Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Walka o tańsze paliwa :: zobacz komentowany artykuł

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~omega~

~omega~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2008 - 15:11:08

Codziennie obserwuję ceny na różnych stacjach benzynowych w Kozienicach i jestem przekonany, że jest zmowa cenowa, bo są przeważnie identyczne, lub zbyt podobne do siebie.

Otwieranie stacji paliw przez władze samorządowe może i brzmi atrakcyjnie, ale czy to znaczy, że będą też otwierać piekarnię, supermarket i aptekę, aby obniżyć ceny w mieście?

#2 ~skoda diesel~

~skoda diesel~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2008 - 12:55:23

Witam,
ja również tankuję w Kozienicach i przyznam że stacje firmowe - orlen, statoil - trzymają zawsze wyższe ceny niż na trasie. od początku tankuję na stacji na przemysłowej i tam zawsze paliwo jest tańsze o 5-8 groszy na litrze niż gdziekolwiek. ja tankuje olej napędowy i jestem zadowolony - skoda pomyka aż miło.

#3 ~w szoku~

~w szoku~
  • Goście

Napisano 02 maj 2008 - 08:41:49

Może i w Płocku jest zrobiona gminna stacja paliw ale konkurencja wcale nie obniża cen jeżdżę często na trasie z Płocka do Kozienic i różnica w cenie jest taka że w Płocku paliwo jest czasami nawet droższe do 30gr na jednym litrze. Miejmy nadzieje że w Kozienicach jak powstanie ta stacja to cos pomoże.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2008 - 10:37:49

Jak ktoś jedze na kielce to zaraz za orońskiem (10 km za radomiem) kupi noPb95 za 4,3 zł. Jak znam kozienice to tam ze 30 gr drożej. To jest bandycki kapitalizm. Doją was aż miło...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych