Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

WARA OD NASZYCH DZIECI - powiedział Jarosław Kaczyński


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~LGBT+ jednak potrzebne~

~LGBT+ jednak potrzebne~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 07:19:13

Karta LGBT+ to zabieranie katolickim i prawicowym srodowiskom pedofilskim dzieci do molestowania.
Dlatego są temu przeciwni.
Kogo będą molestować jak już od małego dziecko będzie wiedzieć jak wygląda zły dotyk

#2 ~Pedofile i Sodomici~

~Pedofile i Sodomici~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 07:20:20

Karta LGBT+ to zabieranie katolickim i prawicowym srodowiskom pedofilskim dzieci do molestowania.
Dlatego są temu przeciwni.
Kogo będą molestować jak już od małego dziecko będzie wiedzieć jak wygląda zły dotyk

Prawicowy boją się że już od małego dziecko będzie wiedzieć co to jest zły dotyk i co oznacza molestowanie. Wtedy jeszcze większa ilość księży i polityków PiS bedzie przerażona perspektywą braku narybku do molestowania i gwałcenia.
Przecież specjalnie CBA (szef Ernest Bejda były pracownik spółki Srebrna) ukręca sprawę posła PiS z Podkarpacia który w burdelu posuwał niepełnoletnią prostytutkę ukraińską.
Przecież poseł prokurator Piotrowicz bronił umorzył sprawę księdza pedofila z Tylawy.
I takich przykładów jest wiele.
Każdy z nas jako dziecko bawił się w doktora z koleżankami i kolegami gdzie każdy pokazywał każdemu i właśnie o to chodzi żeby to było scywilizowane i żeby osoba do tego przygotowana merytorycznie wytlumaczyła dzieciom dlaczego jedno ma siusiaka a drugie nie ma.

#3 ~PiS chroni pedofilów~

~PiS chroni pedofilów~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 07:33:45

Wszystkich interesujących się życiem publicznym zastanawia,za jakie zasługi dla PiS dawny prokurator z PRL zajmuje tak ważne stanowisko w sejmie.
Warto zatem przytoczyć epizod,który rzuci nieco światła na posła Stanisława Piotrowicza.
W 2001 roku,jedna z gazet opisała poważny skandal pedofilski na Podkarpaciu. Proboszcz w Tylawie przez 30 lat molestował tamtejsze dziewczynki,dzisiaj zapewne mężatki i matki.
Sprawa po nagłośnieniu trafiła do prokuratury w Krośnie,którą kierował wówczas Stanisław Piotrowicz. Nadzorował z racji stanowiska pracę podległego mu prokuratora, który po pewnym czasie sprawę umorzył. Pan Piotrowicz publicznie bronił decyzji podległego prokuratora. Opisane w gazecie całowanie przez księdza proboszcza dziewcząt w usta,nazywał dawaniem ciumka, dotykanie miejsc intymnych uzasadniał zdolnościami bioenergoterapeutycznymi, bo jeśli dziewczynkę bolał brzuszek a ksiądz ją dotykał,ból przechodził,dziecko zdrowiało. Przetrzymywanie nocami dziewczynek na plebanii także udało się panu prokuratorowi zgrabnie wyjaśnić,że była to atrakcja.Kąpiele nago to troska o czystość dzieci.
Interwencja ówczesnego Ministra Sprawiedliwości doprowadziła do wznowienia postępowania i skierowania sprawy do sądu. proboszczowi udowodniono molestowanie 6 dziewczynek,skazano go na 2 lata więzienia w zawieszeniu.
Po wyroku,przełożony proboszcza biskup Michalik powiedział: "dzieci lgną do kapłanów i wciągają inne". Czyli,że nie można obwiniać księży za akty pedofilskie bo tego domagają się od nich nieletni.
Dzisiaj pan Piotrowicz stoi na czele komisji sejmowej,która zajmuje się reformą sądownictwa.
Co za czasy!!!Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych