Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

66 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 14:48:33

piłkarze niepotrzebnie sięgają po suplementy diety dedykowane sportowcom sportów siłowych.W skklepach z odżywkami aż roi sie od suplementów zawierających potężne dawki kofeiny czy geranaminy i o ile w sportach siłowych,które są sportami beztlenowymi sprawdzają sie bo pobudzają do wiekszego wysiłkowymi o tyle w piłce ktora jest sportem wydolnościowym nie sprawdzają się bo podnoszą tętno co w połączeniu z treningiem również podnoszącym tętno powodować może zasłabnięcia,problemy z ciśnieniem ,skurcze serca czy nawet zawały

Chyba nie wiesz o czym piszesz!!! Nikt kto go nie znał nie ma prawa nawet tak myśleć. Nigdy go nie zapomnę, a jeszcze wczoraj wspominałam koleżance jak przemierzał 40km rowerem po to aby dojechać do szkoły. Nie pojęte jak ten los potrafi być okrutny i niesprawiedliwy :( Spoczywaj w pokoju

#22 ~sympatyk sportu~

~sympatyk sportu~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 15:31:13

[*] SPOCZYWAJ W SPOKOJU[*] Radom1926

#23 ~kzk~

~kzk~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 15:33:25

zgadzam sie ze nie powinien sie wypowiadac nikt kto nie znal Kitka... zloto nie chlopak. na sam jego widok japa cieszyla sie od ucha do ucha, mozna bylo na nim polegac w każdej sytuacji.
nie byl "sportowcem", byl czlowiekiem kochajacym sport, wiec niech nikt nie pisze o dopalaczach itp.
bedzie nam brakowac wspanialego kompana i przyjaciela.
wyrazy wspolczucia dla rodziny, dziewczyny i wszystkich ktorzy Go znali, ktorzy mieli z Nim kontakt choc przez kilka chwil w zycie.
los zabral wspanialego czlowieka.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 15:42:47

Był wspaniałym człowiekiem. Pełnym życia, uśmiech nie schodził z Jego twarzy. Nie da się zrozumieć tej śmierci. Będzie nam CIE brakować! KITEK! ***** SPOCZYWAJ W POKOJU...

#25 ~Juventa~

~Juventa~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 17:55:03

kondolencje od sympatyka Juventy Starachowice.

#26 ~Gala~

~Gala~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 17:55:13

Coraz więcej wiadomości o młodych piłkarzach umierających nagle na boisku. Podobno byli to silni, wysportowani i zdrowi ludzie i nie wiadomo dlaczego nastąpił nagły zgon.
Może przyczyną są narkotyki ?, pewnie sekcja wykarze ale my się tego już nie dowiemy. Szkoda człowieka i jego rodziny.

#27 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 18:01:22

Dawniej też zdarzały się nagłe zgony młodych osób na skutek wysilku fizycznego. I zdażać będą się dalej. Nie można nikogo oczerniać, że brał narkotyki czy nadużywał alkoholu. Zawał serca (to jedna z najczęstszych przyczyn) ma większe szanse przeżyć osoba starsza niż młodsza. Chodzi tu o wytworzenie krążenia obocznego. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to z pewnością znajdzie to w Internecie.

#28 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 18:26:01

Może niech ludzie którzy go nie znali nie posądzaja kogoś takiego jak on o narkotyki
idityzm i zero taktu. nie powinno się pisać o kimś kogo się nie znało!
zwłaszcza z takimi oskarzeniami SZOK Idotyzm i sprawianie bólu najbliższym tego pożadnego człowieka

#29 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 18:31:35

Coraz więcej wiadomości o młodych piłkarzach umierających nagle na boisku. Podobno byli to silni, wysportowani i zdrowi ludzie i nie wiadomo dlaczego nastąpił nagły zgon.
Może przyczyną są narkotyki ?, pewnie sekcja wykarze ale my się tego już nie dowiemy. Szkoda człowieka i jego rodziny.

Idiota!!!!
gdybyś go znał to byś wiedział.
a jak go nie znasz to sie nie wypowiadaj

#30 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 19:00:07

Idiota!!!!
gdybyś go znał to byś wiedział.
a jak go nie znasz to sie nie wypowiadaj

może i idiota, ale ty nie wiesz co piłkarz Damian miał w termosie, i jeśli "dopalał" to na pewno Ci o tym nie mówił, jesteś zaskoczony tak jak większość rodziców powiadomionych przez dyrektora szkoły, że ich dzieci zostały złapane na wąchaniu lub ćpaniu.

#31 RQ7

RQ7

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 19 kwiecień 2012 - 19:17:52

Spoczywaj w spokoju. :(

#32 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 19:18:28

Co za idiota z cb człowieku, zastanów sie co ty piszesz. KITEK ZAWSZE W PAMIĘCI!!!!!Złoty CHŁOPAK!!!!

#33 ~Rysiek~

~Rysiek~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 19:28:31

Szkoda KITKA tyle razy z nim grałem i każda gra była wyjątkowa

#34 ~Victoria~

~Victoria~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 19:32:34

Kmiot który pisze o narkotykach a ma w domyśle Kitka sam otarł się o ten syf i wydaje mu się że każdy musiał tego spróbować, otóż nie, nie musiał ,skąd możesz wiedzieć że był jednym z tych którzy naprawdę mieli poukładane w głowie, myśleli o załozeniu rodziny, budowie domu etc... Wsztrzymajcie się jeden z drugą skoro macie tak blade pojęcie o życiu Kitka! To był naprawdę świetny i przesympatyczny chłopak! Brak mi dalej słów na to co się stało! ŻEGNAJ KITEK!

#35 ~Zbelutka~

~Zbelutka~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 19:41:27

Najszczersze wyrazy współczucia dla Rodziny, odszedł wspaniały młody człowiek... :(

#36 ~GKS SWINIARY~

~GKS SWINIARY~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 19:53:54

GKS ŚWINIARY [*] [*] [*]

pomimo nie najlepszych stosunkow, szacunek dla Damiana[*]

#37 ~~Kibice GKS Iwaniska~~

~~Kibice GKS Iwaniska~~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 19:55:59

Kondolencje dla rodziny i przyjaciół[*]
Na zawsze w naszych sercach...

#38 ~Araszka~

~Araszka~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 20:10:50

Damian Murzec ksywa "KITEK", opowiedzieć o Kimś kogo znało się pół życia w kilku słowach..... to nie możliwe.......
Ale możliwe jest by zapamiętać NASZEGO KOLEGĘ takim jakim był, czyli Człowiek Dusza: DOBRY, ŻYCZLIWY, UCZYNNY ZAWSZE SŁUŻYŁ POMOCĄ.........uśmiech nie schodził z Jego twarzy i takim GO właśnie zapamiętam, bo brak mi słów by opisać tę pustkę, tę najbardziej niezrozumiałą i NIEPOTRZEBNĄ ŚMIERĆ NASZEGO PRZYJACIELA KITKA!!!!!!!!! Będziesz zawsze w mej pamięci......ODPOCZYWAJ W SPOKJU KUMPLU!!!!!!!!

#39 ~arar~

~arar~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 21:00:45

Chyba nie wiesz o czym piszesz!!! Nikt kto go nie znał nie ma prawa nawet tak myśleć. Nigdy go nie zapomnę, a jeszcze wczoraj wspominałam koleżance jak przemierzał 40km rowerem po to aby dojechać do szkoły. Nie pojęte jak ten los potrafi być okrutny i niesprawiedliwy :( Spoczywaj w pokoju

nie rozumiem Twojej wypowiedzi,napisałem ogólnie że piłkarze a nie że akurat on.I co nie mam prawa mysleć? że przysłowiowa kawa jest szkodliwa? kurde ,piszesz tak jakbym posądzał gościa nie wiadomo o co a ja tylko piszę o suplementach diety i środkach spozywczych dostepnych przecież legalnie w zwykłym sklepie więc o co ci chodzi? po suplementy sięgają nie tylko sportowcy bo nawet zwykły człowiek kupi czasami red bulla nie zdając sobie sprawy że takie napoje zawierają duże dawki środków stymulujących podnoszacych tętno,co w połączeniu z wysiłkiem tlenowym również podnoszacym tętno może powodować dolegliwości sercowo -naczyniowe.W sportach wydolnościowych nawet zwykła kawa może być szkodliwa Nie rozumiem też czemu moja wypowiedź została wykasowana? przecież każdy lekarz wam to powie nieuki z redakcji echodnia

#40 ~Katarzyna Bober~

~Katarzyna Bober~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 21:08:31

Najszczersze kondolencje dla jego rodziny!!!!!!!!!! Damian był Kimś naprawdę wyjątkowym!!!!!!!!!!!!!!Damian spoczywaj w pokoju!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych