Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Taki tam

Taki tam

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 277 postów

Napisano 13 grudzień 2012 - 09:21:07

O 12 szanowni Państwo, to ludzie są jeszcze w pracy. A dzieci w szkołach. Skoro robi się takie imprezy w dzień roboczy to ja odbieram to jako niesmaczny żart ze społeczeństwa. Chyba, że nastawiacie się na bezrobotnych,, tych podobno w Radomiu nie brakuje. Tyle, że bezrobotni powinni być bardziej zajęci szukaniem zatrudnienia niż robieniem sobie pamiątkowych zdjęć na tle samolotu.

Szkoda, że nikt nie wpadł na to, że podobną imprezę wypadałoby zorganizować w sobotę. Zapewne nie tylko ja chętnie zabrałbym rodzinę na podobny piknik. Niestety nie dano mi szansy a Pracodawca na taką okoliczność zapewne urlopu też nie podpisze.

#2 ~tuptuś~

~tuptuś~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 12:33:13

a ja mam wolne w piatek wiec sobie pojde na lotnisko zjem grochowke pstrykne fotke:)a co mi tam :)

#3 PiotrekRadom

PiotrekRadom

Swojak

• PipPipPipPip
  • 197 postów

Napisano 13 grudzień 2012 - 17:13:36

narescie przestanie latac nad radomiem ten złom, wolalbym zeby lataly F-16 niz te Orliki i te AN - 2 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#4 takijeden

takijeden

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1526 postów

Napisano 13 grudzień 2012 - 17:25:35

narescie przestanie latac nad radomiem ten złom, wolalbym zeby lataly F-16 niz te Orliki i te AN - 2 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tak zapytam,jaja sobie robisz czy serio piszesz? Każdy kto ma jakieś pojęcie o lotnictwie powie Ci,że Antek jest (czy raczej niestety był) najbezpieczniejszym samolotem. Pilotując go,ciężko jest popełnić błąd który doprowadził by do zderzenia z ziemią.Nie porównuj starego dobrego Antosia do nielotów Jaszczembi...

O 12 szanowni Państwo, to ludzie są jeszcze w pracy. A dzieci w szkołach. Skoro robi się takie imprezy w dzień roboczy to ja odbieram to jako niesmaczny żart ze społeczeństwa. Chyba, że nastawiacie się na bezrobotnych,, tych podobno w Radomiu nie brakuje. Tyle, że bezrobotni powinni być bardziej zajęci szukaniem zatrudnienia niż robieniem sobie pamiątkowych zdjęć na tle samolotu.

Szkoda, że nikt nie wpadł na to, że podobną imprezę wypadałoby zorganizować w sobotę. Zapewne nie tylko ja chętnie zabrałbym rodzinę na podobny piknik. Niestety nie dano mi szansy a Pracodawca na taką okoliczność zapewne urlopu też nie podpisze.

Święte słowa.Podobno polska armia jest otwarta na społeczeństwo.Nie wiem,może ogólnie tak,ale nie w Radomiu. Też bym chętnie wybrał się na tą (i na wiele imprez które były organizowane przez radomską jednostkę) imprezę,tym bardziej że zdarzało mi się latać AN-2 nie tylko jako pasażer.Niestety piątek nie jest najlepszą porą.Moim zdaniem sobota jest znacznie lepszym dniem-większość ludzi ma wolne od pracy,uczniowie od szkoły i na pewno znacznie więcej ludzi (duża szansa że nie tylko z Radomia) przybyło by żeby pożegnać poczciwego Staruszka odchodzącego do lamusa...

a ja mam wolne w piatek wiec sobie pojde na lotnisko zjem grochowke pstrykne fotke:)a co mi tam :)

Zazdroszczę Ci,ja niestety muszę siedzieć w pracy. Jak zrobisz zdjęcia,to załóż sobie konto
>>>TUTAJ<<< to zajmuje chwilę i wrzuć kilka z nich.Niech i inni zobaczą...

Użytkownik takijeden edytował ten post 13 grudzień 2012 - 18:19:20

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 18:17:33

A potem zamontować go na cokoliku, na rondzie Warszawskim.

#6 ~a wulkan dymi~

~a wulkan dymi~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 00:56:17

Rzeczywiście,trafna uwaga.No ale przecież o 9:21 to robota wre pełną parą.Jeśli o tej porze Twój pryncypał pozwala Ci na internetowe harce to pewnie urwie ci te kilka godzin z piątku.A jak masz na drugą zmianę no to się spóżnisz nieco.Pozatym jest tyle jednostek chorobowych...PS gorzej kiedy w rachubę wchodzą kilometry,wtedy klops

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych