Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zacny Busczanin~

~Zacny Busczanin~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2014 - 16:56:15

jak do cna wykorzystywani są tam pracownicy...

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2014 - 17:27:46

a dzie wojewoda? Olali ja albo wreszcie nie zdążyła!

Ale raczej chyba to pierwsze!

#3 ~Joanna Grzywa~

~Joanna Grzywa~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2014 - 18:20:34

Zdecydowanie NIE POLECAM  obsługa batdzo CHAMSKA - pan z recepcji - jest niesamowity .....

#4 ~bezrobotna~

~bezrobotna~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2014 - 19:09:00

A jak u nich z pracą czy warto tam składać cv?

#5 ~wacław~

~wacław~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2014 - 19:26:45

Oglądając zamieszczone zdjęcia widzę, że prezentuje się wspaniale. Gratulacje ED!!

#6 ~Norka~

~Norka~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 12:49:23

Byłem na otwarciu. To jest jest po prostu inny wymiar, zupełnie inna jakość niż nasze, nawet dość wygórowane standardy. Dla mnie to jest kosmos. Ale to nie wszystko. Powalająca jest postawa właścicieli obiektu. Niesamowity, wysublimowany smak. Wielka wrażliwość na sztukę. Olbrzymia kultura osobista, takt, elegancja. Takich wspaniałych ludzi jak Tworkowie spotyka się w dzisiejszych czasach bardzo rzadko.Ludzi którzy swoimi  ciężko zarobionymi  pieniędzmi- bo przecież nie dostali ich za darmo- dzielą się z innymi.I w dodatku sprawia im to olbrzymią radość.Nasz region ma szczęście że mamy takich wspaniałych ludzi. Oby było ich więcej. Jest kogo naśladować.Doroto, Tomku serdeczne dzięki 

#7 ~takitam~

~takitam~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 16:54:39

Czy są tu osoby które mają serdecznie dość gości ze stolicy?? Bo już dłużej się nie da. Chamstwo i prostactwo jakie przyjechało ze stolicy jest nie do opisania. Ludzie jesteście u Nas gośćmi a zachowujecie się jak stado starych baranów. Trochę kultury!  Bo to że mieszkacie w WARSZAWIE nie oznacza że jesteś lepsi. Zero jakiejkolwiek klasy. Jakby Was kto nagrał to niezły by miał z tego biznes. A to jak pyszczą w sklepach BO ONI SĄ Z WARSZAWY ja p**rdole kogo to obchodzi? W głowie się to nie mieści. Szczerze? Współczuję tym którzy muszą ich obsługiwać. Bo jak tak się stoi i patrzy na to ich zachowanie gdziekolwiek się nie pójdzie to aż słabo się robi. CHAMSTWO CHAMSTWO I JESZCZE RAZ CHAMSTWO. Niech wracają tam skąd przyjechali. Rozumiemy że kuracjusze którzy sobie tak przyjeżdżają do Naszego miasta (zresztą Ci z Warszawy i tak traktują Nas za wieś choć w 1412 Władysław Jagiełło nadał prawa miejskie) są źródłem pracy niektórych osób ale bez przesady!!!!! 

#8 ~takitam~

~takitam~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 16:55:57

Czy są tu osoby które mają serdecznie dość gości ze stolicy?? Bo już dłużej się nie da. Chamstwo i prostactwo jakie przyjechało ze stolicy jest nie do opisania. Ludzie jesteście u Nas gośćmi a zachowujecie się jak stado starych baranów. Trochę kultury!  Bo to że mieszkacie w WARSZAWIE nie oznacza że jesteś lepsi. Zero jakiejkolwiek klasy. Jakby Was kto nagrał to niezły by miał z tego biznes. A to jak pyszczą w sklepach BO ONI SĄ Z WARSZAWY ja p**rdole kogo to obchodzi? W głowie się to nie mieści. Szczerze? Współczuję tym którzy muszą ich obsługiwać. Bo jak tak się stoi i patrzy na to ich zachowanie gdziekolwiek się nie pójdzie to aż słabo się robi. CHAMSTWO CHAMSTWO I JESZCZE RAZ CHAMSTWO. Niech wracają tam skąd przyjechali. Rozumiemy że kuracjusze którzy sobie tak przyjeżdżają do Naszego miasta (zresztą Ci z Warszawy i tak traktują Nas za wieś choć w 1412 Władysław Jagiełło nadał prawa miejskie) są źródłem pracy niektórych osób ale bez przesady!!!!! 

#9 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2014 - 16:55:42

świetne miejsce, miałam okazję spędzić tam jeden weekend i byłam pod wrażeniem, światowy poziom!:)

#10 ~asi~

~asi~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2016 - 15:15:22

miejsce jak miejsce, ok. Ale ludzi traktują jak śmieci. Niestety OBÓZ PRACY! Ostatni raz tam byłemam....

#11 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 20 luty 2016 - 12:36:15

Byłem w tym sanatorium ale zabiegi są słabe w stosunku np. Do malinowego zdroju dot:to np kinezy,kąpieli siarkowych,zawijań borowinowych,kuchnia słaba ale ogólnie to ceny KOSMICZNE.nie wróźę im nic dobrego.

#12 ~Beatka~

~Beatka~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 23:34:35

Spędzałam tam z mężem rocznicę ślubu, byliśmy 4 dni. Na plus SPA (duży wybór zabiegów), pyszne jedzenie w restauracji, klimat i komfort oraz stosunek jakości do ceny. Na weekend we dwoje bardzo dobry pomysł.

#13 ~Karolinka78~

~Karolinka78~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 12:13:45

Fajna atmosfera, piękne wnętrza :) Uwielbiam ten hotel

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 15:15:01

Fajnie

#15 ~Kaja37~

~Kaja37~