Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 19:58:39

mam kolege z jezowego mowi ze to obciach mieszkac w tym pis-owskim zaglebiu.. a jeszcze teraz Jarek TAM!!:D:D:D
obciach do potegi n-tej:D:D:D:D

Ja też tu mieszkam i podobnie jak Twój kolega wstydzę się za mieszkańców mojej gminy za popieranie pis. Ale co zrobisz, skoro tutaj rządzą wyłącznie księża. Wielokrotnie byłem świadkiem, jak z ambony pouczali na kogo oddać głos. Później gawiedź to podchwyci i gdy kolejne wybory, to tylko kaczyński i pis. Szkoda gadać.

#22 ~TELEEXPRESS~

~TELEEXPRESS~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 19:47:10

Ante Pavelić – chorwacki polityk faszystowski, przywódca ustaszy, z wykształcenia prawnik. Współorganizator zamachu (1934), w którym zginęli król Jugosławii Aleksander I i minister spraw zagranicznych Francji L. Barthou. Szef (poglavnik) Niepodległego Państwa Chorwackiego (1941-1945), odpowiedzialny za ludobójstwo na Serbach, Żydach i Cyganach. Po wojnie uciekł za granicę.
Dołączona grafika

http://forum.echodni...3118921-t95438/

#23 ~tylko idiota popiera PiS~

~tylko idiota popiera PiS~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 21:29:37

Głosować na PiS tylko dlatego że przekupuje mnie publicznymi pieniędzmi pochodzącymi z poniesionych przez PiS dla suwerena podatkami to tylko idiota może na PiS głosować.
Ceny prądu za PiS droższe niż w Niemczech
Ceny gazu za PiS droższe niż w Niemczech.
Ceny żywności za PiS droższe niż w Niemczech
Ceny piwa za PiS droższe niż w Niemczech.
Ceny leków za PiS droższe niż w Niemczech.
PiS to zguba Polski

#24 karhir

karhir

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 czerwiec 2019 - 11:39:22

czesc

#25 ~tak zabija PiS~

~tak zabija PiS~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 15:16:40

Pęcherzowe oddzielanie się naskórka czyli choroba EB.
Moje dziecko choruje na EB i jeszcze w 2015 za rządów koalicji PSL-PO koszt opatrunkow wynosił 248zł.
1 LIPCA 2019, dane ze strony internetowej Ministerstwa Zdrowia, koszt opatrunków i pozostałych maści wynosi ponad 10 tysięcy zł na miesiąc.
Oto jak PiS zabija Polaków

#26 ~Kurdupel nas załatwi~

~Kurdupel nas załatwi~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 10:14:12

Kaczor-Kurdupel jako średniowieczny przywódca sekty Pomówienia i Szantaz/PIS/ ma takich genialnych ekonomicznych matołów jak on sam. Tylko skończony deb*** moze powiedziec - ... że podnosimy płace minimalna i dogonimy zachód juz za 10 lat. Nie tylko jest to nieprawda , ale nawet gó... prawda. Polska nigdy nie dogoni Zachodu- a pomysł podniesienia płacy minimalnej to kiełbasa wyborcza tak jak 500 +, krowa + i swinia +.Generalnie jest to chlew !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych