Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~no nie~

~no nie~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2010 - 19:18:35

ZAWIODŁY KOMITETY POPARCIA W MIEŚCIE CZY LUDZIE MAJĄ JUŻ DOŚ KACZYŃSKIEGO W STARACHOWICACH

#2 ~alibaba~

~alibaba~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2010 - 20:18:50

Przecież te "komitety poparcia" to towarzystwa wzajemnej adoracji. Stanowiska i kasa z publicznych funkcji to ich cement. Chyba jedyny. Idei nie ma, są pieniądze.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2010 - 20:36:14

I u mnie siwych pasemek,
Na skroniach co dnia przybywa,
A pamięć pustych obietnic,
W mej głowie ciągle jest żywa.

Wspominam wielką tablicę,
A na niej słodkie przysięgi
O tym jak Donald i Bronek
Będą twórcami potęgi.

I mija rok za rokiem,
A wokół nic się nie zmienia
Bieda, zwątpienie i rozpacz
Z tym mam wciąż do czynienia!

A Donek, cóż na to powie?
Zgrabne kłamstewko utworzy,
To kryzys, brzydki prezydent,
Wszystkich tych trosk nam przysporzył.

Jak małe dziecko tłumaczy,
że żadnej jego w tym winy
I zdaje się nie dostrzegać -
W lenistwie leżą przyczyny!

Więc patrząc co ma się zdarzyć,
4 lipca w niedzielę,
Nie słucham nowych obietnic ,
Bo widzę, co znowu się dzieje.

Tym razem w szranki o urząd
Stanął szlachciura Bronisław,
Otworzył wąsate usta,
I cała uroda prysła.

Słucham, o czym nam głosi
Jakie mądrości ma w głowie
A włosy dęba już stają,
Co jeszcze ten człowiek powie?

Więc wybór jasny przed mną.
Odrzucam Bronka osobę!
Mente captusa plus lenia
Ojcem narodu nie zrobię.

Polska jest najważniejsza,
To hasło sercem dziś czuję
Pozorną zgodę wykreślam,
Bo ona nas wciąż rujnuje.
http://1965.salon24....wiscie-oglaszam

#4 ~czerwony Jarek~

~czerwony Jarek~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2010 - 21:34:41

Jestem zupełnie prze-od-mie-nio-ny
kotom ja dzisiaj odwracam ogony
Liżę pupy "nowe" SLD-owcom starym
odpuszczam grzechy komuszej wiary

Jestem dziś bardzo czerwo-lewicowy
komunie nie zetnę post-układu głowy
Chociaż Blidę ścigać kazałem
dziś słowo moje nie staje się ciałem

Dzisiaj ja jestem Jarek zmieniony
spokojny, przyjazny, rozanielony
Jeszcze dni kilka "grać" jestem zmuszony
By potem pokazać kły wilka z ambony

Głosujcie na mnie matoły czerwone
nie pomni na me grzechy za-dawnione
wybierzcie mnie na urząd zaszczytny
jutro ja Was wyrwę IPN-u brzytwą

#5 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2010 - 18:19:41

Chłopie ale ty masz łeb zrysowany!!! Może jeszcze jest szansa, lecz się!!! A dokonywanie wyborów prezydenta pozostaw innym.

#6 ~kaligula~

~kaligula~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2010 - 19:00:18

Wszyscy którzy myślą inaczej niż Pisowczycy maja łby porysowane ;>
"Łby porysowane" to jest język PIS!!!

#7 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2010 - 19:15:53

Naprawdę nie nalezę do żadnej partii, ale jak czytam powyższe komentarze to .......wiem ze podążam słuszną drogą.
Kaligula stań przed lustrem i odpowiedz sobie szczerze ; możesz sobie spojrzeć w twarz. Bo ja mogę. I na mój wybór nie wpłyną tego typu komentarze przesiąknięte jadem. Pozdrawiam serdecznie i pamiętaj nie bądź latawcem, miej swoje poglądy.

#8 ~kaligula~

~kaligula~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2010 - 19:40:22

Jestem zwolennikiem lewicy, a "latwiec" Kaczyński niech zbiera elektorat u Rydzyka, wara od Lewicy!

#9 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2010 - 13:52:09

Kaligula ile ty masz lat? Skończyłeś już gimnazjum? Skąd czerpiesz swą życiową mądrość?
cyt. "Jestem zwolennikiem lewicy, a "latwiec" Kaczyński niech zbiera elektorat u Rydzyka, wara od Lewicy!"
Przeczytaj swą wypowiedź na forum, zamknij oczy , pomyśl - to nie boli - , zrozum i nie zabieraj więcej głosu. Nie wierzę że są jeszcze tak zaślepieni nienawiścią ludzie. Ja szanuję twój wybór( o ile masz już prawo glosować) więc ty uszanuj wybór innych. Nie masz wcale patentu na nieomylność, a skąd masz pewność że twój wybór okaże się zbawieniem dla nas wszystkich. Zamiast pisać brednie o rozchwytywania jakiegoś elektoratu ( swoją drogą ty nie jesteś strażnikiem lewicy ani innej partii, w większości są to ludzie którzy podejmą samodzielną decyzję ) poczytaj sobie troszkę książek, nawet o Kaliguli którego nickiem się firmujesz a którego styl życia ma się nijak do twej mądrości politycznej. Poczytaj naprawdę warto!!
A takich zatwardziałych bojowników jak ty, widziałem nieraz w życiu. Ja osobiści brzydzę się takich. Tu w ukryciu twardzi, a w życiu nieudacznicy i intryganci. Obyś był zadowolony ze swego wyboru. A jak nie, umiesz to robić pewnie najlepiej, przeskocz do innej partii i zacznij swe dzieło od nowa. Pozdrawiam.

#10 ~kaligula~

~kaligula~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2010 - 12:18:05

Jakiś Ty poirytowany drogi Wyborco. Pewnie dlatego pieprzysz coś bez sensu. Polecam lekarza. Od głowy.

#11 ~~zibi~~

~~zibi~~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2010 - 07:24:35

Jakiś Ty poirytowany drogi Wyborco. Pewnie dlatego pieprzysz coś bez sensu. Polecam lekarza. Od głowy.

Drogi kaligulo. Jest mi ciebie strasznie żal. Twoje wypowiedzi są tak niskiego lotu, że zastanawiam się skąd się wzięła twoja nienawiść do ludzi. Przychodzi mi na myśl tylko jeden wniosek, mianowicie taki, że musiałeś mieć nieszczęśliwe dzieciństwo.

#12 ~Zibibibi~

~Zibibibi~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2010 - 10:25:41

Głosujemy na Bronisława Komorowskiego!

#13 ~Gość znamienity~

~Gość znamienity~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2010 - 07:29:29

B) naród zdecyduje 4 lipca,Polak mądry po szkodzie,to przysłowie bardzo aktualne po wyborach będzie,miałem głosować na BRONKA ale jak udzielił mu poparcia agent BOLEK wszystko mnie i moim znajomym się zmieniło.....

#14 ~Kaczyński to imbecyl~

~Kaczyński to imbecyl~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 10:02:58

Jeden z sekretów prezesa PiS wyszedł na jaw po publikacji jego książki "Polska naszych marzeń" – Kaczyński przyznał się w niej do tego, że musiał powtarzać klasę. Teraz o wspomnienia na temat braci Kaczyńskich "Gazeta Wyborcza" zapytała Andrzeja Seweryna.
O tym, że Jarosław Kaczyński słabo radził sobie w szkole wiadomo od jakiegoś czasu, teraz do sprawy odnosi się Andrzej Seweryn. Obaj byli uczniami tego samego liceum Lelewela.Okazuje się przy tym, że Jarosław Kaczyński, jak pisze "Gazeta Wyborcza", miał dwóje aż z trzech przedmiotów: przysposobienia wojskowego, polskiego i angielskiego

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych