Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

W oczekiwaniu na strajk zbyd...ciałej kasty

48 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 20:38:09

W Finandii nie mają pokomunistycznego ZNP, z preziem Broniarzem, który chce być ważniejszy niż wybrany demokratycznie Rząd RP.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 06:09:02

Finlandia kraj w którym edukacja stoi na najwyzszym światowym poziomie, nauczyciel tam ma większy prestiż niż lekarz i więcej również od niego zarabia. Kraj w kótrym ludzie mają świadomosc że zły nauczyciel może skrzywić dziciaka na całe życie i że nic go póxniej nie wyprostuje, nauczyciel moze sprawić że takiemu dzieciakowi wyrosną skrzydła i bedzie mogł sobie samodzielnie latać albo zostaną połamane i będzie pełzał po ziemi.

Pracowałem z Finami kilka lat. I muszę przyznać że w Polsce upośledzone umysłowo dzieci mają więcej ikry i pomyślunku niz ta fińska nacja. Więc co do tej ich fantastycznej edukacji ze skrzydłami to mogę powiedzieć że są to skrzydła kury.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 08:10:36

Pracowałem z Finami kilka lat. I muszę przyznać że w Polsce upośledzone umysłowo dzieci mają więcej ikry i pomyślunku niz ta fińska nacja. Więc co do tej ich fantastycznej edukacji ze skrzydłami to mogę powiedzieć że są to skrzydła kury.

nordyckie narody są o wiele spokojniejsze niż południowe, włosi czy hiszpanie inaczej się zachowują niż szwedzi czy finowie, chodzi o edukację a w testach finowie osiągają najlepsze wyniki z krajami azjatyckimi takimi jak Korea. W Korei edukacja polega na rywalizacji w Finlandii na tworzenie warunków przyjaznej szkoły takiego bezstresowego nauczania. Okazuje się że żeby uczniowie osiągały dobre wyniki nie trzeba poddawać ich silnej presji rywalizacji i Finlandia to pokazuje. 

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 10:33:12

natomiast nasza wspaniała nacja z orlimi skrzydłami,podpier***ająca się nawzajem,nie szanująca się,z całym tym kolesiostwem,nepotyzmem i układzikami jest idealna.Zobaczmy jaką mamy kulturę pracy,jakie pseudozwiązki.Nam bliżej do Afryki.

#45 malinkaa97

malinkaa97

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 66 postów

Napisano 26 sierpień 2019 - 10:48:16

Hej, Jestem Karolina mam 22 lat :) Napisz do mnie na https://wyspalasek.pl/malinka97/ jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą :)

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 10:49:55

Jaki strajk?

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 10:56:06

Jaki strajk?

nie będzie strajku, są podwyżki, 

#48 ~Gość~