Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kielczanin~

~kielczanin~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 14:29:48

NA FUJARZE!!!! :D :D :D :D :lol: :lol:

#2 ~Kibic~

~Kibic~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 15:05:31

Wygra na kurze ,która by znosiła złote jaka

#3 ~CK w Koronie~

~CK w Koronie~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 17:47:59

Miało byc tak ładnie po zmianie własciciela Korona miała być klubem przebudowanym silniejszym  z ambicja sportowa . Mineło troche juz czasu Panie Zajac  takiego strasznego  badziewia nieudolnosci piłkarskiej  i braku woli walki ,ambicji  jakie prezentuje teraz ten klub na murawie to nie widziałem od samego poczatku istnienia Korony Kielce

#4 ~kibol~

~kibol~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 19:30:00

Cud w Kielcach. Po pół roku bez zwycięstwa zespół frajery der koroona heil wygrywa przypadkowo i szczęśliwie nad słabiuteńkim  CWKS   Śląsk  Breslaw. Ale jaja, ale jaja, idą na "miszcza"  okręgówki !!!!!!

#5 ~ck~

~ck~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 19:56:29

jedni dobrzy drudzy jeszcze lepsi reklama antyfutbolu

#6 ~Tyko MKS~

~Tyko MKS~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 20:04:00

Aaa jednak umią grać w piłkę czyli to są jednak piłkarze!!!!???? A nie przypadkowi ludzie z ulicy z całego świata, hahaha żenada, obłuda, hipokryzja,a były jakieś emocje w tym meczu że aż 5 tyś wiernych dumnych scyzorow przybyło i zapłaciło, za to by poczuć smak hmm no niewiem czego...

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 20:19:52

spartakus daleszyce potrzebuje asystenta trenera, loteri lapiesz sie ? bedziesz rozstawial pacholki i nosil pilki na treningu.............

#8 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 20:33:21

Brawo chłopaki z młyna w końcu powiedzieli co kibice myślą o Gino. I to w meczu z jego nie doszlym pracodawom z przerwy zimowej

#9 ~trener~

~trener~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 21:26:57

Wygrali,  ale nie dało się tego oglądać - jak dzieci we mgle. Wynik fałszuje obraz gry, a ta jest tragiczna.

#10 ~Marlon~

~Marlon~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 23:05:35

5 tys widzów a pogoda piekna, wolny dzień..byłoby ze dwa razy tyle prezesie Zając..gdyby grali w miarę a przede wszystkim trener był inny. .jestem wiernym kibicem ale ten gość źle na mnie działa..rozmawiałem ostatnio z wieloma osobami, kibicami czytałem forum Korony..nie znam pół osoby która by była za tym magikiem..tzn jedna jest która go popiera pomimo kilku wp..w ostatnich meczach.. to prezes...

#11 ~kibol~

~kibol~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 05:11:22

Już wkrótce wszystko wróci do normalności. Wisła Płock pokaże frajerom der koroony ich prawidlowe miejsce w szyku. Cieszy mnie to, że dzieki wspaniałej grze kopaczy i polityce zarządu coraz mniej frajerów na trybunach chcących płacić za cyrk i totalne olewanie. Ludzie zaczynają myśleć - lepiej późno niż wcale.

#12 ~kibol~

~kibol~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 06:23:42

Czy zwycięstwo frajerów nie było przypadkiem?Czy przy I bramce Sorino nie faulował obrońcy Śląska? Czy karny dla der koroony też był ewidentny?

#13 ~ŁYSA PAŁA!~

~ŁYSA PAŁA!~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 08:15:49

Ojej, ojej jak się cieszę że Koroneczka wygrała! Na dobre i na złe z Koronką! KORONA! KORONA!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych