
po2 podobno tam sa kamery wiec gdzie jest nagranie??
po 3...ta dziewczyna nie cieszy sie dobra opinia....a zeby bronic kolegow zrobi podobno wszytsko....
dlaczego gdy ludzie sa zli czy zdenerwowani wyladowywuja swoja agresje na innych?? Ci gowniarze powinni siedziec! niewazne ze jednego tatus jest jakims inzynierem a 2 podobno straznikiem miejskim mnie to tak naprawde go*** obchodzi!!!!!!!!! gdzie ta rzekoma sprawiedliwosc?? rodzice teraz przezywaja pieklo mozecie sobie wyobrazic jak to jest stracic dziecko?? nie bo jeszcze nawet niektorzy z Was ich nie maja... za zabojstwo powinno sie karac kara smierci tylko takie widze jedyne wyjscie.... skoro tych kolesi nie zamknieto to znaczy ze teraz maja oni pozwolenie na zabijanie....chodza i strasza.... czy to normalne?? smieja sie teraz na swoich blokach z tego co zrobili....teraz uwazaja sie za lepszych??ale pod jakim wzgledem??? a czy rodzice MICHAŁA uslyszeli chociaz od nich slowo : PREZEPRASZAM?? nie!!!!!!!! a od rodzicow mordercow???NIE!!!!!!!!!!! przykro ze takie cos sie dzieje.... ;(:(:(:(: nigdy nie zapomnimy o MICHALE ;( [*]

#57 ~kol........~

~kol........~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 17:44:54

takich pe... bandytów .... to tylko zaje....

#58 ~mala oc ^^~

~mala oc ^^~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 17:45:41

moim zdaniem to gowniarstwo powinno zostac skazane na przynajmniej 15 lat ! za takie cos . tez znalam Michala i to bardzo db . nigdy nie uwierze ze On sprowokowalby kogos do bojki o byle co .. nie dorzeczne . Kto Go znal to wie jaki byl On i jacy sa jego rodzice . i maja racje tez bym nigdy nie odpuscila jezeli chodzilo by o moje dziecko.

i jeszcze jedno ... Oni nie zadaja smierci dla sprawcow tylko surowej kary .. i to popieram.

#59 ~~ktos~~

~~ktos~~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 17:46:19

cwaniaki to są je...

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 18:10:01

Jeśli 8 października nie zapadnie stosowny wyrok i sędziowie z policją będą nadal urządzać pośmiewisko z tej sprawy my młodzi musimy wziąć sprawy w swoje ręce.Nie będą mordercy pluć nam w twarz!!!!!!!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych