Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

66 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~<śląsk>~

~<śląsk>~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2012 - 14:10:05

Wyrazy współczucia dla Rodziny, Narzeczonej i wszystkich tych, którzy znali Damiana.
Mnie ciężko jest uwierzyć w to co się stało, bo będąc na święta wielkanocne u rodziny widziałam Damiana wracającego jak mniemam z treningu.
Uśmiechnięty jak zawsze, paru osobom kiwnął "cześć", z kimś zażartował...

Ksiądz po stracie bliskiej mi osoby powiedział, że kiedy umierają młodzi ludzie to dlatego, że na "ziemi" uczynili już tyle dobra, że więcej się nie da i stąd Bóg wzywa ich do Anielskich Zastępów.

Jestem pewna, że Damian już dołączył do takiego zastępu i stoi na jego czele grając w anielskiej drużynie.

Do zobaczenia Damian [*]

Śpij spokojnie

#62 ~współczujący rodzinie~

~współczujący rodzinie~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2012 - 21:12:08

Bez kitu ale Ja Go nigdy nie widziałem smutnego! Jak On to robił nie wiem, wiem natomiast że tak usposobionych ludzi do życia jak Kitek po prostu jest cholernie mało! Żyć się odechciewa jak człowiek pomyśli o tej beznadziejnie napotkanej przez Kitka śmierci! Spoczywaj w pokoju WESOŁY CHŁOPAKU !!!

#63 ~ce-ar~

~ce-ar~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 19:07:40

Kitek, Łagów jest już całkiem inny. Nie mogę uwierzyć w to co się stało. Nie wierzę, i nie mogę sobie wyobrazić, że nie zobaczę już więcej roześmianej twarzy i bijącej dobrej energii, pomimo, że się dobrze nie znaliśmy, brakować mi Ciebie będzie. Mam Cię przed oczyma i nie wierzę. Byłeś jedyną osobą o której nie można powiedzieć nawet jednego złego słowa. Człowiek jakich mało. Trudno nam będzie. Człowieku byłeś perłą Łagowa i tak pewnie będzie.

#64 ~N'Avoie~

~N'Avoie~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 22:35:56

Osobiście nie sądzę abym jeszcze kiedyś poszedł na jakikolwiek turniej lub mecz w Łagowie wiedząc że Damiana tam już nie będzie .Wraz z jego odejściem skończył się dla mnie sport w Łagowie bo nie ma i pewnie długo nie będzie osoby obdarzonej taką osobowością jak on .On nie był nijaki , miał charakter i niezwykłą chęć życia , nie pamiętam żeby po jakimś niepowodzeniu zwiesił głowę w akcie rezygnacji , zawsze uśmiechnięty , pełen pozytywnej energii.
Bez ciebie Damian sport w Łagowie i nie tylko sport nigdy nie będzie mieć takiego smaku i pozytywnej energii.

#65 ~(?)~

~(?)~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2012 - 12:42:01

Tak, to prawda, niechciany przez poprzedni zarząd poszedł do innych klubów aby tylko móc grać, nie chodziło tu o pieniądze, On chciał grać bo to kochał jak wielu z nas, w Łagowie zawsze było miejsce dla obcych ale nigdy dla swoich, dopiero teraz to się zmieniło po wyborze nowych władz, dlatego wrócił grać do łagowa, do swojego klubu, został gospodarzem tego klubu, miało być juz normalnie, niestety, przyszła ta nikomu niepotrzebna i beznadziejna śmierć! Kitek był pod każdym względem spoko gość! Żegnaj bracie!

#66 ~zgadzam się~

~zgadzam się~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2012 - 14:18:55

Osobiście nie sądzę abym jeszcze kiedyś poszedł na jakikolwiek turniej lub mecz w Łagowie wiedząc że Damiana tam już nie będzie .Wraz z jego odejściem skończył się dla mnie sport w Łagowie bo nie ma i pewnie długo nie będzie osoby obdarzonej taką osobowością jak on .On nie był nijaki , miał charakter i niezwykłą chęć życia , nie pamiętam żeby po jakimś niepowodzeniu zwiesił głowę w akcie rezygnacji , zawsze uśmiechnięty , pełen pozytywnej energii.
Bez ciebie Damian sport w Łagowie i nie tylko sport nigdy nie będzie mieć takiego smaku i pozytywnej energii.

Dokładnie .Jak przyszedł pograć to zawsze było jakoś fajniej , z nim było zawsze weselej ,nie nudził się człowiek.
Aż trudno uwierzyć że go nie ma i już nigdy się go nie zobaczy.

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 11:29:20

Kilka zdjęć jego. Niestety trzeba odczekać 5 sekund i w prawym górnym rogu kliknąć "Skip ad". Potem wszystko śmiga.

adf.ly/cjjKl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych