Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

W oczekiwaniu na strajk zbyd...ciałej kasty

48 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 20:55:26

Niech 1.09.2019 każdy strajkujący nauczyciel pomyśli, że będzie dokładał cegiełkę do upadku autorytetu zawodu nauczycielskiego. Najpierw był powolny upadek tego autorytetu, w miesiącach kwiecień -czerwiec nastąpiło gwałtowne przyśpieszenie, potem był mord komunikacyjny dokonany przez pijanego nauczyciela. Czekamy na ciąg dalszy.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 21:04:28

miałeś jakiś problem z krowami w dzieciństwie?

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 21:08:01

Emi uspokój się. :P

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 21:10:29

miałeś jakiś problem z krowami w dzieciństwie?

Ja? Niee. Teraz ma cały kraj, rodzice, uczniowie.

#5 ~taka sobie opinia~

~taka sobie opinia~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 21:34:28

A ja ci gwarantuję, że po zwolnieniu tych 50%, pozostała połowa zacznie szanować swoją pracę. Należy, poczekać do września i wręczyć wszystkim strajkującym wypowiedzenia.W lecie zrobić nabór na nowych zasadach czyli obniżyć ich pensje o połowę i tak przyjdą, bo po tych swoch śmieciowych studiach nigdzie zatrudnienia nie znajdą. Mogę się z każdym założyć, że gdyby nawet dzisiaj Pis wam obciął wasze pensje o połowę to też byście w szkole zostali. Gdzie pójdziecie, przecież większość z was toniedorajdy życiowe. Nauczyciele to w 90% ludzie z przypadku, którzy po prosu nigdzie indziej by nie znaleźli pracy. Przykłady? Matematyka po uniwerku, poza korpo lub szkoła nie ma innej opcji pracy, dalej? Biologia czy chemia na uniwerkach, ci którzy robili to z pasji pracują albo na uczeniach prowadząc badania, albo w pracowniachmikrobiologicznych czy chemicznych, a lenie gdzie? W szkołach! Nie wierzycie? Proszę udać się na najbliższy uniwerek i porozmawiać ze studentami jakie mająplany, a potem porównać ich oceny. Sam skończyłem biologię i medycynę, wszyscy z mojego roku którzy całe studia lecieli w pręta z nauką, teraz pracują w szkołach, albo korpo (większość jednak w szkołach).ZWIŃ

Czytaj więcej na 

#6 ~taka sobie opinia~

~taka sobie opinia~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 21:34:52

A ja ci gwarantuję, że po zwolnieniu tych 50%, pozostała połowa zacznie szanować swoją pracę. Należy, poczekać do września i wręczyć wszystkim strajkującym wypowiedzenia.W lecie zrobić nabór na nowych zasadach czyli obniżyć ich pensje o połowę i tak przyjdą, bo po tych swoch śmieciowych studiach nigdzie zatrudnienia nie znajdą. Mogę się z każdym założyć, że gdyby nawet dzisiaj Pis wam obciął wasze pensje o połowę to też byście w szkole zostali. Gdzie pójdziecie, przecież większość z was toniedorajdy życiowe. Nauczyciele to w 90% ludzie z przypadku, którzy po prosu nigdzie indziej by nie znaleźli pracy. Przykłady? Matematyka po uniwerku, poza korpo lub szkoła nie ma innej opcji pracy, dalej? Biologia czy chemia na uniwerkach, ci którzy robili to z pasji pracują albo na uczeniach prowadząc badania, albo w pracowniachmikrobiologicznych czy chemicznych, a lenie gdzie? W szkołach! Nie wierzycie? Proszę udać się na najbliższy uniwerek i porozmawiać ze studentami jakie mająplany, a potem porównać ich oceny. Sam skończyłem biologię i medycynę, wszyscy z mojego roku którzy całe studia lecieli w pręta z nauką, teraz pracują w szkołach, albo korpo (większość jednak w szkołach).ZWIŃ

Czytaj więcej na 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 22:51:12

Psy (pies) szczekają (szczeka) a karawana idzie dalej. Weź gościu coś na wyciszenie emocji. Możesz i Ty strajkować jak masz poczucie krzywdy, że nauczyciele strajkują. Biologię i medycynę skończyłeś będąc samoukiem bez udziału nauczycieli? A może korespondencyjnie? W tym co wypisujesz nie odnajduję człowieka wykształconego o wyważonych ocenach ale typowego hejtera.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 00:16:18

Psy (pies) szczekają (szczeka) a karawana idzie dalej. Weź gościu coś na wyciszenie emocji. Możesz i Ty strajkować jak masz poczucie krzywdy, że nauczyciele strajkują. Biologię i medycynę skończyłeś będąc samoukiem bez udziału nauczycieli? A może korespondencyjnie? W tym co wypisujesz nie odnajduję człowieka wykształconego o wyważonych ocenach ale typowego hejtera.

Do kogo to piszesz? nie widzisz, ze jest to opinia z innego forum? Skończył biologię i medycynę bez udziału nauczycieli którzy strajkują, bo przy udziale nauczycieli akademickich.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 03:24:57

Czytaj więcej na

a co powiesz absolwencie medycyny i lekarzach?Toż dopiero patologia.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 04:46:44

Ja np. tego nie rozumiem, dlaczego PiS woli dawać pieniądze za darmo nierobą ( znaczy się rozumiem, chodzi tylko o kupienie głosów). Zamiast podnieść pensji normalnym ciężko pracującym na to nauczycielom. 

Przecież to nie musi być tak że każdy nauczyciel dostaje podwyżkę, można to weryfikować, jest nieograniczona możliwość rozliczania nauczycieli. Podwyżka na podstawie wyników matur, wyników egzaminów zawodowych, ankiet wśród uczniów. ITD

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 05:27:18

Twoją edukację rozpoczęli nauczyciele szkoły podstawowej i średniej. Bez ich udziału nie byłoby akademickich.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 05:33:24

Ja np. tego nie rozumiem, dlaczego PiS woli dawać pieniądze za darmo nierobą

nierobą? twój nauczyciel polskiego rzeczywiście nie zasłużył na podwyżkę

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 03:07:13

Twoją edukację rozpoczęli nauczyciele szkoły podstawowej i średniej. Bez ich udziału nie byłoby akademickich.

No i co z tego DURNIU? Mamy przez to klękać przed nimi? Robili to za darmo? Dostali za to kasę. Jak każdy wykonujący jakąś pracę. Koniec z jakimś posłannictwem, wybitną rolą tej zbydlęciałej kasty, jak to sobie wyobrażacie.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 06:37:21

Owszem uczyli Cię za pieniądze. Ale teraz widać, że były to pieniądze wyrzucone w błoto. Można by spróbować Cię reedukować, ale to chyba przypadek beznadziejny. Niepełnosprawność intelektualna (emocjonalna) w stopniu znacznym.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 06:54:03

przyjdzie kres I na zbydlęciałą kartę internetowych trolli i to szybciej niż im się wydaje...

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 09:01:19

Owszem uczyli Cię za pieniądze. Ale teraz widać, że były to pieniądze wyrzucone w błoto. Można by spróbować Cię reedukować, ale to chyba przypadek beznadziejny. Niepełnosprawność intelektualna (emocjonalna) w stopniu znacznym.

Kolejny przypadek kiedy nauczyciel obraża innych. Na forum jest cała masa takuch obelg, idiotycznych odpowiedzi. Ludzie, przecież jesteście wykształceni. Nie zachowujcie się jak bydło. Przecież przez rakie właśnie odpowiedzi teacicie szacunek. Wstyd.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 10:32:10

Ciemnoto nauczycielska, trolu bezmózgowy, zawsze wykręcisz kota ogonem, żeby komuś dopiec. Jak były wyrzucone, skąd to wiesz? Jestem przed emeryturą, skończyłem studia, również podyplomowe, Większość czasu przepracowałem i pracuję nadal na stanowiskach kierowniczych, na kontrakcie w kraju ropodajnym. Nikt się na mnie nie poznał tylko ty deb***u. To była praca a nie nauczycielskie op...rdalanie.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 10:43:04

Ciemnoto nauczycielska, trolu bezmózgowy, zawsze wykręcisz kota ogonem, żeby komuś dopiec. Jak były wyrzucone, skąd to wiesz? Jestem przed emeryturą, skończyłem studia, również podyplomowe, Większość czasu przepracowałem i pracuję nadal na stanowiskach kierowniczych, na kontrakcie w kraju ropodajnym. Nikt się na mnie nie poznał tylko ty deb***u. To była praca a nie nauczycielskie op...rdalanie.

A. I jeszcze przez 15 lat prowadziłem własną działalność gospodarczą. 

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 10:49:05

i co teraz wszyscy ci się mają kłaniać w pas co to nie ty, jak ty nie pracowałeś, jak ty się nie poświęcałeś a wszyscy inni nic nie robili tylko ty. Nieźle ci się posrało w głowie na starosć

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 11:16:24

i co teraz wszyscy ci się mają kłaniać w pas co to nie ty, jak ty nie pracowałeś, jak ty się nie poświęcałeś a wszyscy inni nic nie robili tylko ty. Nieźle ci się posrało w głowie na starość

Kwiczysz czy ryczysz?

Nikt mi nie będzie się w pas kłaniał idioto, bo nikt nie wie kim jestem, z czytających. Pomijając, że nie zależy mi na tym.

Szczekasz psie, żeby szczekać, żeby obrażać. Zero w tym logiki. Nie zdenerwujesz mnie

.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych