Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

198 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 11:53:44

Zrobił to bo myślał że Korona jest pierwsza w tabeli. Ha ha ha. Jak ja lubię takich pojebów. Chui mu na ryj.

co za menda ,polak polakowi

#22 ~Qwertyuiop~

~Qwertyuiop~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 11:57:18

Niech mu ziemia lekka bedzie.
Nie wazne kim byl ale po smierci kazdemu powinno okazywac sie szacunek. Forum echo dna to slabe miejsce dla ulicznych przepychanek wiec "chlopcy" zejdzie z tonu i idzcie klocic sie za garaze.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 12:01:40

Jeśli to był patusek to szkoda tylko rodziny.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 12:05:51

Nie popieram Twojego zachowania Kodi... Mam nadzieje, że chociaż jesteś tam szczęśliwy! KSM i KIELCE z Tobą!

#25 ~Ksm~

~Ksm~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 12:08:07

Jesteście wszyscy kretynami.. Zero mózgu a w nim zero rozumu... W tym momencie wstydzę sie ze żyje w tak idiotycznym i haniebnym kraju.. Nawet osobe ktorej juz z nami nie ma potraficie zrównać z błotem.. Wstydzilibyscie sie Cebulaki !
Śpij w spokoju Kodi ! [*]

#26 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 12:18:15

Jak on wyglądał?

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 12:24:22

Jak on wyglądał?

a co, doszukujesz się sensacji?

#28 ~Isza~

~Isza~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 12:28:41

Ulicę mu zrobić, albo jego imieniem nazwać stadion Korony. Ha ha ha. Nie jeden, ale dwa chuje z nim i jemu podobnymi. Ha ha ha. Jeszcze do chuja dwie karetki wysłali. Niech teraz za chuja rodzina zapłaci. Albo jeszcze lepiej, wy forumowe przygłupy. PIWOPIJ.

Za te przekleństwa to ktoś powinien wziąść się za twoją śmierdzącą d***!!!!!!!!!!!!!!!!!

#29 ~ksm~

~ksm~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 12:41:41

Jak on wyglądał?

dobrze wyglądał...Jakby był Twoim ziomkiem to wiedziałbyś okogo chodzi a niezadawał pytania.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 12:51:04

...Siedziało toto na murku na Mazurskiej pod 70 i kombinowało co tu zajebać by na browar było.

Rzadko się zgadzamy, ale to doskonała charaktersytyka biadających tu osiedlowych "mafiozów".

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 12:51:55

Piwopij to pracownik EchaDnia który administruje forum !

#32 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 13:01:15

Następnego pojeba mniej. Oby za nim poszło jeszcze paru. Trzymam kciuki. PIWOPIJ.

Wy jesteście poje***i . Jak tak można ku*** pisać !! może sobie sam odbierz życie  !! co czuje jego rodzina i przyjaciele jak to czytają !!!! Brak słów na was ku*** idioci !!! A dla rodziny i przyjaciół szczere kondolencje [*]

#33 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 13:21:52

Przykre,ze Mlody człowiek decyduje sie na tak desperacki krok..Chory kraj chory system!!! Kondolencje dla rodziny i przyjaciół.

#34 ~Ana~

~Ana~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 13:31:05

Polowa tych wypowiedzi niepowinna wcale byc napisana. Nie znalam chlopaka ale to nie wiele takich przypadkow juz sie stalo, zaczynaja rozumiec co to zycie matka pracujaca w sklepie a w kolo nowe furki telefony kasa a ty stoisz z boku i nie masz nic na starcie. Niewiemy tez co bylo ze zrobil taki krok fakt duzo mlodych ludzi nie umie sobie poradzic ze soba ze swimi problemami..moze jakby mial diewczyne inaczej by spojrzal na swiat. Kazdy jest inny kazdy inny worek doswiadczen ciagnie za soba.. Badzmy tolerancyjni nawet i w tej chwili gdy chlopaka juz nie ma. Ci ktorzy niechca go zrozumiec chociasz w malym stopni to jeszcze szczeniaki. Ale dopiero kazdy pomysli jak sprawa bedzie juz cichla. Spoczywaj w spokoju bo moze tu na ziemni go nie zaznales. 

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 13:34:29

Każdemu należy się szacunek ?! Takiemu deb***owi też ?! To ja go centralnie w chuju mam. Sama grypsera, łał. Jestem pod wrażeniem. Więzienie to wyście widzieli na Rambo. Ha ha ha. Diler ?! Z niego taki diler jak ze mnie Eskimos. Siedziało toto na murku na Mazurskiej pod 70 i kombinowało co tu zajebać by na browar było.

PIWOPIJ OGARNIJ SIĘ !

#36 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 13:52:39

Kumata laska i mądre słowa.popieram i składam kondolencje dla rodziny bo przyjaciół mu chyba zabrakło..

#37 ~pieniadze~

~pieniadze~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 14:10:45

to nie bylo samobojstwo...

#38 ~jp~

~jp~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 14:12:59

to nie bylo samobojstwo...

a co było?wypadek?

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 15:11:18

Zrobił to bo myślał że Korona jest pierwsza w tabeli. Ha ha ha. Jak ja lubię takich pojebów. Chui mu na ryj.

Idiota. Ciekawe czy powiedziałbyś mu to w oczy (gdybyś miał możliwość) internetowy napinaczu. Nigdy nie zrozumiem jak można pisać takie rzeczy o zmarłej osobie (nie wliczając pedofilów itp). Nie znałam go, ale szkoda chłopaka.. 

#40 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 15:13:55

a co, doszukujesz się sensacji?

no

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych