Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

284 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Lena~

~Lena~
  • Goście

Napisano 22 luty 2016 - 20:36:10

Glosujmy na pana Miroslawa Seweryna. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. 6 marca glosujemy na Seweryna.

#42 ~trębowiec~

~trębowiec~
  • Goście

Napisano 22 luty 2016 - 20:48:55

nigdy!!!!!! większość wie w jaki sposób dostał te głosy poprostu nie stać to na uczciwą walkę,

#43 ~1111~

~1111~
  • Goście

Napisano 22 luty 2016 - 21:32:49

Lepiej z mądrym stracić niż głupim zyskać.

#44 ~prorok~

~prorok~
  • Goście

Napisano 22 luty 2016 - 22:52:41

Stachowicz 2060 głosów Seweryn 1860 

#45 ~st~

~st~
  • Goście

Napisano 22 luty 2016 - 22:56:14

A czy prawda ze córka pana Bakalarczyka pracuje już w UM.A kto robił rąda

#46 ~rafał~

~rafał~
  • Goście

Napisano 22 luty 2016 - 23:12:07

Ciemnogród z jagodnego wybrał Stachowicza

mój "mały anonimowy bohaterze" nie obrażaj mieszkańców Jagodnego. Następny taki obraźliwy wpis a osobiście poczuję się obrażony, jako jeden z tych mieszkańców, bez względu na kogo głosowałem, zgłoszę sprawę na Policję w celu udostępnienia twoich danych osobowych abyśmy mogli spotkać się w Sądzie i zażądać od Ciebie przeprosin w gazetach lokalnych oraz zadośćuczynienia w wysokości kilku tysięcy złotych na cele charytatywne. 

#47 ~albaga~

~albaga~
  • Goście

Napisano 22 luty 2016 - 23:29:15

Gratulacje Panie Mirku. Mimo słabej frekwencji jest fajny wynik.

Ty, wazelina, nie posługuj się czyimś nazwiskiem bo to jest bardzo nie ładnie i może twojego idola wprowadzać w błąd czytaj obdaruje kogoś innego swoimi względami. A jeśli tak bardzo chcesz u Seweryna zapunktować to proponuję podpisać się imieniem i nazwiskiem tylko prawdziwym oczywiście

#48 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 06:26:16

gratuluje wyniki fajne!!Pani Mirku oby tak dalej!!Wygramy!!

#49 ~Sieczka~

~Sieczka~
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 08:03:20

Albaga zacznij od siebie

#50 ~tak~

~tak~
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 10:00:52

TYLKO PAN D. STACHOWICZ -  NA WOJTA.

#51 ~obywatel~

~obywatel~
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 11:25:07

Obaj i pan Stachowicz i pan Seweryn są naprawdę bardzo sympatycznymi ludźmi i bardzo inteligentnymi. Osobiście znam ich i nie można złego słowa powiedzieć bo są wykształceni i jak wspomniałem inteligentni. Jednak będę głosował na Stachowicza gdyż ma poparcie partii rządzącej i ta partia patrząc co jest będzie długo przy władzy, ponieważ młodzi chcą prawicy. PSL już się kończy i choć na Pana Mirka zagłosują to na psl już nie , góra 4lata i jak SLD a pan Mirek będzie miał pod górkę i jeszcze jedno podpowiadacze niektórzy radni sami oceńcie ich inteligencje w pewnych kwestiach. a może być tak , że gdy pewne stanowiska się skończą to będzie trzeba gdzieś po gminach szukać i ich upchać i tego się boję. Tak tego się  obawiam iż w psl zawsze są niesamowite zobowiązania dla pewnych osób. można się śmiać krzyczeć ale ruszamy głowa i tak to jest. Osobiście widziałbym ich dwóch w UG Stachowicz Wójtem a Seweryn Przewodniczącym, naprawdę bardzo by się uzupełniali i nikt by się nie wstydził za nich. chyba ze przewodniczącego chcecie z Gadki czy się nadaje sami oceńcie. Ja wybrałem jednak Stachowicz.

#52 ~Gall Anonim~

~Gall Anonim~
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 12:52:24

Obaj i pan Stachowicz i pan Seweryn są naprawdę bardzo sympatycznymi ludźmi i bardzo inteligentnymi. Osobiście znam ich i nie można złego słowa powiedzieć bo są wykształceni i jak wspomniałem inteligentni. Jednak będę głosował na Stachowicza gdyż ma poparcie partii rządzącej i ta partia patrząc co jest będzie długo przy władzy, ponieważ młodzi chcą prawicy. PSL już się kończy i choć na Pana Mirka zagłosują to na psl już nie , góra 4lata i jak SLD a pan Mirek będzie miał pod górkę i jeszcze jedno podpowiadacze niektórzy radni sami oceńcie ich inteligencje w pewnych kwestiach. a może być tak , że gdy pewne stanowiska się skończą to będzie trzeba gdzieś po gminach szukać i ich upchać i tego się boję. Tak tego się  obawiam iż w psl zawsze są niesamowite zobowiązania dla pewnych osób. można się śmiać krzyczeć ale ruszamy głowa i tak to jest. Osobiście widziałbym ich dwóch w UG Stachowicz Wójtem a Seweryn Przewodniczącym, naprawdę bardzo by się uzupełniali i nikt by się nie wstydził za nich. chyba ze przewodniczącego chcecie z Gadki czy się nadaje sami oceńcie. Ja wybrałem jednak Stachowicz.

Popieram teraz tylko trzeba wynająć Malanowskiego i Rutkowskiego żeby obstawiali wszystkie sklepy  i powinno być uczciwie :)

#53 ~bojka~

~bojka~
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 14:04:18

Mówisz, że PSL "upycha" swoich po urzędach? A co robi partia rządząca? Gdzie nie spojrzysz obsadzają stołki swoimi żeby całkowicie kontrolować kraj. Myślisz, że jak przejmą władzę w gminie to nagle zaleje nas deszcz pieniędzy? ZAPOMNIJ! Znów zacznie się wymiana załogi Urzędu na "swoich".

Zgodzę się z Tobą - obaj kandydaci są bardzo inteligentni i godni tego urzędu ale jedyna rzecz jaka każe mi nie głosować na P. Stachowicza to popieranie jego kandydatury przez PIS

#54 ~obywatel~

~obywatel~
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 15:27:47

Panie Gal sądzę że bardziej niż inne partie. Na szczęście nie należę do żadnej partii oraz teoretycznie nie wypowiadam się i nie popieram żadnej głośno bo nigdy nie było i nie będzie bez skazy żadnego ugrupowania. Lecz patrząc i słuchając nawet w naszej małej lokalnej grupie czyli gmina we wszystkich sołectwach widać , ze psl przoduje. Znam ludzi praktycznie ze wszystkich ugrupowań i widać jak oni działaja są kretesem w tym przy pisie, który nie działa tak na taką skale. Proszę popatrzeć np. OSP wszyscy działacze związani z ta partią. Pamiętam jak w naszej gminie jako mieszkaniec jednego z sołectw zaproponowano mi abym w OSP w tej wsi  bym był w zarządzie, gdyż jestem młodym w miarę wykształcony. Jak pewna grupa się dowiedziała oczywiście nie, ale po pewnym czasie członek Psl  powiedział , ze tamci są za i to bardzo ale chcą abym również był członkiem partii ponieważ takich osób potrzebują. Jenak moja odpowiedź była negatywna wiec oni też. Oczywiście nie mam nic do OSP jestem za , ponieważ to wiąże lokalna sołectwa społeczność i naprawdę można miło spędzić czas podziwiać jak nasi dziadkowie tyle serca tam wkładali piękne wspomnienia pokazać naszym dziecią jak dawniej ludzie się integrowali a nie tak jak teraz komputer i tylko kiwnąć głową sąsiadowi nieraz nawet nie powiedzieć dzień dobry. Jednak ta partia zniszczyła trochę tego krezusa w postaci WSI, gdzie dawniej członkowie psl byli prawdziwymi rolnikami, osobami związanymi z wsią miłością do niej. I na koniec proszę spojrzeć jak oni działają dlatego obawiam się ich jak wcześniej pisałem. Panie gal Każda władza wymienia osoby. Zgadzam się ale w skali kraju Pis wymienił 10tys. osób i kod a 2007roku Psl z Po 200tys. osób to są fakty i nikt o tym nie chciał mówic. to jest prawda. Dlatego wybór Stachowicz popierany przez osoby które mogą coś pomóc naszej gminie parlamentarzyści są za nim. Pana Mirka oczywiście też pozdrawiam gdyż mało jest takich inteligentnych ludzi jak pan Stachowicz i Seweryn

#55 ~obywatel~

~obywatel~
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 15:30:30

Przepraszam to odp do pana bojka. komp mi się troszke zawiesił i źle dobrałem osoby przepraszam

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 15:52:48

Glosujmy na pana Miroslawa Seweryna. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. 6 marca glosujemy na Seweryna.

6 marca glosujemy tylko na:

P .D. STACHOWICZA.

#57 ~rozum~

~rozum~
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 16:24:23

Widzę, że dyskusja trwa nadal nad " mniejszym złem" w Mircu. Panie " obywatel " niech Pan nie myli inteligencji ze zwykłym cwaniactwem szczególnie w odniesieniu do Pana Seweryna. Bo Pan poważnie obraża inteligencję. Co do Pana Stachowicza to wstrzymuję się od głosu bo go nie znam. A uważam, że nie można mówić o człowieku, a tym bardziej źle, którego się nie zna. 

#58 ~Nowy w gminie~

~Nowy w gminie~
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 17:47:46

Witam.czy możecie państwo podać rzeczowe argumenty na tak i na nie odnośnie obu kandydatów.chciałbym oddać głos w drugiej turze,a jak wspomniałem w tytule jestem tu nowy i mam nadzieję,że wasza opinia pomoże w decyzji.z góry dzięki

#59 ~inspektor~

~inspektor~
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 21:45:43

Pan Seweryn pracuje w starostwie na kierowniczym stanowisku od wielu lat. Jest bardzo kompetentny i sumienny.Świadczy o tym fakt, że wielokrotnie  zmieniała się władza w Powiecie, ale jego nie zmieniano. Gdy stąd odejdzie będzie to strata dla starostwa.Taka opinia jest wielu współpracowników i radnych powiatowych. 

#60 ~Tomek G~

~Tomek G~
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 22:38:41

Gdzie wygrana Mirka w 1 turze.Tak już przez niego głoszona. Gralec drugi wójt pisał te swoje listy pochwalne.Za butny pan był panie Mirku i dlatego nie dostał pan głosów moich i rodziny.Mam nadzieje ze coś to pana nauczy.Pycha idzie przed upadkiem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych