Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wciąż wierzą, że Michał wróci... :: zobacz komentowany artykuł

156 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ziółek~

~Ziółek~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 08:08:54

śmierć za śmierć !!! i wszystko w tym temacie, takie jest moje zdanie

#22 ~łukasz~

~łukasz~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 08:53:07

dożywocie dla sku***synów!!!!!!!!!nawet nie wiecie co czuje rodzina i najbliżsi przyjaciele!!!Michaś nie zapomnimy o Tobie>>>>

#23 ~~gregor~~

~~gregor~~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 08:56:59

Gdy przyglądam się temu co niektórzy ludzie tu piszą to po prostu nie miesci się w głowie. Sprawę że tak powiem znam od podszewki i mogę powiedzieć jedynie tyle że zarówno ta dziewczyna jaki i chłopcy przez których to wszystko sie stało sa winni. Nie rozumie tylko dlaczego tak sie stało ze oni sa na wolności gdy odebrali zycie niewinnemu człowiekowi.
Niektórzy pisza ze to złe miejsce zły czas dla nich ale ludzie nikt nie kazal im tego tak zalatwiac wiec ewidentnie jest tu ich wina. To jest proste gdyby go nie bili nic by mu nie było. I może to i był niefortunny wypadek lecz biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności był to zamierzony czyn. Bili po to by zabic. Nie ma dla nich usprawiedliwienia.
Kolejna rzecza jest to ze wysoko postawieni rodzice zrobili swoje i dlatego ich niby niewinne dzieci sa na wolności.
Michałowi zycia nikt nie wróci ale mam nadzieje ze oprawców spotka najwyższa kara i trafia do więzienia na kilka ladnych lat ponieważ wiedzieli co robią i skoro o tej godzinie byli na miescie a nie w domu wiec powinni byc traktowani jak dorosli wraz z ich kolezanka ktora tez powinna zostac pociagnieta do odpowiedzialności.

#24 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 09:59:52

byc moze nie było to zabójstwo z premedytacja, ale pobicie ze skutkiem śmiertelnym ( z naciskiem na śmiertelnym)... pobicie jest czynem karalnym, tym bardzij z skutkiem smiertelnym...Ci chłopcy powinni byc świadomi tego, że bijąc drugą osobę, można ją nieumyślnie zabic...tak sie stało w tym przypadku...Dlatego prawda jest jedna. za ten czyn powinni odpowiedziec sprawiedliwie i wiini byc skazani ...

#25 ~gienus12~

~gienus12~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 10:11:40

Hah, sprawiedliwość, ładna mi sprawiedliwość, jak skopali go. Od początku było wiadome że to nie była jakaś tam zwykła bujka na schodach tylko oni go poprostu zakatowali, nie znali litość. Koncert koncertem, alkohol wchodził w role na pewno, ale tak jak jest napisane Michał nigdy nie naduzywał go,nie zaczepiał i nie prowokował.. Także to nie był zwykły przypadek. Ludzie
Oskarżeni i pobicie ze skutkiem śmiertelnym? i wypuszczeni, czy polskie prawo zeszło kompletnie na psy ?.. niech sie pukną w głowe..

#26 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 12:02:41

jak tu piszecie Michal nigdy nie naduzywał alkoholu i nie widzieliscie go nigdy pijanego tak wiec nie macie pojecia jakie zachowanie wywołuje w nim duza dawka alkocholu(1,7)
Zastanawiajace jest dlaczego gazety bazują tylko na relacjach rodziców..

#27 ~moje_zdanie8~

~moje_zdanie8~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 12:05:17

CYTAT(~koleżanka~ @ 1.10.2009, 20:42:47) *
Piszecie o Michale, ze to był spokojny, cudowny chłopak. Owszem, może tak, zresztą teraz nawet nie wypada mówić o nim nic innego.
Ale ja jestem koleżanką tych chłopaków i oni też sa mili, pomocni, zawsze pomogą, pogadają, doradzą. Nie możecie ręczyć za Michała, że to nie jego wina tak samo jak ja nie mgoę reczyć za moich kolegów. Stało się źle, zginął chłopak któy powinine teraz żyć ale nie nazywajcie ich zabójcami którymi tak naprawde nie są. Wszyscy znaleźli się w niewłaściwym miejscu i o niewłaściwej porze. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. A skoro zostali wypuszczeci to znaczy że nie to są to jakieś bandziory tylko normalne chłopaki jak wszyscy którym wydarzył się wypadek. Bo to był wypadek, nie zaplanowane morderstwo z premedytacją.

jedna wypowiedź mowiąca cokolwiek sensownego. Sprawiedliwością dla was byłoby ukaranie ich dlatego ze jak tu 'koleżanka' napisała znaleźli się w niewłaściwym miejscu i czasie? nikt tego nie planowal. wiadomo ze wypada teraz mówić jaki to Michał był cudowny i wogóle bez skazy. Kto powiedział że nie ma sprawiedliwości i wszystko jest za pieniądze poustawiane? niech idzie i spróbuje przekupić sędziego.

jesli dla was zabicie kogos co prawda nie umyslne jest tlumaczone znalezieniem sie w zlym miejscu i czasie i nazwane wypadkiem to idzcie sie leczyc bo tez sie od tych co zabili niczym nie roznicie. to moze kazdy wyjdzie na ulice ubije kogo chce na smierc i bedzie sie tlumaczyl ze byl w zlym czasie i zlym miejscu i spotkal go wypadek. nie patrzac juz jaki kto byl ich bylo 3 on 1 nawet jak by ich zaczepial czego z pewnoscia nie robil to ich uprawnia do pobicia go az tak (koguciki sie musialy popisac bo dziewczyna szla to kazdy mu musial przywalic zeby nie byl gorszy,a ten co boks trenowal nie zdawal sobie oczywiscie sprawy ze swojej sily gdzie tam i uczyli go zeby we 3 na 1 napewno nie )bo nie mogli go postarszyc napewno by odszedl. a teraz oni chodza po ulicy a on nie zyje i to sprawiedliwosc jest ze im kuratora dali to sie nazywa olanie sprawy i ze sie im upieklo.
i nawet mnie nie rozsmieszajcie ze tu nie ma znajomosci ukladow, a nawet jak nie ma to co za sedzia ich sadzil. jaki oni maja teraz poglad zabili i im sie upieklo i to ma byc przestroga. nawet nie przeprosili rodziny takich ludzi to za kraty kogo sady na ulice wypuszczaja . co nie zdawali sobie sprawy ze jak bija to moga zabic nie sa tacy mali ,nie potrafia ocenic sily i konsekwencji,dobrze wiedzieli co robia bo to nie bylo pobicie ze pare siniakow potem tylko go ubili i to na maxa wiec sobie zdawali sprawe co robia. takich ludzi to do za kraty i nie wciskajcie ze byli mili itp(trucizna jest slodka) mogli byc ale swoj czym powini sprawiedliwie odpowiedziec a nie taka pseudokara.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 12:08:22

Jaka to sprawiedliwość?!! Michał nie żyje a oni....oni chodza uśmiechnieci jakby nic sie nie stało! :(

#29 ~banerka~

~banerka~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 12:36:10

jak tu piszecie Michal nigdy nie naduzywał alkoholu i nie widzieliscie go nigdy pijanego tak wiec nie macie pojecia jakie zachowanie wywołuje w nim duza dawka alkocholu(1,7)
Zastanawiajace jest dlaczego gazety bazują tylko na relacjach rodziców..

zacznijmy od tego, że był to człowiek pełnoletni i mógł się napić alkoholu. ja bym chciała wiedzieć, czy nieletni napastnicy byli pod wpływem alkoholu (dziwnie się milczy na ten temat). i druga sprawa: do zdarzenia doszło po godz. 22, co nieletni robili o tej porze bez opieki rodziców? gdzie byli ich rodzice?

czy zrobili to umyślnie, czy nie - do końca życia oni i ich rodzice będą mieć krew na rękach.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 12:45:49

Witam, z niecierpiwoscia czekam na sprawe i mam nadzieje ze wreszcie bekna nieletni za swoje czyny. Czuja sie bardzo swobodnie w dzisiejszym swiecie. Do zabojstwa okazuje sie ze sa nieletni jednakze w innych sytuacjach (np. w szkole, na podworku) chca zeby ich traktowac jako doroslych. Co z tego czy ma 15, 16 czy tez 17 lat skoro wzrostem i waga spokojnie dorownuja doroslemu. A jak w tym przypadku umiejetnosciami sztuk walki nawet przewyzszaja. Mam nadzieje ze lekarze oraz wszyscy swiadkowie zeznaja prawde i wreszcie padnie uczciwy wyrok.
Niejednokrotnie mijam sie ze sprawcami oraz dziewczyna tego zdarzenia poniewaz jestem mieszkancem Ostrowca. Co mam sobie myslec? Ze moga rowniez podejsc i mnie zabic ... Glupota jest ze wogole zostali wypuszczeni do domow i normalnie uczeszczaja na zajecia szkole.

Moja rada dla rodzicow jezeli nie pomoze Polski Wymiar Sprawiedliwosci to polecam odwolac sie do Strasburga tam zajma sie wszystkim nawet i prowadzacymi ta sprawe.

#31 ~banerka~

~banerka~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 12:48:43

i jeszcze coś. nie wiem ile w tym prawdy, że rodzice napastników usiłują sprawę zatuszować i walczą o najniższy możliwy wyrok. jeśli tak jest, to współczuję im tego kim są. nie dość , że ich dzieci dopuściły się takiego czynu, to jeszcze teraz rodzice im pokazują, że taki czyn można popełniać bezkarnie.
mama z tatą wszystko posprząta. pójdziesz na studia. tata załatwi dobrą pracę. spłodzisz potomka. ochrzcisz go. wcześniej weźmiesz ślub w katolickim kościele. i kiedyś synowi czy córce opowiesz, czym się w czasach młodości zajmowałeś. bo przecież nic takiego się nie stało, więc dlaczego miałbyś to przed nimi ukrywać?

#32 ~znajomy~

~znajomy~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 13:09:34

sprawiedliwość pojęcie względne ... wg. sedziego moze być to wypuszczenie ich ... dla was niekoniecznie.

Uważacie że kim są ich rodzice?
Niektórzy widze mają dziwne pogląd na sprawe. Nie wy jesteście od ustalaniaco jest sprawiedliwe a co nie.

Chcecie sprawiedliwości? sąd uznał że wypuszczenie ich jest sprawiedliwe? ktoś się nie zgadza? sąd ma racje nie wy. Ale dla was to nie wystarcza taka sprawiedliiwośc jak dla was jest " niesprawiedliwa" tak? Dla was jedynie zamknięcie ich byłoby sprawiedliwe, ale sąd uznał inaczej więc trzeba pisac jacy to oni źli jak to wogole mozna ich było wypuścić ?

Może odrazu wypędzić ich zagranice? bo jakto taki ktoś w Polsce chodzi?

#33 ~grobla~

~grobla~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 13:15:20

sprawiedliwość pojęcie względne ... wg. sedziego moze być to wypuszczenie ich ... dla was niekoniecznie.

Uważacie że kim są ich rodzice?
Niektórzy widze mają dziwne pogląd na sprawe. Nie wy jesteście od ustalaniaco jest sprawiedliwe a co nie.

Chcecie sprawiedliwości? sąd uznał że wypuszczenie ich jest sprawiedliwe? ktoś się nie zgadza? sąd ma racje nie wy. Ale dla was to nie wystarcza taka sprawiedliiwośc jak dla was jest " niesprawiedliwa" tak? Dla was jedynie zamknięcie ich byłoby sprawiedliwe, ale sąd uznał inaczej więc trzeba pisac jacy to oni źli jak to wogole mozna ich było wypuścić ?

Może odrazu wypędzić ich zagranice? bo jakto taki ktoś w Polsce chodzi?

punkt widzenie zmienia się w miarę zmiany punktu siedzenia. gdyby ofiara nosiła twoje nazwisko też byś to napisał?

#34 ~~edi~~

~~edi~~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 13:36:32

ludzie prosimy was o sprawiedliwosc mlody chlopak lezy w grobie a bandyci na wolnosci!gdzie jest sad gdzie jest sprawiedliwosc gdzie jest kara!czy tylko licza sie pieniadze ?michal nie zyje rodzina cierpi a bandyci chodza usmiechnieci po wolnosci!tak wogole to zadaje sobie pytanie dlaczego podczas tego zabojstwa nie zostaly przeprowadzone badanie krwi u tych chlopakow i dlaczego dziewczyna nie zostala ukarana!czyzby tak dobrze zaplacili ze sad na to wszystko patrzy z zamknietymi oczami!czy tylko licza sie pieniadze na tym swiecie! zabili michalka odgrazaja sie rodzinie robia to co chca i nikt tego nie bierze pod uwage!DLACZEGO DZIEWCZYNA SPRAWCZYNI ZABOJSTWA NIE ZOSTALA UKARANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zrobmy cos jak sad nie chce im dac sluszna kare ukarajmy ich sami!ktores dnia moga to samo zrobic innemu dziecku!nie pozwolmy na to!

#35 ~~edi~~

~~edi~~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 13:41:57

zniszczmy bandytow nie pozwolmy im chodzic spokojnie po tej ziemi i i ta kur... claudie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#36 ~~EDI~~

~~EDI~~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 13:47:32

MICHALKU nie zasluzyles sobie na to co ci zrobili musza za to poniesc kare jak im nie wyznaczy kary sad to my to zrobimy!

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 13:47:50

wg mnie również sprawa powinna być skierowana do Strasburga, jeśli polski sąd ich nie ukarze odpowiednio

#38 ~siostra~

~siostra~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 13:59:49

mam nadzieje ze sad 8 pazdziernika nie pozwoli zabojca wrocic do domu tak jak oni nie pozwolili wrocic naszemu michalkowi i ukara ta dziewczyne bo to ona kazala zabic MICHALKA!

#39 ~znajomy~

~znajomy~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 14:03:52

wg mnie również sprawa powinna być skierowana do Strasburga, jeśli polski sąd ich nie ukarze odpowiednio

szkoda sobie język na was strzępic(wlasciwie to palce)

NIE WY JESTEŚCIE OD WYMIERZNIA SPRAWIEDLIWOŚĆI

sąd wymierzy i tak już będzie.
a na pytanie jeśli byłby ktos z moim nazwiskiem? cóż wtedy wiadomo zachowywałbym sie tak samo jak wy... czyli bezmyslnie

#40 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 14:37:34

Jeśli byłoby to działanie zaplanowane to z pewnościa policja by do tego doszla takich rzeczy nie da sie zatuszowac. Moze i miał prawo byc pijany ale nie mial prawa zaczepiac nieletnich. Jesli cos jes tuszowane to tylko i wylacznie w gazetach ktore opisuja tylko relacje rozicow.
Od wymierzania kar jest sąd ktory zna doskonale ta sprawe a nie zyje plotkami!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych