Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kika z Kielc~

~kika z Kielc~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2013 - 20:27:03

czy w związku z tym zmniejszy się bezrobocie w Kielcach i krócej będziemy czekac do lekarza  a może coś innego zyskamy

#2 ~Kielczanin~

~Kielczanin~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2013 - 21:29:46

Bóg zapłać Księdzu Biskupowi za tak wielki dar. Sanktuarium Świętego Józefa jest bardzo potrzebne w naszym mieście. Św. Józef to orędownik w sprawach trudnych i beznadziejnych. Czytając wypowiedzi na forum ECHA i GW stwierdzam, że trzeba na kolanach prosić Józefa o rozum dla wielu i opamiętanie. Bluźnierstwa i wyśmiewanie wiary. Kilka wpisów uraziło moje uczucia religijne. Obrażono w kilku wpisach biskupa - to też człowiek mający niezbywalne prawo do godności. Czy tym zajmie się prokuratura ? Czy zostaną podane nazwiska bandytów, bo nazwiska pomawianych księży są publikowane? Bóg zpłać Księdzu Biskupowi za słowa prawdy. Ona nadal nie jest wygodna.

#3 ~mądrala~

~mądrala~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2013 - 21:59:02

Św. Józef to orędownik w sprawach trudnych i beznadziejnych.

Ale przecież od spraw beznadziejnych jest św Rita lub św. Juda to chyba trzeba kolejny kościół w kielcach postawić :)

#4 ~muflon~

~muflon~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2013 - 22:16:47

Czuję rozczarowanie, bycie patronem pracujących jest mało godne św. Józefa. Uczciwie pracujący mogą zdychać, no ale rodzina nawet lenia i pijaka to powód do opieki:/ Ale biskup powinien wiedzieć, że w normalnej rodzinie najpierw jest praca potem czas na dzieci czyli powinno być sanktuarium godnej pracy, a nie jakiejś obsesyjnej ochrony rodziny w stylu zero rozwodu mimo, że współmażonek prawie zabił bo mu się coś nie spodobalo:/

to kto ci karze pracować ?ja pracuje zarabiam 1200zł i żyję ,tylko nie trzeba pić i palić a do roboty na rowerze jeździć.

#5 ~Kielczanin~

~Kielczanin~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2013 - 22:36:04

Ale przecież od spraw beznadziejnych jest św Rita lub św. Juda to chyba trzeba kolejny kościół w kielcach postawić :)

Mądralo. Bywa tak, że jeden zawód, jedna dziedzina życia ma kilku patronów. Jakbyś nie wiedział, to informuję, że w sprawach trudnych możesz prosić o orędownictwo nie tylko Św. Ritę i Św. Judę Tadeusza, ale także Św. Antoniego. W Krakowie jest kościół z obrazem Św. Józefa i ludzie przychodzą z prośbami właśnie w sprawach bardzo trudnych. Osobiście doświadczyłem kilkakrotnie pomocy św. Józefa. Muszę Cię zmartwić, ale Kościół, którego patronką jest Św. Rita już jest. Na Siejach obok Św. Antoniego parafianie obdarzają kultem św. Ritę. Cieszy mnie fakt, że zgłaszasz chęć wybudowania kolejnego kościoła. Nie mamy kościoła p.w. Św. Judy Tadeusza i jeśli ufundujesz jego budowę, to znajdzie się odpoiednią dzielnicę Kielc. Ksiądz biskup zapewne rozważy każdą propozycję, która ma na celu dobro i potrzeby wiernych.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 10:27:01

na jednej z fotek zobaczyłem mamusie mojej żony dewotę i nieroba po mszy przybiegła wygłodzona na obiad

#7 ~ZESPÓŁ DOWNA~

~ZESPÓŁ DOWNA~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 11:04:00

"Jest taka moc, co smutek w radość przemienia

Jest taka siła, co spełnia marzenia

Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia"

JEST TAKA SZOPKA (z)BAWIENIA:

SZOPKA 2021/2013 czyli: "DZIECIĘ NAM SIĘ NARODZIŁO I SYN ZOSTAŁ NAM DANY" (Iz. 9. 5):

<<< cenzura Axcelencji>>>

GALERIA SZOPEK: <<<Cenzura Aminencji>>> czyli JAK MOŻNA SIĘ (z)BAWIĆ!

Uzupełnieniem SZOPKI ODSTAWIANEJ PRZEZ CZARNY BETON - SPECJALISTÓW od jednej ino książki "BUBLII" jest artykuł:

1) "SUPEREXPRESS" z dn. 26.XII.2013 r. w artyKULe: "Wypadek w Łowiczu. Pijany ksiądz potrącił kobietę". To trudno nawet oPiS-ać - to trzeba PRZECZYTAĆ jaką SZOPKĘ ODSTAWIA CZARNA ARMIA (z)BAWIENIA!

2) "TYGODNIK OSTROŁĘCKI" z dn. 27.XII.2013 r. w artyKULe "Pijany ksiądz czeka na zarzuty po potrąceniu pieszej. Miał dwa promile we krwi" , a w tym ŚWIĘTYM CZASIE ŚWIETEGO SPOKOJU wraz kumpolami po fachu (od Flaszki (z)BAWIENIA) będzie się gorąco Modlił: "PANIE, RATUJ TO NIE MY" (Mt. 8, 25) - ino KTO W TO UWIERZY? - ino tylko proKUR(I)Atorzy kroczący DROGĄ (z)BAWIENIA i mający SILNĄ WIA(g)RĘ i pełniący swe Powołanie do (z)BAWIEBNIA, a z nim odstawia się niezłą SZOPKĘ!

3) "SUPEREXPRESS" z dn. 27.XII.2013 r. w artyKULe: "Pijany ksiądz z Łowicza, który potrącił kobietę, na komendę zgłosił się też PIJANY!". Tak wygląda SZOPKA NA DRODZE (z)BWIENIA - na trzeźwo nycz nie funkcjonuje, a (z)BAWIENIE też NIEMOŻLIWE, bo DZIEŃ BEZ MSZY jest nieważny! Takie to już NAJŚWIETSZE OFIARY NAJŚWIETSZEJ OFIARY!

4) "SUPEREXPRESS" z dn. 28.XII.2013 r. w artyKULe: "Ofiara pijanego księdza dla SE: "Usłyszałam tylko pisk hamulców" ". To trudno nawet oPiS-ać - to trzeba PRZECZYTAĆ jaką SZOPKĘ ODSTAWIA CZARNA ARMIA (z)BAWIENIA! Po NAJŚWIĘTSZYCH OFIARACH PEDOFILSKICH KULej na NAJŚWIETSZE OFIARY DROGOWE, a wszystkie NAJŚWIĘTSZE OFIARY (PEDO i DROGOWE) zostaną ODPRAWIONE z Kwitkiem. Tak wygląda SZOPKA NA DRODZE (z)BAWIENIA - z tego wszystkiego ZAROBIĄ ino ksieŻULE na POGRZEBACH... Jednym słowem "BAL WSZYSTKICH ŚW."(irniętych)!

5) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 29.XII.2013 r. w artyKULe: "Ksiądz przed klubem klubem go-go. "Płoszymy im klientów, o to chodzi" (wideo)" pokazuje CZARNĄ ROZPACZ CZARNEGO BETONU będącego w stanie SZOPKI Uświęcającej!

1} Już 4.X.2012 r. "GŁOS WIELKOP)OLSKI" opublikował artykuł: "Księża w Poznaniu rozpoczynają walkę z klubami nocnymi i prezerwatywami", jakaś net prasa podała, że w tej ŚWIEYTEJ WALCE KTOŚ RZUCIŁ KRZYŻ do Burdelu!

2}Z KULei "FAKT.PL" z 5.XII.2013 r. (i nie tylko "Fakt") podaje, że obecny Vice Bóg FRANEK (z)BAWICIEL jako student dorabiał na etacie BRAMKARZA W NOCNYM KLUBIE! (w Boskim BUENOS AIRES)!!!

Śpiewając w NIEBOGŁOSY KULędę "...że PANNA CZYSTA PORODZIŁA SYNA..." można pękać ze śmiechu - ILU takim PANNOM (czystym) AMINENCJE pod wodzą VATICANO ZAMKNĘŁY BRAMY (z)BAWIENIA i nawet MSZCZĄ SIĘ NA ICH DZIECIACH odmawiając SAKRAMENTÓW ŚW.(irniętych) od CHRZTU ŚW.(irnietego) poczynając! Dorzucając do tego WALKĘ Z GENDER w niedzielę 29.XII.2013 r. jako DZIEŃ ŚW.(irniętej) RODZINY dziwisz się narodzie, że Kardynał DZIWISZ Stasiek bolał nad MODZFIKACJĄ PŁCI, a co KOŚCIÓŁ SERWUJE w zamian? - BEZPŁCIOWE ANIOŁY, HOSTYJĘ zamiast CZŁOWIEKA, WINO zamiast KRWI - TO DOPIERO MODYFKACJA! ZWIASTOWANIE zamiast PRWDY, a sami (g)RUCHAJĄ NICZYM DUCH ŚW. pod postacią GOŁĘBICY! Wpadli na BOSKI pomysł, że GENDER to nie nauka, a IDEOLOGIA, to czym w takim razie jest "BUBLIA" ze ŚW.(irniętymi) TEORIAMI - też nie jest nauką lecz WCISKANA IDEOLOGIĄ! Co ma wspólnego WINO z krwią albo upieczona mieszanina WODY z MAKĄ z CIAŁEM CZŁOWEKA? - Nycz! I tu widać jak DOWNY zwalczają DOWNÓW głosząc ino (z)BAWIENIE! Publikowane od X- czasu przez KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW KZ> NSZZ> SOLIDARNOŚĆ> ORGANISTÓW> zdjęcie ZAKONNICY pokazuje ŚW.(irnięty) OBRAZ DOWNOWATEJ NĘDZY (z)BAWIENIA, a na stronie można spotkać ZAKONNICE jakby założyły STRINGI tył na przód lub zapomniały założyć! Jednym słowem NIEZŁA SZOPKA! czyli MODYFIKACJA MISTYFIKACJI...

Nycz nie mówią ksieŻULE o serwowanej tam MODZIE SAKRALNEJ i innych PIERDOŁACH w cudowny sposób poprawiających DROGĘ (z)BAWIENIA. Związek od lat proponował MODĘ SAKRALNĄ w stylu STRING spełniającą wymogi GENDER, z którym tak zażarcie walczą AMINENCJE z ksieŻULAMI:

księŻULEK w stringach:
1) na szyi biała nitka;
2) od niej z przodu i z tylu zwisa do ziemi np. czarna nitka (lub innego KULoru).

Identycznie powinny wyglądać Szatki Liturgiczne...

Zakonnica w stringach:
1) na głowie biała nitka;
2) od nitki na głowie zwisa do pasa z tyłu np. niebieska nitka (lub innego KULoru);
3) na szyi biała nitka;
4) od nitki na szyi z przodu i z tyłu zwisa do ziemi np. niebieska nitka (lub innego KULoru).

W upalne dni (np. Procesja Bożego Ciała z Oktawą włącznie, Pielgrzymki...) Stroje Liturgiczne jak znalazł! Odchudzi też pękające Zakrystie, a właściwie GARDEROBY, w których krząta się GARDEROBIANY, a nie Kościelny!

Jest to prawdziwy CUD (z)BAWIENIA, bo można POŚWIĘCIĆ... jedną szpulkę dla wszystkich CUD(ak)ÓW...

Wszystkie TARGI (z)NAWIENIA powinny odbywać się pod hasłem: "DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT", bo DO(w)N Axcelencje z księŻULAMI zachowują się jak dzieci: ZABRAĆ IM ZABAWKI - drą gęby; dać Im ZABAWKI - też DRĄ GĘBY!

W samym Kościele BEZ PRZEBRANIA nycz nie funkcjonuje: ksieŻULEK idąc do miasta PRZEBIERA SIĘ w cywila żeby nikt Go nie poznał; wracając z mista PRZEBIERA SIĘ w Habitowego, bo Msza ŚW.(irnięta) nieważna, a teraz to już nie Zakrystia ino GARDEROBA, w której zapier...nicza nie Kościelny, a GARDEROBIANY! I gdzie znajdzie się lepsze GENDER jak nie w watykańskie SZKOLE TEATRALNEJ? I tu widać najwyraźniej OBJAWY SCHIZOFRENII (z)BAWIENIA.

6) "SUPEREXPRESS" z dn. 30.XII.2013 r. w artyKULe: "Feministki oskarżają Kościół: wzięli 61,5 mln zł na gender ". To trudno nawet oPiS-ać - to trzeba PRZECZYTAĆ jaką SZOPKĘ ODSTAWIA CZARNY BETON polazując jak dział CZARNA MAGIA.

Nie jest to ino jedyna AFERA w wydaniu AXCELENCJI i księŻULI:

1} słynna AFERA "STELLA MARIS" ujawniona w 2002 r.;

2} rok 2010 i XXX-lecie SOLIDARNOŚCI - ówczesny dyrektor EUROPEJSKIEGO CENTRUM SOLIDARNOŚCI Dominikanin Ojciec Maciej ZIĘBA za grube miliony pokazał chałę i wypier...niczył Go ze stołka Prezydent Gdańska, i ... i wiele innych ŚW.(iętych) Przekrętów na GRUBE miliony!

3} "PANORANA" TVP 2 godz. 18:00 z dn. 23.XI.2012 r. podała, że Salezjanie z Lubina wyłudzili ponad 418,- mln kredytów bankowych, z których ponad 100 mln. nie oddali. W spawie oskarżono 12 osób w tym 9księŻULKÓW. Jednego księŻULA skazano na 8 lat więzienia.

4} "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 6.XI.2013 r. w artyKULe: "Oskarżony przedsiębiorca dostał pracę na KUL" oPiSuje WYŁUDZONE dotacje unijne w kwocie 400 tys. zł. w latach 2009 - 2011. Wcześniej "D.W." informował jak ktoś w przypływie (z)BAWIENIA przeznaczył 4 mln. SPADKU na spektaKULarne (z)BAWIENIE (19.IX.2013 r.)! Jak każdy Axcelencja bez przerwy pedo to samo, to jest w stanie (w)MÓWIĆ WSZYSTKO - nawet SZOPKĘ!

5} Od wakacji 2013 r. nagłaśniana ŚWIĘTA AFERA PEDO w myśl tego, co pedo JEZUS (z)BAWICIEL w "BUBLII": "DOPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHOPZIĆ DO MNIE...", a ŚW.(irnięte) dziadki habitowe rżną dziatki niczym drwale!

A jak przyjąć kięŻULKA po KUL-ędzie? - też w stylu GENDER, bo bez PRZEBRANIA KUL-ęda nieważna:

Jeśli klip się nie otworzy w google należy wpisać:

kabaret moralnego niepokoju ksiądz po kolędzie

Aby czytać więcej o (z)BAWIENIU w google należy wpisać hasło: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i delektować się postami związkowymi.

(PODPIASANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)

#8 Koszerny

Koszerny

Koszerny

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1000 postów

Napisano 30 grudzień 2013 - 11:12:13

Bóg zapłać Księdzu Biskupowi za tak wielki dar. Sanktuarium Świętego Józefa jest bardzo potrzebne w naszym mieście. Św. Józef to orędownik w sprawach trudnych i beznadziejnych. Czytając wypowiedzi na forum ECHA i GW stwierdzam, że trzeba na kolanach prosić Józefa o rozum dla wielu i opamiętanie. Bluźnierstwa i wyśmiewanie wiary. Kilka wpisów uraziło moje uczucia religijne. Obrażono w kilku wpisach biskupa - to też człowiek mający niezbywalne prawo do godności. Czy tym zajmie się prokuratura ? Czy zostaną podane nazwiska bandytów, bo nazwiska pomawianych księży są publikowane? Bóg zpłać Księdzu Biskupowi za słowa prawdy. Ona nadal nie jest wygodna.

A ktorzy ksieza zostali pomowieni tutaj?

#9 ~PiS duś~

~PiS duś~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 13:00:23

Pedofile w sutannach myślą że kolejne 

sanktuarium

napędzi im bydło do kościołów!

Obłudne i chciwe klechy wasze dni są już policzone!!!

#10 ~MIG LANZ~

~MIG LANZ~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 14:20:58

A  DLACZEGO NIE MAMY INFORMACJIW STYLU: W   KIELCACH POWSTAŁA NOWA FABRYKA  KTÓRA ZATRUDNI ......OSO, W KIELCACH POWSTAŁ NOWY ZAKŁAD KTÓRY DA PRACĘ .....

PREZYDENT KIELC PODPISAŁ  UMOWĘ  NA WYBUDOWANIE ZAKŁADU PRACY DLA ..... TO JAKOŚ NIE PRZECHODZI , TEGO  "WŁADZE"  POPROSTU NIE POTRAFIĄ.......

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2014 - 11:49:56

ciemnota i zacofanie polskiego państwa chyba się pogłębia,brak słów...

Niestety, i idzie jeszcze ku gorszemu.Co z tym krajem ten kościół robi?

Chyba jesteśmy jedyni w europie z tym skansenem katolickim.

#12 ~archanioł janusz~

~archanioł janusz~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2014 - 12:48:45

Niestety, i idzie jeszcze ku gorszemu.Co z tym krajem ten kościół robi?

Chyba jesteśmy jedyni w europie z tym skansenem katolickim.

Przez kościół katolicki s.a. jesteśmy zacofanym krajem w Europie coś tak koło Albanii i Gruzji,wygonić trzeba także religię ze szkół,jakim trzeba być upośledzonym psychicznie żeby słuchać w to co mówi ksiądz katolik który daleki jest od wiary a jest księdzem bo to kasa i darmowe koryto.Tradycyjnie nie wpuszczę faceta zwanego księdzem który chodzi po domach i mieszkaniach i zbiera pieniądze na swoje potrzeby(kobiety lekkich obyczajów,alkohol,imprezy) bo jaki ja mam biznes z obcym facetem-cwaniakiem i darmozjadem.Ja i moja rodzina omijamy kościoły szerokim łukiem i jesteśmy szczęśliwi z tego powodu.

#13 ~taki tam~

~taki tam~
  • Goście

Napisano 02 maj 2014 - 14:22:07

Przez kościół katolicki s.a. jesteśmy zacofanym krajem w Europie coś tak koło Albanii i Gruzji,wygonić trzeba także religię ze szkół,jakim trzeba być upośledzonym psychicznie żeby słuchać w to co mówi ksiądz katolik który daleki jest od wiary a jest księdzem bo to kasa i darmowe koryto.Tradycyjnie nie wpuszczę faceta zwanego księdzem który chodzi po domach i mieszkaniach i zbiera pieniądze na swoje potrzeby(kobiety lekkich obyczajów,alkohol,imprezy) bo jaki ja mam biznes z obcym facetem-cwaniakiem i darmozjadem.Ja i moja rodzina omijamy kościoły szerokim łukiem i jesteśmy szczęśliwi z tego powodu.

Tylko proszę aby potem rodzina w trumnie na siłę Cię nie wnosiła do kościoła mówiąc jaki to wspaniały i wierzący mąż tatuś i dziadziuś był :)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2014 - 15:50:13

do ~ KIELCZANIN
~taki tam

KONIECZNIE OBEJRZYJCIE
na YouTube

LEGION CHRYSTUSA - SKANDAL W WATYKANIE

czas 53 minuty

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0