Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

66 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Spartakus Daleszyce~

~Spartakus Daleszyce~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 21:12:24

Nie da się opisać słowami słów wspólczucia dla najbliższych. Spartakus Daleszyce

#42 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 21:36:42

może i idiota, ale ty nie wiesz co piłkarz Damian miał w termosie, i jeśli "dopalał" to na pewno Ci o tym nie mówił, jesteś zaskoczony tak jak większość rodziców powiadomionych przez dyrektora szkoły, że ich dzieci zostały złapane na wąchaniu lub ćpaniu.

#43 ~sportowiec~

~sportowiec~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 21:37:46

zgadzam sie ze nie powinien sie wypowiadac nikt kto nie znal Kitka... zloto nie chlopak. na sam jego widok japa cieszyla sie od ucha do ucha, mozna bylo na nim polegac w każdej sytuacji.
nie byl "sportowcem", byl czlowiekiem kochajacym sport, wiec niech nikt nie pisze o dopalaczach itp.
bedzie nam brakowac wspanialego kompana i przyjaciela.

ludzie,jakim cudem podstawowke skończyliscie? przecież tu nikt nie pisze o dopalaczach.Nawet zwykła herbata czy coca cola zawiera w składzie środki stymulujące jak kofeina więc nie rozumiem tych waszych uwag o oskarżenia o narkotyki czy dopalacze.
Jeden wypije wiadro kawy dziennie i pójdzie spać a drugi wypije filiżanke i bedzie mu słabo.Każdy ma inny organizm,czy naprawdę aż tak trudno wam to pojąć? tu jeszcze wchodzi w gre sport,wysiłek ,bieganie a ostatnio coraz czesciej ,ba co tydzień umiera jakiś piłkarz,przypadek? wg mnie nie.Gdzieś leży problem,bo umierają nawet zawodnicy co grają w lidze angielskiej,gdzie sztaby ludzi pracują na to aby takich wydarzeń nie było.Pewno jest jedne - wraz z pojawieniem sie pewnej gamy suplementow diety - coraz więcej sportowców umiera i to umiera młodo.Problem może byc też zgoła odwrotny - cięzki wysiłek fizyczny + brak witamin,brak suplementów również może komplikować zdrowie

#44 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 21:43:49

Wiesz co,chyba nigdy nie stracilas nikogo bliskiego.To na co i jak odszedl nie ma znaczenia dla tych ktorzy go znali i kochali.Jakiekolwiek spekulacje DLACZEGO nie powinny byc podejmowane. Wyrazy wspołczucia dla znajomych i rodzieny;(

#45 ~ell~

~ell~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 21:49:21

Tragedia... Spoczywaj w pokoju Damian... [*]

#46 ~armek~

~armek~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 22:14:46

Dawniej też zdarzały się nagłe zgony młodych osób na skutek wysilku fizycznego. I zdażać będą się dalej. Nie można nikogo oczerniać, że brał narkotyki czy nadużywał alkoholu. Zawał serca (to jedna z najczęstszych przyczyn) ma większe szanse przeżyć osoba starsza niż młodsza. Chodzi tu o wytworzenie krążenia obocznego. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to z pewnością znajdzie to w Internecie.

Mylisz się,dawniej czegoś takiego nie było.Jak tu ktoś napisał ,sportowcy umierają coraz częsciej,media praktycznie co rusz donoszą o kolejnych przypadkach i to nawet w ligach gdzie sportowcy mają za plecami potężny sztab specjalistów,lekarzy i dietetyków.Sport to zdrowie ale tylko na poziomie czysto amatorskim a jak ja tu czytam że on do szkoły jeździł rowerem 40 km,do tego biegał za piłką to chyba nie trzeba mieć dyplomu lekarskiego żeby spostrzec że za dużo tego

#47 ~pain~

~pain~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 22:20:05

Gdyby jeszcze kumpel za kumplem potrafił się tak wstawić gdzie trzeba i kiedy trzeba jak to opisuje to by było coś! Ale nie czas i miejsce na rozwijanie tego tematu, kto nie znał Kitka pisze o kawie, red bulu i innych pierdołach, Ja napiszę tak: Chłopak czysty jak łza jeśli chodzi o używki itp. może właśnie dlatego jest już wśród czystych... za dobry był na ten brudny Świat! Do zobaczenia w lepszym świecie KITEK!

#48 ~Jotgie~

~Jotgie~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 22:44:06

Gdyby jeszcze kumpel za kumplem potrafił się tak wstawić gdzie trzeba i kiedy trzeba jak to opisuje to by było coś! Ale nie czas i miejsce na rozwijanie tego tematu, kto nie znał Kitka pisze o kawie, red bulu i innych pierdołach, Ja napiszę tak: Chłopak czysty jak łza jeśli chodzi o używki itp. może właśnie dlatego jest już wśród czystych... za dobry był na ten brudny Świat! Do zobaczenia w lepszym świecie KITEK!

wiesz,jak sie widzi artykuł o śmierci młodego człowieka w sile wieku, to raczej trudno ażeby przypuszczac że umarł śmiercią naturalną - więc bez urazy ,dla was jego przyjaciół,ale chyba nikt normalny nie sądzi że to smierć naturalna.Zawsze musi byc jakis powód a ten w przypadku sportowców sprowadza się albo do nadmiernego wysiłku,albo do nadmiaru stymulantów energetycznych ,albo do wady serca

#49 ~Wiki~

~Wiki~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 23:18:33

Boże to straszne młody chłopak całe życie przed nim i nagle to wszystko sie urywa, oj biedna ta Karolina jak ona się pozbiera po tej tragedii? Poprostu brak słów. Wyrazy współczucia.

#50 ~moru~

~moru~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 01:42:09

to smutne, on byl taki mlody, całe życie bylo przed nim dlaczego najczesciej odchodza Ci dobrzy a zostaja Ci zli? szczere wyrazy współczucia dla rodziny,

#51 ~moru~

~moru~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 01:43:56

to smutne, on byl taki mlody, całe życie bylo przed nim dlaczego najczesciej odchodza Ci dobrzy a zostaja Ci zli? szczere wyrazy współczucia dla rodziny,

#52 ~koleżanka~

~koleżanka~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 11:58:22

Ja jestem ciekawa czy nie dało się czegoś zrobić żeby Damiana uratować? Ciekawa jestem po jakim czasie przyjechała karetka??, oczywiście nie mieli sprzętu do reanimacji, musieli czekać, tym razem na reanimacyjną, ile czasu mineło od czasu kiedy stracił przytomność do próby reanimacji profesjonalnym sprzętem. Nie mogę tego wszystkiego zrozumieć....złość, smutek, czemu???.........

#53 ~KING~

~KING~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 13:43:24

Był nie tylko wzorowym kolegą, sportowcem ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Przy nim zawsze się cieszyła japa. Nie umiem zrozumieć tego co się stało, nie dociera to do mnie. Bóg powołał Go do swojej drużyny, a my będziemy się za Niego modlić. Wyrazy współczucia dla rodziny i przede wszystkim dla Karoliny. Kitek byłeś WIELKI :( DO ZOBACZENIA [*][*][*]

#54 ~....~

~....~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 19:37:39

:(((( DAMIAN

#55 ~efendi~

~efendi~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 22:39:50

Żegnaj Kitek nie dociera do mnie to co się stało.I co bym nie napisał nic to zmieni.Teraz jesteś już w drużynie razem z kolegą który kochał piłkę jak ty,naszym nie odżałowanym Benkiem. Spoczywaj w pokoju.Będzie nam Cię brakować.ŻEGNAJ

#56 ~Arek S~

~Arek S~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 22:50:15

"Graj aniele ciszy graj
Twych strun
Niechaj dotknie smutek Mój

Weź na drogę dobrych chwil
Kto wie
Co tam w niebie dadzą Ci..."

Damian Przyjacielu :( !!!

#57 ~kkk~

~kkk~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2012 - 08:11:04

może i idiota, ale ty nie wiesz co piłkarz Damian miał w termosie, i jeśli "dopalał" to na pewno Ci o tym nie mówił, jesteś zaskoczony tak jak większość rodziców powiadomionych przez dyrektora szkoły, że ich dzieci zostały złapane na wąchaniu lub ćpaniu.

trochę więcej szacunku dla zmarłego !!!!

#58 ~znajoma~

~znajoma~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2012 - 11:30:09

juz za niedlugo Cie pozegnamy...na zawsze w naszej pamieci [*]

#59 ~dixi~

~dixi~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2012 - 17:36:05

Jeśli pogrzeb można wogóle nazwać pięknym to ten taki był...

#60 ~znajoma~

~znajoma~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2012 - 19:17:59

Jeśli pogrzeb można wogóle nazwać pięknym to ten taki był...

tak zgadzam sie...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych