Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~blek~

~blek~
 • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 18:38:37

no i spółdzielnia zrobiła burdel w centrum Tbg , przy jednej z najbardziej uczęszczanej, a do niedawna ładnej ulicy, Setki ludzi przechodzi i kiwa z politowaniem głową nad głupotą Pana szanownego pożal się Boże Prezesa spółdzielni.

Śmieci i butelki walają się nie tylko po " ogrodzonym" krawężnikiem wysokości 10 cm, ale i po trawniku w stronę bloku 16 a nawet i butelki zatrzymują się na ogrodzeniu szkoły. Ogrodzenie śmietnika to płot szkoły i domu starców i blok 16 hahahaha,Pani co tu sprząta szuka yu tylko puszek i butelek.

Myślę, że Pan Prezydent N, Mastależ wraz z kimś z zagospodarowania przestrzennego przejdą się

na wycieczkę to tylko 200 metrów od urządu i zobaczą tę ozdobę miasta i coś z tym zrobią.

 

zapraszam do dyskusji

 #2 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 19:46:55

Problem w tym ,że duża część miasta dzięki kolejnym prezydentom i radnym nadal nie ma planu zagospodarowania co pozwala na dowolna interpretację prawa bud. WSTYD!!!!...

#3 ~Grzesiek~

~Grzesiek~
 • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 20:40:02

Przypadkowo przechodziłem tą ulicą i gdzieś tak od "Ilony" zalatywał smrodek, w pierwszej chwili moje podejrzenie padło właśnie na ten sklep, idąc dalej oniemiałem, na środku chodnika leżała reklamówka a obok masę skór z bananów a smród taki z pojemników, że dech zapiera.

TSM, to potrafi ludziom zasmrodzić życiorysy w imię zbliżających się wyborów , bo nie wierzę w to, że w dobrej wierze i w interesie  mieszkańców.

I tak :

- przedszkolaki z 5 -skazane na zabawy w oparach smrodu,

- dom starców, oni to pewnie już nic nie czują,

- Gimnazjum nr 3 - nauka przy zamkniętych oknach, nie wspominając o lekcjach w-f na boisku,

- plac zabaw dla dzieci, zasmrodzenie totalne.

 

To wcale nie jest głupia decyzja , właśnie czekają na taki odzew aby, udowodnić złe rządzenie przez obecnego Prezydenta, ale podejrzewam,  że mieszkańcy na takie podchody już się nie łapią. Z góry wiadomo  było czym to pachnie, prawda ?

 #4 ~siarkowiec~

~siarkowiec~
 • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 21:54:35

zlikwidować to dziadostwo syf brud itd, rozwalić budynek spółdzielni i tam postawić śmietnik, albo panu Lenardowi pod oknem

 Panie Lenard czas chyba odejść jak się nie wie cosię robi.

                   Pozdrawiam całą spóldzielnię TSM

                       mieszkaniec bloku 16 prawie śmietnika#5 ~heniek~

~heniek~
 • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 21:59:21

idę sobie ul hieronima patrze a tu pasnik dla rumunów i jeden jeszcze tu leje współczuję mieszkańcom.

zlikwidować samowolkę tsm#6 ~z 15~

~z 15~
 • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 22:14:59

Gdzieś te śmieci wyrzucać trzeba. Wcześniej śmietnik był między szkołą i blokiem 15 oraz sklepem foto i też śmierdziało, tylko nie było śmieci tak widać bo schowany ten śmietnik był. W dodatku mnóstwo pijaków szczało tam w tym śmietniku, w tym wielu z tych co przesiadywali w trzech pobliskich knajpach, tak że do środka się nie dało wejść - no chyba że w gumiakach. Teraz śmierdzi trochę dalej i tych pijaków obszczańców tak wielu nie leje. Mi nawet to odpowiada.#7 ~śmieciarz~

~śmieciarz~
 • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 07:54:51

Gdzieś te śmieci wyrzucać trzeba. Wcześniej śmietnik był między szkołą i blokiem 15 oraz sklepem foto i też śmierdziało, tylko nie było śmieci tak widać bo schowany ten śmietnik był. W dodatku mnóstwo pijaków szczało tam w tym śmietniku, w tym wielu z tych co przesiadywali w trzech pobliskich knajpach, tak że do środka się nie dało wejść - no chyba że w gumiakach. Teraz śmierdzi trochę dalej i tych pijaków obszczańców tak wielu nie leje. Mi nawet to odpowiada.

Wiadomo gdzieś trzeba umiejscowić, tylko dlaczego pod bramą szkoły?#8 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 08:41:35

To co zrobiono przy Dekutowskiego to mistrzostwo świata!Tylko w Tarnobrzegu można usytuować śmietnik przy samej ulicy i tuż pod oknami mieszkańców.Całość tego przedsięwzięcia można zobaczyć w każdy poniedziałek,gdzie śmieci z weekendu leżą rozrzucone po całej okolicy.Gratuluję pomysłu!#9 ~lolo~

~lolo~
 • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 10:21:34

To co zrobiono przy Dekutowskiego to mistrzostwo świata!Tylko w Tarnobrzegu można usytuować śmietnik przy samej ulicy i tuż pod oknami mieszkańców.Całość tego przedsięwzięcia można zobaczyć w każdy poniedziałek,gdzie śmieci z weekendu leżą rozrzucone po całej okolicy.Gratuluję pomysłu!

prezes nie ma czasu na takie bzdety, prezes bawi się w politykę i walenie w Mastalerza np.przy pomocy pieniędzy lokatorów wypieprzonych w jego TVL (TVLenart?) :ph34r: :ph34r: :ph34r:#10 ~dek~

~dek~
 • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 12:38:03

Mieszkańcy bloków doskonale wiedzą gdzie wyrzucać śmieci. Osobami które wyrzucają śmieci na stare śmietnisko są osoby z pobliskich sklepów, barów i kebaba który stoi w pobliżu. Mieszkańcom też się nie podba że chodz nie ma śmietnika śmieci się tak pojawiają.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Bałagan

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych