Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

W Samborcu czas najwyższy na zmianę !

Samborzec wybory wójt

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
159 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mieeeeszkaniec~

~mieeeeszkaniec~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 09:51:52

Zamiast się opluwać na forum, namawiajcie wszystkich swoich znajomych żeby na te wybory poszli i zagłosowali czy to na W. Surowca czy na G. Sochę !!!

Nasza gmina jest na szarym końcu jeśli chodzi o pozyskiwanie dotacji na wszelkiego typu inwestycje. Jesteśmy jedną z najbardziej zadłużonych gmin w regionie !!!

W gminie niezbędna jest dalsza rozbudowa kanalizacji i dróg. W 2020 roku skończą się dotacje na tego typu inwestycje. Jeśli teraz nie wykorzystamy tego czasu na inwestycje w gminie, po 2020 r. będzie to już nie możliwe !!!.

Czas dobrego panowania obecnego wójta minęły już dawno. Aktualnie jesteśmy pośmiewiskiem w regionie !! 

Zobaczcie jakie inwestycje przeprowadzają sąsiednie gminy i ile na to środków pozyskali z UE !!!

Nikt wam łaski nie robi, że zrobi wam kanalizację czy asfalt położy na drodze do sadu !!!! Nikomu nie trzeba z tego tytułu urządzać przyjęć czy wozić na popijawy !!! Ludzie ogarnijcie się to już nie jest średniowiecze ani wczesny PRL !!!!!! To wszystko należy się wam jak psu kość !!!! Na to wszystko są pieniądze, wystarczy o nie wystąpić !!!! Sąsiednie gminy mogą, my też możemy !!!!

Pracownicy gminy z całymi rodzinami pójdą i zagłosują na .... doskonale wiemy na kogo !!! To będą bardzo ważne głosy. Dlatego wszyscy ci którym zależy na wykorzystaniu ostatniej szansy dla naszej gminy, muszą zrobić wszystko żeby wygrał czy to W. Surowiec czy G. Socha, inaczej stracimy tę szansę !!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 19:40:27

ja zaglosuje na soche

#3 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 19:41:47

ja tez ale obawiam sie ze to za malo

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 20:13:10

a surowiec to zly kandydat

#5 ~WYBORCZYNI z Andruszkowic~

~WYBORCZYNI z Andruszkowic~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 21:54:07

a surowiec to zly kandydat

Nikt nie mówi ,że to zły kandydat bo jak można chwalić dzionek przed zachodem słońca?Chyba rozumiesz o czym myślę ! Nie można też powiedzieć ,że jest dobrym kandydatem bo są ku temu przesłanki aby myśleć inaczej ,że to nie jest kandydat akurat na ten czas i na te wybory. Jesteśmy przecież obywatelami wolnego kraju gdzie mamy zapewnioną wolność słowa i możemy mówić wszystko, nie używając słów wulgarnych ,nieobyczajnych itp. Jeżeli ktos się decyduje być osobą publiczną to również powinien pokornie znosić to co publicznie odnosi się do niej. Święte krowy są ale w .... Indiach ! Tu jest Polska i każdemu wyborcy nie jest zakazane wyrażania swoich przypuszczeń ,opini i sugestii. Po pierwsze to jest sprawa nadzwyczaj dziwną jak Zarząd Powiatowy i Kielecki PSLu wystawił konkurencyjnie dwóch kandydatów na Wójta ? Pproszę pokazać internautom drugi taki przykład ? Biorąc tylko to pod uwagę wygląda to wszystko na prowokację i grę głosami wyborców aby rozbić głosy innym ugrupowaniom. Upoważnia mnie do tego start również człowieka z familji peeselowsko- garnuszkowej młodego obywatela jako kandydata. Jakże inaczej postrzegać start trzech osób tak bardzo powiązanych genami rodzinnymi i partyjnymi ?

Mam również podobne obiekcje co do zasadności i zgodności z prawem WYBORCZYM tak jak wielu piszących na forum wyborców. Otóż to nikt inny ale sam Pan Surowiec umieszcza ogloszenia w postaci plakatów tych mniejszych i większych o treści ,że raz startuje  jako kandydat z Komitetu Wyborczego PSL a na innych ,że z innego Komitetu Wyborczego ! Plakaty te nie zawierają dokładnej informacji z jakiego  są to faktycznie Komitetu Wyborczego ?  lub wcale nie ma tego umieszczonego na informacjach wizualnych -są  na to dowody w postaci fotografi !!! ,tych z tablic ogłoszeń ,tych z Echa Dnia i tak dalej ! Właśnie takie postępowanie skłania do uzasadnionych podejrzeń o jakąś nieczystą grę ! Być może chodzi wyłącznie o wyeliminowanie kontr kandydata Garnuszka, bo Garnuszek ma kuzyna Tomka Ś. który będzie zbierał glosy od młodych ludzi, ale może jest to tylko niecelny trop ? Czytałam już wiele forumowych wpisów o tym ,że istnieje jakaś  czarna lista do zwolnień pracowników i zastąpienia ich ludźmi Stefaniaka i Surowca ? Może to ludzki wymysł ale w każdej bajce zawsze coś jest prawdy ? Gdyby może to była fikcja to Pan Surowiec nie odwiedzałby domostw w sprawie jego poparcia na Wójta w Samborcu w miejscowości rodzinnej  Pana Garnuszka  ? Chyba logiczne ? Jednak musi być coś z prawdy z tego co internauci piszą na forum.

Chciałam zwrócić uwagę na nieprawidłowości związane z agitacją prowadzoną przez Pana Kandydata Surowca jak wspomniałam wcześniej . Są to według mnie naruszenia Kodeksu Wyborczego w art.84 paragraf 1  oraz art. 126 a także art.131 paragraf 1.

Być może nie jestem doskonałą prawniczką lecz tylko gospodynią domową i nie znam się doskonale na prawie jak Pan Surowiec, ale wydaje mi się ,że to co robi ze swoja agitacją wyborczą -plakatami w tym także na Echu Dnia jest olewaniem prawa i kpina z wyborców,że można im wcisnąć każdy obrazek oby miał tylko emblemat PSL?  Nie chodzi tutaj wyłącznie o emblemat PSL, ale o treści z jakiego jest Komitetu Wyborczego bo to co widzę według mojego zapoznania się z Kodeksem Wyborczym jest niezgodne z podanymi artykułami i paragrafami.

Może  mylę się co do prawidłowości stosowania prawa Kodeksu Wyborczego ,ale  podobnej plątaniny u innych kandydatów nie widziałam ? Dziwacznie to wszystko wygląda ?

#6 ~szpieg~

~szpieg~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 22:34:05

Nikt nie mówi ,że to zły kandydat bo jak można chwalić dzionek przed zachodem słońca?Chyba rozumiesz o czym myślę ! Nie można też powiedzieć ,że jest dobrym kandydatem bo są ku temu przesłanki aby myśleć inaczej ,że to nie jest kandydat akurat na ten czas i na te wybory. Jesteśmy przecież obywatelami wolnego kraju gdzie mamy zapewnioną wolność słowa i możemy mówić wszystko, nie używając słów wulgarnych ,nieobyczajnych itp. Jeżeli ktos się decyduje być osobą publiczną to również powinien pokornie znosić to co publicznie odnosi się do niej. Święte krowy są ale w .... Indiach ! Tu jest Polska i każdemu wyborcy nie jest zakazane wyrażania swoich przypuszczeń ,opini i sugestii. Po pierwsze to jest sprawa nadzwyczaj dziwną jak Zarząd Powiatowy i Kielecki PSLu wystawił konkurencyjnie dwóch kandydatów na Wójta ? Pproszę pokazać internautom drugi taki przykład ? Biorąc tylko to pod uwagę wygląda to wszystko na prowokację i grę głosami wyborców aby rozbić głosy innym ugrupowaniom. Upoważnia mnie do tego start również człowieka z familji peeselowsko- garnuszkowej młodego obywatela jako kandydata. Jakże inaczej postrzegać start trzech osób tak bardzo powiązanych genami rodzinnymi i partyjnymi ?

Mam również podobne obiekcje co do zasadności i zgodności z prawem WYBORCZYM tak jak wielu piszących na forum wyborców. Otóż to nikt inny ale sam Pan Surowiec umieszcza ogloszenia w postaci plakatów tych mniejszych i większych o treści ,że raz startuje  jako kandydat z Komitetu Wyborczego PSL a na innych ,że z innego Komitetu Wyborczego ! Plakaty te nie zawierają dokładnej informacji z jakiego  są to faktycznie Komitetu Wyborczego ?  lub wcale nie ma tego umieszczonego na informacjach wizualnych -są  na to dowody w postaci fotografi !!! ,tych z tablic ogłoszeń ,tych z Echa Dnia i tak dalej ! Właśnie takie postępowanie skłania do uzasadnionych podejrzeń o jakąś nieczystą grę ! Być może chodzi wyłącznie o wyeliminowanie kontr kandydata Garnuszka, bo Garnuszek ma kuzyna Tomka Ś. który będzie zbierał glosy od młodych ludzi, ale może jest to tylko niecelny trop ? Czytałam już wiele forumowych wpisów o tym ,że istnieje jakaś  czarna lista do zwolnień pracowników i zastąpienia ich ludźmi Stefaniaka i Surowca ? Może to ludzki wymysł ale w każdej bajce zawsze coś jest prawdy ? Gdyby może to była fikcja to Pan Surowiec nie odwiedzałby domostw w sprawie jego poparcia na Wójta w Samborcu w miejscowości rodzinnej  Pana Garnuszka  ? Chyba logiczne ? Jednak musi być coś z prawdy z tego co internauci piszą na forum.

Chciałam zwrócić uwagę na nieprawidłowości związane z agitacją prowadzoną przez Pana Kandydata Surowca jak wspomniałam wcześniej . Są to według mnie naruszenia Kodeksu Wyborczego w art.84 paragraf 1  oraz art. 126 a także art.131 paragraf 1.

Być może nie jestem doskonałą prawniczką lecz tylko gospodynią domową i nie znam się doskonale na prawie jak Pan Surowiec, ale wydaje mi się ,że to co robi ze swoja agitacją wyborczą -plakatami w tym także na Echu Dnia jest olewaniem prawa i kpina z wyborców,że można im wcisnąć każdy obrazek oby miał tylko emblemat PSL?  Nie chodzi tutaj wyłącznie o emblemat PSL, ale o treści z jakiego jest Komitetu Wyborczego bo to co widzę według mojego zapoznania się z Kodeksem Wyborczym jest niezgodne z podanymi artykułami i paragrafami.

Może  mylę się co do prawidłowości stosowania prawa Kodeksu Wyborczego ,ale  podobnej plątaniny u innych kandydatów nie widziałam ? Dziwacznie to wszystko wygląda ?

Gospodyni z Andruszkowic a może ty jesteś zainteresowany z Milczan?????

#7 ~szpieg z krainy deszczowcó~

~szpieg z krainy deszczowcó~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 22:36:55

Gospodyni z Andruszkowic a może ty jesteś zainteresowany z Milczan????

#8 ~Studentka prawa~

~Studentka prawa~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 22:44:17

Gospodyni  z Andruszkowic znasz tak dodrze prawo i różne artykuły.Podaj artykuły w sprawie Hofmana rogalskiego i Kamińskiego. Bezpłatne porady prawne w ostatnim czasie są na topie. Z góry dziękuję.

#9 ~ciekawski~

~ciekawski~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 22:46:38

Pochwalcie się jak was przyjęli wyborcy na spotkanich-pytanie kieruje do pis-u

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 07:51:53

Pan Garnuszek i Pan Surowiec obaj należą do PSL, znają się jak stare konie i może wódki razem wypili. A co do łączenia stanowisk to można być jednocześnie wójtem i radnym. Zamiast pisać bzdury sprawdź w keksie. 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 08:06:34

Uważajcie!!!! Oszust!!!!!!!!

Pan Socha jest dobry, ale krętacz. Jeśli ktoś miał z nim do czynienia to wie co mam na myśli. Mieszkam z mężem i dziećmi w okolicach i śmiało mogę powiedzieć że tu na swoim terenie nie będzie miał poparcia, a jeśli nie daj Boże, kogoś oszuka na tyle żeby na niego zagłosował to gmina się zmieni..... na gorsze. Znając go to już pewnie ma mnóstwo swoich idiotycznych projekcików za które każe nam płacić duże pieniądze z budżetu gminy. On tylko po to startuje żeby się tam nachłapać, jeszcze nigdy nikomu za darmo nie pomógł i on się nie zmieni.

#12 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 09:43:19

Czy im bliżej wyborów to PiS się bardziej boi? Czyżby przeczuwali że znów mogą przegrac? Gdyby był sam Garnuszek to jeszcze jakieś szanse były Ale gdy społeczeństwo ma jeszcze do wyboru Surowca i Słowińskiego to nie wróżę pisowi dobrych wyników. A co do pisu to czemu nikt tu nie powie co takiego ma się zmienić na lepsze,jakie mają pomysły, plany? O tym cisza tylko opluwanie innych, takim postępowaniem tylko się traci, zrozumiał to wasz prezes przed poprzednimi wyborami i był bardzo spokojny. A co robią jego lojalni lokalni dzialacze? Szczekają i chcą kąsać przeciwników.... nie będzie dobrego wyniku, oj nie będzie a później trzeba zdać prezesowi dlaczego tak się stało.... czekajmy do niedzieli gdy lud się opowie co wybiera

#13 ~strazak~

~strazak~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 09:45:08

A co z OSP w gminie? Jakie plany mają kandydaci?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 09:52:58

Pochwalcie się jak was przyjęli wyborcy na spotkanich-pytanie kieruje do pis-u

W tym problem że nie ma się czym pochwalić. Jak widać, PIS po raz kolejny dostanie od wyborców "w pysk". Samym jątrzeniem i opluwaniem wszystkich wokół poparcia się nie zdobywa.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 12:03:07

A co z OSP w gminie? Jakie plany mają kandydaci?

jeśli chodzi o OSP to zdaje się że Śliwiński ma wielu kandydatów na radnych związanych z OSP więc na nich trzeba głosować a straż na pewno będzie się u nas rozwijała bo kto lepiej o to zadba niż sami strażacy :)

#16 ~P. Król~

~P. Król~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 12:13:01

Ja już nie mogę patrzeć na tych starych komuchów z PiS czy PSL ta sama banda pijaków i nierobów. Zero zmian na lepsze przez te lata, a młodych i ambitnych gnoją zamiast pomagać, bo o stołki się boją. Nie dawno było głosowanie za podwyższeniem podatków i wszyscy PO PiS i PSL byli za tym, żeby jeszcze bardziej ludzi okradać. Róbcie jak chcecie, ale ja na żadną z tych partii nie będę głosował ani teraz w samorządowych wyborach ani nigdy więcej...

#17 ~wyborczyni PiS Jachimowice~

~wyborczyni PiS Jachimowice~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 12:25:56

W tym problem że nie ma się czym pochwalić. Jak widać, PIS po raz kolejny dostanie od wyborców "w pysk". Samym jątrzeniem i opluwaniem wszystkich wokół poparcia się nie zdobywa.

Ty tłumoku jeden, mógłbyś godzinami pisać na PiS i ich ludzi ale nikt z nich nie robił opilstwa jak po zebraniu pewnego Komitetu Wyborczego w Żłotej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co do zebrań to trzeba było być dla przykładu wczoraj w Janowicach lub Jachimowicach !

Trzeba było posłuchać jak przedstawiano i dyskutowano bardzo merytorycznie sprawy wsi i ich mieszkańców. Dla obecnych zarządzających gminą taka pozytywna i merytoryczna  postawa kandydatów PiS to okropna zadra w oku. Trzeba ich niszczyć w zarodku aby zmian w gminie nie było. Wystarczy zapoznać się z gazetką PiS Samborzec aby dowiedzieć się ,że w ciągu ostatnich lat nasza gmina wyleciała z pierwszej setki najlepszych gmin w Polsce a dzisiaj zajmuje miejsce powyżej 1500 miejsca czyli 10 od końca w całym kraju ! Chcesz abyśmy zajęli ostatnie miejsce w kraju kiedy będą rządzić PSLowcy gdyby tak się znowu stało co pokazują dotychczasowe ciągłego spadania w tabelach ????

#18 ~wyborczyni PiS Jachimowice~

~wyborczyni PiS Jachimowice~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 12:27:06

Ty tłumoku jeden, mógłbyś godzinami pisać na PiS i ich ludzi ale nikt z nich nie robił opilstwa jak po zebraniu pewnego Komitetu Wyborczego w Żłotej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co do zebrań to trzeba było być dla przykładu wczoraj w Janowicach lub Jachimowicach !

Trzeba było posłuchać jak przedstawiano i dyskutowano bardzo merytorycznie sprawy wsi i ich mieszkańców. Dla obecnych zarządzających gminą taka pozytywna i merytoryczna  postawa kandydatów PiS to okropna zadra w oku. Trzeba ich niszczyć w zarodku aby zmian w gminie nie było. Wystarczy zapoznać się z gazetką PiS Samborzec aby dowiedzieć się ,że w ciągu ostatnich lat nasza gmina wyleciała z pierwszej setki najlepszych gmin w Polsce a dzisiaj zajmuje miejsce powyżej 1500 miejsca czyli 10 od końca w całym kraju ! Chcesz abyśmy zajęli ostatnie miejsce w kraju kiedy będą rządzić PSLowcy gdyby tak się znowu stało co pokazują dotychczasowe wyniki ciągłego spadania w tabelach ????

#19 ~efefefqeq~

~efefefqeq~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 12:35:13

merytorycznie, od słów " ty tłumoku jeden..." :-) 

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 13:40:03

Gdyby może to była fikcja to Pan Surowiec nie odwiedzałby domostw w sprawie jego poparcia na Wójta w Samborcu w miejscowości rodzinnej  Pana Garnuszka  ?

Odwiedzał ludzi we wszystkich miejscowościach.

Chciałam zwrócić uwagę na nieprawidłowości związane z agitacją prowadzoną przez Pana Kandydata Surowca jak wspomniałam wcześniej

Gdyby było nielegalne przeciwnicy nie omieszkaliby naskarżypycić do prokuratury. Zamiast tego spotwarzają go anonimowo na forum, to pokazuje ile warte te kłamstwa.

le wydaje mi się ,że to co robi ze swoja agitacją wyborczą -plakatami w tym także na Echu Dnia jest olewaniem prawa i kpina z wyborców,że można im wcisnąć każdy obrazek oby miał tylko emblemat PSL?

Surowiec należy do PSL, ma zgodę PSL na kandydowanie w innym komitecie i zdjęcie z Jarubasem na swoim profilu wyborczym. Moim zdaniem kpina byłaby gdyby udawał, że wcale nie jest z PSLu, a tu wszystkie karty na stole. Co do prawa to jak wyżej - nikt nie złożył donosu do prokuratury, wszyscy pomstują anonimowo w internetach, znaczy wiedzą, że to g... prawda i łżą z premedytacją.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Samborzec, wybory, wójt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych