Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

40 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~janusz~

~janusz~
  • Goście

Napisano 31 maj 2014 - 13:23:53

straszna tragedia, dla rodziny, przyjaciol, az sie chce plakac. Teraz pozostaje tylko wierzyc , ze dzialania policji odnosnie tego co tam zaszlo przyniosa oczekiwany efekt. Szkoda tak młodego chlopaczyny, nie znalem go osobiscie, ale pewnie przez tych smieci zginął

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2014 - 14:38:52

strasznie podejrzana sprawa .. szukano go cały tydzień i w rzece nie znaleziono ciała a teraz nagle znaleźli, wydaje mi się to niemożliwe.. panna co Mateusz stracił przez nią życie nie ma sumienia .. oby tylko policja teraz dobrała się im do du** i zrobiła z tym to co trzeba .. wyrazy współczucia dla całej rodziny, liczę na to że dopadnie sprawiedliwość wszystkich współudziałowców tej strasznej tragedii ..  :( [*]

#3 ~Buszczanin~

~Buszczanin~
  • Goście

Napisano 31 maj 2014 - 18:02:44

Napiszcie o tej wielkiej akcji w Busku-zdroju podjetej juz po kilku godzinach, bo zaginęła matka Pana Romka Komendanta Wojewódzkiego . Akcja natychmiast wielka z udziałem kilku zastępów starzy i policji , podobno sie znalazła a w jakim stanie szkoda gadać dopytajcie.jakby zaginął kto inny zaraz byście pisali , afera na wielką skale, a poszykiwania po 24 godzinach.

#4 ~Sasiad~

~Sasiad~
  • Goście

Napisano 31 maj 2014 - 18:20:24

Jakbys miał takiego syna też byś pił w lesie. U nas na wsi gdzie mieszka ten człowiek jest znienawidzony, a czy on zrobił w zyciu coś dobrego, układy, niszczenie innych, całych rodzin, a inni dla niego to smiecie, a on sam nieskazitelny .Układy mu się skończona to pójdzie pod sąd za różne sprawy.

#5 ~gość2~

~gość2~
  • Goście

Napisano 31 maj 2014 - 19:55:47

współczuję rodzinie. szkoda chłopaka.. zgadzam sie z tym co napisał ~gość~ tej dziewczynie było wszystko obojętnie, jak można takim być.. teraz gdy nie żyje to ją na płacz wzięło, takto miała go gdzieś i to wszystko przez nią , to ją powinni wziąć za d*** i powinna ponieść za to karę. chłopak ją kochał ona miała wyje***e, wolała sie bujać z innym. za miłość można oddać życie.. [*] spoczywaj w pokoju Mateusz

#6 ~ale~

~ale~
  • Goście

Napisano 31 maj 2014 - 20:13:59

W dzisiejszych czasach młodzi ludzie i nie tylko maja bardzo słabą psychike... Szkoda chłopaka :(

#7 ~maniek~

~maniek~
  • Goście

Napisano 31 maj 2014 - 20:16:46

wyrazy  wspułczucia, szkoda chłopaka

#8 ~bez komentarza~

~bez komentarza~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2014 - 12:20:19

Boże czy nie ma  juz sprawiedliwosci dla takich baranow????  jacy ci ludzie są porabani ze takie bzdety wypisują.Nie byli mnie znaja prawdy a wypisuja glupoty. do jasnej chol....ry uszanujcie to co przezywa rodzina tego chlopaka. kazdy z was  mogłby teraz byc  na  jego  miejscu.i co  o was  by  ludzie  powiedzieli. co za popaprancy... szok

#9 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2014 - 13:47:38

Czy  wy zdajecie sobie wszyscy sprawę że takie wypisywanie na forum i oskarżanie ludzi jest karalne? Dzieci czy wy nie macie nic w głowach?Jak tak można?Dziewczyna spotykała się z nim 3 tygodnie jak powiedziałą jego siostra zerwałą z nim a tutaj że ona winna że jakiś jej kolega czy oni go wepchneli do wody?Czy oni byli na miejscu?Z tego co ja wiem to tylko ta dziewczyna widziaął sie z nim i odeszła a on wszedł do wody i to ona dzwoniła po policje i inne organy.A i takie groźby jakie tuttaj wypisujecie badźcie pewnie że są karalne a juz znaleść was po numerze IP jest bardzo proste dla naszych włądz.

#10 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2014 - 13:52:02

Od oskarżenia jest tylko Sąd, Policja i Prokuratura, a nie jacyś normalni ludzie.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2014 - 13:52:29

współczuję rodzinie. szkoda chłopaka.. zgadzam sie z tym co napisał ~gość~ tej dziewczynie było wszystko obojętnie, jak można takim być.. teraz gdy nie żyje to ją na płacz wzięło, takto miała go gdzieś i to wszystko przez nią , to ją powinni wziąć za d*** i powinna ponieść za to karę. chłopak ją kochał ona miała wyje***e, wolała sie bujać z innym. za miłość można oddać życie.. [*] spoczywaj w pokoju Mateusz

I co jej wina że ona go nie kochała i nie chciałą z nim być?miał być z nim na siłe?Ludzie opanujcie się co wy za głupoty wypisujecie!!!przecież to sie w głowie nie mieści że miałą innego na boku i co z tego?To jest życie jak każdy miałby sie zabijać o kogoś kto nas nie cche kto ma na nas wyje...jak napisał ktoś to połowy populacji by nie było.Chłopak był słaby psychicznie i to wszystko.Szkoda go ale nieoczerniajcie ducha winnej dziewczyny.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2014 - 13:54:09

Od oskarżenia jest tylko Sąd, Policja i Prokuratura, a nie jacyś normalni ludzie.

Właśnie więc poczekajmy.Polcja już parę osób przesłuchiwała i jakoś nikogo nie zatrzymała.A takie coś to wy wypisujecie na forum to nękanie i groźby karalne.Ale chyba dzieci nie zdają sobie z tego sprawy.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2014 - 13:55:50

strasznie podejrzana sprawa .. szukano go cały tydzień i w rzece nie znaleziono ciała a teraz nagle znaleźli, wydaje mi się to niemożliwe.. panna co Mateusz stracił przez nią życie nie ma sumienia .. oby tylko policja teraz dobrała się im do du** i zrobiła z tym to co trzeba .. wyrazy współczucia dla całej rodziny, liczę na to że dopadnie sprawiedliwość wszystkich współudziałowców tej strasznej tragedii ..  :( [*]

O tak polcija musi się wszystkim dobierac dodup...którzy kogoś porzucili lub zranili.Tak tak rację.Chłopak był słaby psychicznie i stała się tragedia życia mu to nie wróci.

#14 ~gość 54~

~gość 54~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2014 - 17:11:29

Jak możecie pisać że chłopak był słaby psychicznie???? A jak wy byście zareagowali gdyby Wam ukochana osoba powiedziała coś takiego? Nie wiem jak wtedy było czy Mateusz rzeczywiście sam wszedł do wody a jeśli tak to co nim kierowało. Ale z pewnością był roztrzęsiony,załamany i z poniekąd wściekły. Jak każdy człowiek miał uczucia. Wiadomo że każdy w takiej sytuacji reaguje inaczej i nie macie prawa w ten sposób mówić o zmarłym bo to co się wydarzyło nie zależnie od przyczyny jest okropną tragedią. Nie chce też osądzać tej dziewczyny wiadomo że nie miała obowiązku być z Mateuszem ale mogła jednak w tej sprawie zachować więcej serca chociażby ze względu na to co ich łączyło. Ale jednak tego nie zrobiła co chyba samo przez się o niej świadczy. Niech spoczywa w pokoju.

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2014 - 17:54:33

Czy  wy zdajecie sobie wszyscy sprawę że takie wypisywanie na forum i oskarżanie ludzi jest karalne? Dzieci czy wy nie macie nic w głowach?Jak tak można?Dziewczyna spotykała się z nim 3 tygodnie jak powiedziałą jego siostra zerwałą z nim a tutaj że ona winna że jakiś jej kolega czy oni go wepchneli do wody?Czy oni byli na miejscu?Z tego co ja wiem to tylko ta dziewczyna widziaął sie z nim i odeszła a on wszedł do wody i to ona dzwoniła po policje i inne organy.A i takie groźby jakie tuttaj wypisujecie badźcie pewnie że są karalne a juz znaleść was po numerze IP jest bardzo proste dla naszych włądz.

Nie strasz dzieciaków. Nikt takimi bzdetami raczej się nie zajmie. Zginął chłopak i niestety możesz pisać co chcesz, ta dziewczyna poniekąd się przyczyniła do jego śmierci. Chłopak niefortunnie ulokował uczucia , był słaby psychicznie i zabił się, mam nadzieję sam. A to co teraz dziewczyna będzie musiała znieść to już niestety wpisane w życie po takiej tragedii w małej miejscowości . A na forum ludzie nie takie rzeczy piszą. Lepiej pomyśl co przeżywa rodzina chłopca, która szykuje się na pogrzeb po tygodnowych poszukiwaniach i nadziei na znalezienie syna żywego.Skupiasz się na dziewczynie, która miała nazbyt lekkie podejście do życia i ludzi wokół. 

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2014 - 17:57:00

Jak możecie pisać że chłopak był słaby psychicznie???? A jak wy byście zareagowali gdyby Wam ukochana osoba powiedziała coś takiego? Nie wiem jak wtedy było czy Mateusz rzeczywiście sam wszedł do wody a jeśli tak to co nim kierowało. Ale z pewnością był roztrzęsiony,załamany i z poniekąd wściekły. Jak każdy człowiek miał uczucia. Wiadomo że każdy w takiej sytuacji reaguje inaczej i nie macie prawa w ten sposób mówić o zmarłym bo to co się wydarzyło nie zależnie od przyczyny jest okropną tragedią. Nie chce też osądzać tej dziewczyny wiadomo że nie miała obowiązku być z Mateuszem ale mogła jednak w tej sprawie zachować więcej serca chociażby ze względu na to co ich łączyło. Ale jednak tego nie zrobiła co chyba samo przez się o niej świadczy. Niech spoczywa w pokoju.

A co ich takiego łaczyło?3 tygodniowa miłość?ludzie...

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2014 - 17:59:05

Nie strasz dzieciaków. Nikt takimi bzdetami raczej się nie zajmie. Zginął chłopak i niestety możesz pisać co chcesz, ta dziewczyna poniekąd się przyczyniła do jego śmierci. Chłopak niefortunnie ulokował uczucia , był słaby psychicznie i zabił się, mam nadzieję sam. A to co teraz dziewczyna będzie musiała znieść to już niestety wpisane w życie po takiej tragedii w małej miejscowości . A na forum ludzie nie takie rzeczy piszą. Lepiej pomyśl co przeżywa rodzina chłopca, która szykuje się na pogrzeb po tygodnowych poszukiwaniach i nadziei na znalezienie syna żywego.Skupiasz się na dziewczynie, która miała nazbyt lekkie podejście do życia i ludzi wokół. 

I tututaaj sie mylisz ani jej rodzina ani ona nie powinni pozostawic tego bez słowa,ci którzy ja obrazaja i wypisuja ze cos jej sie stanie powinni przemyslec to.

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2014 - 18:01:48

A co ich takiego łaczyło?3 tygodniowa miłość?ludzie...

U dzieciaków taka miłośc to sprawa życia i śmierci. Nie byłaś/byłeś młody? Ja też bardzo przeżyłam pierwsze nieudaną  miłość i mimo, że minęło 15lat pamiętam i wspominam. Ludzie są coraz słabsi psychicznie i szkoda, że rodzice nie potrafią zaszczepić wrażliwości i empatii swoim dzieciakom. Przykre, że tak luźne podejście dziś mamy do uczuć innych.

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2014 - 18:06:21

I tututaaj sie mylisz ani jej rodzina ani ona nie powinni pozostawic tego bez słowa,ci którzy ja obrazaja i wypisuja ze cos jej sie stanie powinni przemyslec to.

"że coś jej się stanie"? Nie przeczytałam niczego  takiego. A rodzice  jeśli chcą zawsze mogą zawalczyć o jej dobre imię, ale pewnie ludzie nie zapomną tego co się stało i za 20lat. Szkoda chłopaka, pewnie wrażliwy dzieciak. ..

#20 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2014 - 21:28:27

Nikt nie powinien oskarżac nikogo! Jedyne co ta dziewczyna mogla zrobic to ruszyc glowa i pomyśleć ze pewnych spraw nie powinno sie zalatwiac i mowic po alkoholu i nie w takich miejscach i o tak chorych godzinach! To nie jest pierwszy przypadek ze po rozstaniu tak sie dzieje i powinno to niektorym dac do myslenia!!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ---

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych